המלצה לקניית מודם VDSL מחו''ל למהירות של 100 מגה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לקניית מודם VDSL מחו''ל למהירות של 100 מגה

xOMajorClubberOx

Recommended Posts

שלום לכולם

אני רוצה לקנות מודם רגיל לתשתית VDSL של ( NGN ) אבל מחו''ל

בעבר היה לי את המודם משולבים של אבל הציוד הזה אינו עומד בעומסי

רשת כגון הורדת טורנטים וכדומה אחרי שהיה לי את ה VVG 2000 שתקע לי

את הכרטיס VDSL בארון של ורק טכנאי פתר את הבעיה ונתקעתי 4 ימים ללא אינטרנט

והדלינק ה 6740U נוטה לאפס את עצמו ללא סיבה וגם נתקע לסירוגין ועדכוני גרסה לא פותרים

לכן חזרתי ל 10 מגה אם מודם 2500U של דלינק ועובד יופי אבל 10 מגה לא מספיקים לי

לכן עשיתי קצת חיפוש ברשת וראיתי בכמה פורומים שיש אנשים שרכשו

מודם רגיל שתומך עד 100 מגה סימטרי ( לפי הצהרת יצרן ) ואותם אנשים מדווחים

שביצועים הרבה יותר טובים למהירויות של 30 מגה ומעלה ברשת NGN אבל לא הצלחתי למצוא את הדגמים שהם רכשו

בכל מקרה לכל המומחים שפה אשמח אם תוכלו להמליץ לי על דגם לרכישה של מודם VDSL ללא יכולות אלחוטיות

יעני מודם בלבד שאני יוכל לשתמש בו ברשת NGN

תודה והמשך יום טוב :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שהקטע שבדקתי בבזק איזה גרסה יש להם לדלינק והגרסה הכי אחרונה זה 2.50 שלדברי נציג מלאה בבאגים

וכל לקוח שמתקשר לגבי גרסה הזאת משנמכת לגרסה 2.41 שכל הלקוחות מדווחים שהכי יציבה מכל הגרסאות

ואגב היה לי את הראוטר הזה והוא פשוט נוטה לאפס את עצמו כל כמה ימים ללא סיבה מיוחדת

בגלל זה בטלתי את ה 50 וחזרתי ל 10 מגה רק כדי לשתמש ב דלינק 2500U מודם רגיל ללא ראוטר

קטן קטן אבל סוחב הורדות בלי למצמץ

אני מדבר על הדלינק שלה ה 6740U

יש עוד רעיונות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה התכוונתי לגרסא 2.5x

בכל אופן לעיתים נדירות יחסית יש בעיות עם הDLINKים....לגבי הVVG2000 אני יכול כבר עכשיו להגיד - להתרחק כמה שיותר !!!

לגבי הDLINK יש "גרסא" חומרתית חדשה שאט אט נכנסת למלאי בבזק עם יותר .

אבל קח בחשבון שאתה יכול לקחת DLINK עם גרסא 2.5 ולהפוך אותו לBRIDGE והוא מודם מאוד יציב.

אצלי בבית הוא משמש כנתב , למרות שלידו שוכב CISCO 887VW , והוא מאוד יציב - הפעמים היחידות שאני עושה ריסט לDLINK זה רק כשאני רוצה להחליף כתובת IP.

לכן אני יכול להמליץ בלב שקט - קח DLINK !

עכשיו בנוגע ליציבות הקו - יש דבר שלא רואים במונים של המודם , לעיתים יש שגיאות בפורט , תלוי במרחק ובחבילה , וזה יתקע את החייגן/פורט ואז עושים ריסט למודם או לפורט.....בדרך כלל טועים וחושבים שמדובר ב"מודם תקול" כי "רק ריסט עוזר"....כשפועל יש שגיאות !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...