COD MW3 best shooter of 2011 LOL!!!!!! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

COD MW3 best shooter of 2011 LOL!!!!!!

soldier

Recommended Posts

טוב אני COD Fan Boy מוצהר (זה לא נשמע טוב...) ואני מאוד נהנה מ- MW3 , אבל אין ספק ש- BF3 הוא המשחק הטוב יותר.

אני עדיין לא למדתי להנות ממנו כמו שצריך , אבל מדובר במשחק מרשים מאוד והטוב ביותר שיצא השנה.

בקיצור , מהפך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה דיון :facepalm: :facepalm:

מה כל כך מצחיק ב MW3? העובדות מדברות בעד עצמן, גם אני חושב שBF3 לוקח את MW3 בכל פרמטר אפשרי, אבל אסור לשכוח שיש מיליונים שנהנים בMW3, תראה את מספר שחקני BF3 המחוברים בקונסולות לעומת המספר בMW3, אין מה לעושת, לא תמיד זה מוצדק...

בשנים קודמות, אין ספק שהכתר היה שייך לCOD, ללא צל של ספק בכלל. לא השנה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה דיון :facepalm: :facepalm:

מה כל כך מצחיק ב MW3? העובדות מדברות בעד עצמן, גם אני חושב שBF3 לוקח את MW3 בכל פרמטר אפשרי, אבל אסור לשכוח שיש מיליונים שנהנים בMW3, תראה את מספר שחקני BF3 המחוברים בקונסולות לעומת המספר בMW3, אין מה לעושת, לא תמיד זה מוצדק...

בשנים קודמות, אין ספק שהכתר היה שייך לCOD, ללא צל של ספק בכלל. לא השנה!

מסכים לגבי השורה התחתונה לא מסכים לעובדה שה- BF3 לוקח בכל הפרמטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומבחינתי BF תמיד שלט. נו באמת די לערבב משחקיות שונה. לא אהבתם (חלק ממכם ) את MW3 אז רצים לBF3 ועל הדרך מגלים שהוא גם אכן טוב ומהנה.

מה זה בכתורים הקודמים הוא שלט(COD )? מבחינת כמות קונים ,אז גם היום הוא שולט. לכמות אין קשר לאיכות -כותר BF תמיד מרענן וההשקעה רבה יותר. למשחקיות זה כל אחד למה שמתחבר ובכיף שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומבחינתי BF תמיד שלט. נו באמת די לערבב משחקיות שונה. לא אהבתם (חלק ממכם ) את MW3 אז רצים לBF3 ועל הדרך מגלים שהוא גם אכן טוב ומהנה.

מה זה בכתורים הקודמים הוא שלט(COD )? מבחינת כמות קונים ,אז גם היום הוא שולט. לכמות אין קשר לאיכות -כותר BF תמיד מרענן וההשקעה רבה יותר. למשחקיות זה כל אחד למה שמתחבר ובכיף שלו.

מסכים. אין שום קשר בין כמות ואיכות. אין ספק ש BF3 הוא המשחק הטוב יותר , לא ברור לי איך הוא לא זכה. נראה ממש מכור. הח'ברה של COD עלו לבמה ובכלל לא הופתעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את MW3 בזול (איזה ספק סידיקיי מפוקפק) והמשחק עלוב כל כך שמחקתי אותו אחרי 18 דק' משחק, אף על פי ששילמתי עליו כמה שקלים.

משחק פשוט עלוב, מה שהם עשו זה ככה :

Ctrl C MW2 -> ...zZz 2 years - > Ctrl V -> MW3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...