Back to Karkand - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Back to Karkand

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Just sayin'..

לא התכוונתי ספציפית לפלטפורמה ד"א.

מדהים עד כמה WAKE ISLAND וSTRIKE AT KARKAND נראים טוב, זאת נוסטלגיה במעטפת מנצנצת ;D

מישהו פתח את הASSAULT RIFLE הבא אחרי FAMAS? הבנתי שיש ויכוחים לגבי איזה מהם טוב יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Just sayin'..

לא התכוונתי ספציפית לפלטפורמה ד"א.

מדהים עד כמה WAKE ISLAND וSTRIKE AT KARKAND נראים טוב, זאת נוסטלגיה במעטפת מנצנצת ;D

מישהו פתח את הASSAULT RIFLE הבא אחרי FAMAS? הבנתי שיש ויכוחים לגבי איזה מהם טוב יותר

http://symthic.com/?s=bf3

על הנייר לפחות, לL85A2 יש פחות recoil ומהירות reload טובה יותר אבל לFAMAS קצב אש הרבה יותר טוב וטווח ארוך יותר

לפי דעתי הFAMAS לוקח פה משיקולי קצב אש (1000 RPS לעומת 650 RPS זה חתיכת הבדל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, כאחד שבילה את שנות 2005-2010 ברחובות Karkand ו Sahrqi ובשמי Gulf of Oman - אני חייב להגיד שהמפות פשוט מדהימות במנוע הזה.

כן, לדעתי Karkand אפילו טובה מהמקורית. הסמטאות פשוט הרבה יותר כיפיות, הדגלים הרבה יותר מאוזנים... אי אפשר כמו ב 2 לתפוס שיח לא חדיר ב Hotel ולכבוש את הדגל באין מפריע.

נכנסתי ל Sharqi אשר זכורה לי לטוב מימי האונס עם ה MI-28 בזמני 2 וגיליתי שפשוט הרבה יותר כיף.

עזבו את העובדה שאי אפשר לאנוס עם המסוק כאילו אין מחר כמו בעבר, כל זוג שחקנים עם SOFLAM+JAVELIN יכולים לעשות לכם צרות צרורות.

הבעיה היחידה - ה F35B פשוט לא מתפקד. אי אפשר באמת לשחק איתו נגד אחרים... DICE אמרו שהם מודעים לעובדה ושזה יתוקן בפאטצ' הקרוב, אבל בינתיים הUS לא יכולים לנצח את GULF מכוון שאין להם באוויר.

בנושא הנשקים, אכן ל FAMAS יש קצב ירי גבוהה משאר הנשקים, קצר של 1000RPM עם נזק זהה לשאר נשקי האסולט, אבל -

הנשק לא מכוון בעליל. הכוונת ברזל שלו פשוט איומה - זה ממש לירות על עיוור.

L85A2 נראה כרגע כ F2000 יותר מדוייק עם קצב ירי נמוך יותר.

מה שאני באמת מחכה לקבל זה את ה PP19, נזק זהה מקרוב, קצב ירי של 900RPM עם 55 כדורים. SWEET :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...