שאלה לגבי שירות NO-IP - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי שירות NO-IP

Psy

Recommended Posts

כידוע אפשר להקים HOST ללא צורך בIP קבוע.

עשיתי את כל השלבים, הקמתי HOST, הפעלתי את התוכנה שמעדכנת את הIP

עכשיו לא כל כך הבנתי איך אני אמור להפעיל את זה...

כשאני רושם את הכתובת xxxxx.no-ip.biz הוא מוביל אותי להגדרות הראוטר.

איך אני מגדיר לו שהכתובת הזאת תוביל למצלמות למשל \ או לכל דבר אחר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל - הרבה תודה על העזרה והתגובות המהירות!

עשיתי את זה, אולי פיספסתי משהו, אבל עדיין כשאני מכניס את הכתובת של ההוסט שיצרתי בno-ip הוא מגיע לי להגדרות של הראוטר...

איך אני מגדיר לו להתחבר למצלמה או לכל תוכנה אחרת ברגע שאני מכניס את הכתובת של הno-ip ?

ועוד שאלה, אני יכול להגדיר שהמחשב הספציפי יקבל תמיד באופן אוטומטי את הכתובת 10.0.0.10 למשל ? כי יש לי הרבה מכשירים שמחוברים בוויירלס וכל פעם שאני עושה ריסט או משהו אז כל אחד מקבל איי פי שונה.

איך אני עושה את זה?

(ווינדוס XP) - בלוח בקרה -> חיבורי רשת -> מאפיינים של הרשת שאליה אני מתחבר -> protocol tcp/ip -> מאפיינים -> בכתובת אייפי אני מגדיר לו את הכתובת שאני רוצה : 10.0.0.10 , מסכת רשת משנה 255.255.255.0 ושער ברירת מחדל - הכתובת של הראוטר -> עכשיו הוא כופה עליי לבחור כתובות של שרת DNS, אני צריך להכניס לו DNS מועדף וDNS חלופי. איזה כתובות אני מכניס שם ? (אין אפשרות לבחור באוטומטית)

[התשתית שלי וספק בינלאומי - אם זה משנה]

שוב תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי את זה, אולי פיספסתי משהו, אבל עדיין כשאני מכניס את הכתובת של ההוסט שיצרתי בno-ip הוא מגיע לי להגדרות של הראוטר...

אתה נכנס מהמחשב המקומי? תנסה להיכנס מבחוץ, ממחשב שלא מחובר לראוטר שלך.

כשאתה נכנס לראוטר מתוך הרשת המקומית (לא חשוב באיזה כתובת) הוא שולח אותך אוטומטית לממשק הניהול. כמובן שזה לא יכול להיות המצב בגישה מבחוץ - אוי ואבוי אם כל מי שניגש לכתובת IP החיצונית שלך היה יכול לגשת לממשק של הראוטר...

ועוד שאלה, אני יכול להגדיר שהמחשב הספציפי יקבל תמיד באופן אוטומטי את הכתובת 10.0.0.10 למשל ?

בממשק של הראוטר (וכאן אני מניח שהתפריטים ב 2650U ו-2760U דומים מספיק):

Advanced Setup > LAN > Static IP Lease List > Add Entries

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה! הגדרתי את המחשב שיקבל את הכתובת הזאת בכל פעם.

עכשיו באמת היה טפשי לנסות להיכנס מהרשת שלי, ניסיתי מרשתות אחרות, העמוד לא נטען... השאלה מה עכשיו הוא אמור להטעין באמת

הרי לא ממש הגדרתי לו מה לעשות.

נניח אני רוצה שמי שמזין את הכתובת הזאת יוכל לגשת לתוכנה (לאו דווקא מצלמה) או משהו אחר מהמחשב.

אין עוד איזה הגדרה שצריך לעשות איפשהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה מה עכשיו הוא אמור להטעין באמת

על השאלה הזו רק אתה יכול לענות. הגדרת משהו במחשב שלך שירוץ כשרת? כשאתה נכנס לכתובת http://localhost מהדפדפן במחשב שלך, אתה רואה משהו? כי אם לא, אין סיבה אמיתית שמישהו מבחוץ יראה, גם אם הוא יכול לגשת לIP שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז כאן הנקודה...

פעם ראשונה שאני מתעסק עם זה אז אין לי הרבה מושג מה אמורים לעשות.

אני צריך להוריד עכשיו WampServer או משהו אחר כדי להגדיר localhost ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך להגדיר localhost, אתה צריך להגדיר איזה שירות אתה רוצה שירוץ עליו. זה בעצם כבר לא קשור לשאלה המקורית שלך, זו שאלה חדשה לגמרי שאתה צריך לשאול מחדש, כלומר להסביר בדיוק מה התוצאה שאתה מנסה להשיג כדי שיהיה אפשר לעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...