מהירות הורדה נמוכה באובונטו - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהירות הורדה נמוכה באובונטו

Ronenosh8

Recommended Posts

עברתי ללינוקס ומהירות ההורדה איטית משמעותית מבווינדוס.

בעוד שבווינדוס קיבלתי בטורנט מהירות 1.4MB, כרגע אני מקבל 600-700 מקס'.

מדובר על רשת קווית, המחשב מקבל אותו DHCP שהוא מקבל ב Windows.

וידאתי ובשתי המערכות הופעל אותו פורט.

ניסיתי גם המון קליינטים, מביניהם: ktorrent,qBittorrent,transmission,Vuze,Deluge ואפילו גירסאת ה uTorrent ללינוקס [server]. שום דבר לא עזר.

כיצד ניתן לדווח על באג?

איך ניתן ליפתור ת'בעיה? האם יש סיכוי שיש ל פירוואל שעושה לי בלאגנים? או שצריך בכלל דרייבר?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהנחה שקינפגת את הקלינטים אותו דבר, תנסה לראות אם הMTU שלך שונה.

MTU בקליינט?

ה uTorrent בווינדוס בהגדרות ברירת מחדל, למעט הפורט, שאותו הגדרתי גם בקליינטים באבונטו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתכן שפשוט אין לך קרדיט בלקוח שיש בלינוקס, אבל יש בלקוח בוינדוס ?

לא הבנתי.

ולגבי ה MTU מחיפוש קצר בגוגל 7 מגדיר אוטומטית את ה MTU ככה שאין לי אפשרות לשנות.

הMTU הברירת מחדל באובונטו זה אצלי, (1500)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקוחות שיתוף קבצים משתמשים במערכת קרדיטים כזאת או אחרת כדיי לאזן את הרשת : מי שמשתף הרבה יכול להוריד הרבה / מהר יותר / וכדומה

יש את זה כדיי שלא יהיו ברשת משתמשים שמורידים מלא ולוקחים מאחרים ולא משתפים כלום בעצמם

המערכת הזאת ממומשת (בדרך כלל) אל ידיי מערכת קרדיטים : לתוכנה שמותקנת במחשב שלך יש ID משלה, ומחשבים חרים ברשת נותנים לו ציון שהולך ועולה ככל שאתה משתף יותר דברים לאורך יורת זמן

אם רק עכשו התקנת את התוכנות בלינוקס, יש להן ID חדש שונה מה ID של התוכנה שמותקנת לך בוינדוס. כלומר, הרשת מכירה את התוכנה (העותק שלך) שמותקן בוינדוס ונותנת לו להוריד במהירות מסויימת, אבל התוכנה שמותקנת בלינוקס לא מוכרת כי רק עכשו היא התחברה לרשת אז הרשת לא נותנת לה את הפריבילגיה להוריד באותה מהירות

זה אופציה אחת, לא בהכרח הסיבה האמיתית לזה שיש לך מהירות נמוכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפורטים יכולים לא להיות מוגדרים בפיירוול של מערכת ההפעלה. לפי כמה דברים שמצאתי נראה שהוא לא חוסם את הפורטים אבל תנסה לפתוח לפי המדריך

http://www.ubuntugeek.com/how-to-open-bittorrent-ports-from-the-command-line.html

בתוכנה של הטורנט עצמה אמורה להיות אפשרות לבדוק אם יש תקשורת מלאה דרך הפורט - תנסה לפניי שאתה מריץ את ההוראה לפיירוול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את לפתוח את הפורט המדובר, והמצב נותר ללא כל שינוי.

ניסיתי גם להשתמש ב uTorrent יחד עם WINE, שרשם לי שהפורט לא מנותב

ks6qnyym7rgym2dmts8q.png

http://ufu.co.il/files/ks6qnyym7rgym2dmts8q.png

בתוכנה הרגילה (Transmission) כשאני עושה PORT TEST התוכנה מדווחת שהפורט תקין, אם כי גם שם מהירות ההורדה שווה לתחתונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...