למי שיש חיבור 30Mbps דרך הוט - עם איזה ראוטר אתם משתמשים? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי שיש חיבור 30Mbps דרך הוט - עם איזה ראוטר אתם משתמשים?

barman

Recommended Posts

למי שיש חיבור 30Mbps דרך הוט - עם איזה ראוטר אתם משתמשים?

הראוטר שלי (Linksys E4200) הוא נהדר, אבל מסתבר שהחייגן שלו מצליח להגיע למהירות 22Mbps, ואם אני מתחבר ללא חייגן (חיבור עם IP קבוע), אני מקבל דרכו את המהירות המקסימלית. את המהירות המקסימלית אני מקבל אם אני גם מפעיל את החייגן דרך המחשב שלי. כמובן שאני מדבר על חיבור .

למישהו יש רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עם מעבר ל-30 מגה מחליפים לך את המודם למודם UFI שהוא גם ראוטר בפני עצמו, כך שאין צורך בראוטר חיצוני...

אבל כן, במהירות שכזו עדיף ורצוי לגלוש ללא חייגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם מעבר ל-30 מגה מחליפים לך את המודם למודם UFI שהוא גם ראוטר בפני עצמו, כך שאין צורך בראוטר חיצוני...

אבל כן, במהירות שכזו עדיף ורצוי לגלוש ללא חייגן.

סליחה, לא רשמתי את זה כאן אבל הראוטר של ההוטבוקס הוא די מעפן, ומגיע למהירות של 18Mbps בחיבור . זה נבדק הבוקר עם טכנאי של שבא להחליף לי את המודם שהיה לי בחדש. מעל 12Mbps כדאי לקחת ראוטר חיצוני טוב.

בחיבור ללא חייגן דרך הראוטר שלי - אני מקבל 30Mbps כמו שצריך.

בחיבור עם חייגן דרך הראוטר שלי - אני מקבל 22Mbps בלבד.

בחיבור עם חייגן דרך המחשב שלי - אני מקבל 30Mbps כמו שצריך.

דרך אגב, זה היה לדעתי קשור לשרשור של בינלאומי כי יכול להיות שיש עוד אנשים כמוני (או שלא, ולכן אשמח לקבל גם משם רעיונות).

חייגן אני צריך, כאמור, בשביל הגיימר (שוב, ישירות קשור למה שכתבתי בשרשור ההוא).

אז רעיונות? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנתב עצמו חלש זאת הסיבה.

כאמור - ללא חייגן אני מקבל את מלוא המהירות. אני מקבל את מלוא המהירות דרך אותו הנתב גם כאשר אני מפעיל את החייגן דרך המחשב האישי שלי (בחיבור אלחוטי), אז הנתב לא חלש בכלל. אני מקווה ומאמין שעידכון firmware יעזור, אבל אני לא יודע מתי הוא יצא לפועל. כרגע לינקסיס משקיעים ב- E4200v2. מבאס לגמרי.

בכל מקרה אני אשמח לשמוע אם למישהו יש כאן 30Mbps, ומקבל דרך הנתב האלחוטי שלו בתוספת חייגן ה- L2TP של הראוטר את מלוא המהירות, כדי לדעת איזה נתבים נותנים את כל המהירות בכל תנאי.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאמור, זה הנתב חלש מידי. נקודה.

למה?

שאתה עושה את החייגן על המחשב ע"ג הנתב, מי שמחזיק את החיבור הוא הווינדוס.

בשביל הנתב עצמו להחזיק את החיבור ולספק לך את המהירות הנל, הוא לא יכול. נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאמור, זה הנתב חלש מידי. נקודה.

למה?

שאתה עושה את החייגן על המחשב ע"ג הנתב, מי שמחזיק את החיבור הוא הווינדוס.

בשביל הנתב עצמו להחזיק את החיבור ולספק לך את המהירות הנל, הוא לא יכול. נקודה.

