שדרוג זכרון למחשב נייד - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג זכרון למחשב נייד

ido-nava

Recommended Posts

שלום, לאחרונה המחשב נייד של אמא שלי התחיל לקרטע, וחשבתי לשדרג את הזכרון של המחשב..

המחשב הוא:

Fujitsu LifeBook AH530

Intel i3-370M, 2400 MHz

Intel Ibex Peak-M HM55, Intel Ironlake-M

1X Hynix HMT125S6TFR8C-H9 (2 GB -1333 SDRAM)

Hitachi HTS545032B9A300 (320 GB, 5400 RPM, SATA-II)

בכל מקרה, השאלה שלי היא מה עדיף לי לקנות, סטיק אחד של 2GB ושהזכרונות יעבוד ב DUALCHANNEL או אחד של 4GB ולהרוויח יותר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dual channel לא באמת משנה לביצועים, יותר תמיד משמעותי יותר.

למרות שבמקרה שלך בכלל לא בטוח שיש איזשהו קשר בין לבעיות שהתחילו במחשב. בלי לדעת יותר פרטים, סביר להניח שאתה סתם מחפש איזשהו פתרון פשוט לבעיה (מחשב איטי? בוא נוסיף זכרון!), וסבירות נמוכה שזה באמת יתרון משהו.

סביר יותר שהצעתו של Chevy על התקנת מ"ע יותר עניינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dual channel לא באמת משנה לביצועים, יותר זכרון תמיד משמעותי יותר.

למרות שבמקרה שלך בכלל לא בטוח שיש איזשהו קשר בין זכרון לבעיות שהתחילו במחשב. בלי לדעת יותר פרטים, סביר להניח שאתה סתם מחפש איזשהו פתרון פשוט לבעיה (מחשב איטי? בוא נוסיף זכרון!), וסבירות נמוכה שזה באמת יתרון משהו.

סביר יותר שהצעתו של Chevy על התקנת מ"ע יותר עניינית.

טוב, דבר ראשון, לוקח למחשב מלא זמן מרגע שאני מפעיל אותו ועד שהוא מוכן לשימוש, לאחר מכן, כאשר אני מפעיל WORD או דפדפן, לוקח לו גם הרבה זמן לעלות את התוכנות (שלא נדבר על שניהם ביחד או דפדפן עם כמה לשוניות).

עשיתי DEFRAG להרד דיסק, הווינדאוס והחומרה עם העדכונים הכי חדשים, ביטלתי יישומים לא נדרשים בMSCONFIG וכמעט ולא התקנתי עליו תוכנות (מלבד אופיס, והתוכנות של FUJISTO)...

אני חושב ש 2GB של זכרון זה המינימום למחשב שמפעיל WIN7 עם AERO, 2010 עם כמה לשוניות ועוד דברים ברקע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך לחשוב. תעלה task manager ותבדוק את צריכת הזכרון בפועל כשאתה מפעיל את כל הדברים האלה.

אתה אומר שהמחשב התחיל לקרטע לאחרונה. זאת אומרת שבהתחלה הוא עבד בסדר עם אותה כמות זכרון? התקנת משהו שונה?

Chrome, אגב, הוא זולל זכרון לא נורמלי. כל אחר יהיה עדיף עליו במובן הזה (למרות שייתכן שיש לו יתרונות אחרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...