** בזק בינלאומי סיימה את פריסת כבל התקשורת האופטי מישראל לאירופה - עמוד 27 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** בזק בינלאומי סיימה את פריסת כבל התקשורת האופטי מישראל לאירופה

Cheif

Recommended Posts

• תגובות 635
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עד עכשיו הייתי בבזק ב15מגה+גיימר בשתית NGN והבנתי שחוברתי אוטומתית לחגיגה, אך נשארתי באוטו טווח פולים השייכים לגיימר של (79.176-183)

1693267553.png

הפול אמור להשתנות אם אני בPOWERNGN+GAMER?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: יש תחרות בקשר לקו התת ימי החדש, יש את של בזק בן לאומי. ובקרוב אני מקווה, הייה גם את זה קישור. בכתבה שם רבים למי יש יותר גדול והשם של המשקיעה נשמע לכם דומה פויו זבלדוביץ', הבעלים של קבוצת ההשקעות טמרס http://www.themarker.com/hitech/1.1470977
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באותה מידה, אני גם לא מאמין שבזק בינלאומי תקנה 7.2Tb מהספקים שלהם בחו"ל, מתי שהוא בשנים הקרובות.

אומנם הכבל כבר כיום 7.2Tb, אבל ממש לא נראה לי שהם כבר רכשו מספק תשתית איטלקי/אירופאי, יותר מכמה מאות Gb, במקרה הטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אותו תרגיל ישן.

עושים פירסום גדול,

נותנים מהירות משופרת לקבוצת לקוחות,

מגדילים את הנתח שלהם בשוק,

מהדקים את החגורה,

מחלקים דיבידנדים.

ואם במקרה הרף עולה בכל הענף אז המינימום יעלה גם אצלם והשיפור ישאר, ויהיה השפל החדש מול הצריכה הגואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs: צודק אמרתה יפה אבל עם חברות הספקיות והתוכן יכלו לעזוב את לקבל תנאים יותר טובים ומהירות לשני הקוונים יותר טובים לחול לא תהייה ברירה לבזק לישר קו זה הייה השג ומי שיגדו לו גיימר וגם לא ישפרו הרבה גולשים כבדים יעברו לצד השני וזה הייה הפסד של ובזק בן לאומי שהם אותה חברה
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

על זה היה הדיבור.. שהניתוב שלנו חרא ושאם הוא היה הגיוני היינו מקבלים באזור ה40.

ואתה מתכוון שאורך הכבל עד בארי הוא 2300ק"מ...

אתה חי בסרט. לדברים האלה יש נוסחאות מדויקות (propogation delay formula - חפש את זה). אתה לעולם לא תקבל 40ms. רק החיבור שלך מהבית לספקית הוא 15-30ms. לדעתי אמורים לקבל 70ms מקצה אחד של הכבל עד לצומת התקשורת בצד השני. כלומר, סה"כ, במקרה הכי טוב, אתה אמור לקבל כ-85ms.

לגבי טמרס - הבנתי שהכבל שלהם הוא עד קפריסין. משם, הם מתחברים לכבל תת ימי אחר.

בנוסף, בכתבה בחדשות המנכ"ל (או מה שהוא לא היה), טען שני דברים מטופשים:

1. 40ms לארה"ב - אין מצב. ראה הסבר ממקודם.

2. 50% מהתעבורה היא לחו"ל (אתרים בחו"ל כמו facebook). מי שמבין קצת יודע חברות כמו akamai שמביאה אתרים כאלה לארץ כדי שלא תצטרך לגלוש לחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש 20ms.

אגב, אם תעשה trace לארה"ב תוכל לבדוק את ההבדל בין התחנה האחרונה באירופה לתחנה האחרונה בארה"ב.

למשל אצלי זה 80 לפרנקפורט ומשם לוושינגטון זה 160. כלומר לספקית ארופאית לוקח 80ms להגיע לארה"ב. איך מצפים שמהארץ לארה"ב זה יהיה 40ms - אני לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

40ms זה היה למערב אירופה (במידה וקראנו את אותה הכתבה), לא נראה לי שיש מישהו שהיה אומר שהוא ייתן מישראל לארה"ב 40 פינג, תקרא שוב...

מעבר לזה כמו שרשמו לך כבר מהספק לתשתית זה 5-7ms (זה שאצלך זה 20 זה לא אומר שזה הכי טוב) וכבר עכשיו יש אנשים שמקבלים לאנגליה למשל פינג 59, ראה ערך שלמה פה בדיון, ולכן גם 45-40 זה לא משהו דמיוני או לא הגיוני שבחיים לא ניתן לקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...