אני לא מבין למה אתה מתווכח איתי על משהו שהוא גם לא מהותי וגם לא נושא השרשור. הראוטר עצמו (מבחינת החומרה) - הוא חזק. עובדה שהוא נותן את מה שהוא צריך לתת ללא החייגן שלו. מי שמחזיק את החיבור בסופו של דבר זה הראוטר.

הכוונה שלי היא לא לשכנע אותך שהראוטר שלי בסדר, כי כאמור הוא לא עושה את מה שאני צריך (אם לא הייתי צריך חייגן - הוא עובד סבבה). רוצה לשכנע את עצמך שהראוטר חלש מדי? סבבה.

כאמור, השאלה שלי היתה מאוד פשוטה - האם ידוע לך על ראוטר שכן עובד טוב עם חייגן ב- 30Mbps? אם כן, אשמח לשמוע על ראוטר כזה. אם לא, אז תחסוך ממני את הויכוחים. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס אתה אומר את מה שאנחנו כבר הבנו לבד...

מצטרף לבקשה לדעת אם ישנו ראוטר - (לא אכפת לי מהאלחוט אלא מהחייגן) שמסוגל לתת 30MB עם חייגן

כי לפי מה שאני הבנתי מדבריך HOTBOX לא מצליח לתת 30MB אלא מגיע רק ל22MB

וסוויטצ כמובן לא בא בחשבון ... שוב אני צריך חייגן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה מתווכח איתי על משהו שהוא גם לא מהותי וגם לא נושא השרשור. הראוטר עצמו (מבחינת החומרה) - הוא חזק. עובדה שהוא נותן את מה שהוא צריך לתת ללא החייגן שלו. מי שמחזיק את החיבור בסופו של דבר זה הראוטר.

הכוונה שלי היא לא לשכנע אותך שהראוטר שלי בסדר, כי כאמור הוא לא עושה את מה שאני צריך (אם לא הייתי צריך חייגן - הוא עובד סבבה). רוצה לשכנע את עצמך שהראוטר חלש מדי? סבבה.

כאמור, השאלה שלי היתה מאוד פשוטה - האם ידוע לך על ראוטר שכן עובד טוב עם חייגן ב- 30Mbps? אם כן, אשמח לשמוע על ראוטר כזה. אם לא, אז תחסוך ממני את הויכוחים. תודה.

אני לא מבין מה הבעיה שלך עם מה שהוא אומר. הנתב שלך חזק מספיק כדי לספק 30Mbps ללא חייגן, אבל *חלש* מדי מכדי לספק 30Mbps עם חייגן. מכיוון שהצרכים שלך כוללים חיבור עם חייגן, הראוטר שלך *חלש* מדי בשבילך. מ.ש.ל ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה שלך עם מה שהוא אומר. הנתב שלך חזק מספיק כדי לספק 30Mbps ללא חייגן, אבל *חלש* מדי מכדי לספק 30Mbps עם חייגן. מכיוון שהצרכים שלך כוללים חיבור עם חייגן, הראוטר שלך *חלש* מדי בשבילך. מ.ש.ל ::)

הבעיה היא שהוא לא ענה על השאלה והתווכח על משהו שהוא לא נושא השרשור. אם אתה רוצה לחשוב שהראוטר חלש, בכיף. וכמה לא מפתיע - גם אתה לא התייחסת לנושא השרשור אבל רשמת משהו. תודה על התגובה העניינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס אתה אומר את מה שאנחנו כבר הבנו לבד...

מצטרף לבקשה לדעת אם ישנו ראוטר - (לא אכפת לי מהאלחוט אלא מהחייגן) שמסוגל לתת 30MB עם חייגן

כי לפי מה שאני הבנתי מדבריך HOTBOX לא מצליח לתת 30MB אלא מגיע רק ל22MB

וסוויטצ כמובן לא בא בחשבון ... שוב אני צריך חייגן...

הוטבוקס מגרד את ה- 18Mbps... הוא מתאים כראוטר רק למי שרוצה 12Mbps.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...