הבהובים של המסך ב SLI - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבהובים של המסך ב SLI

VinDiesel

Recommended Posts

זה קורה לי (אחרי בדיקות מעמיקות) כאשר אני מפעיל משחק ב SLI , המשחקים הם DEUS EX CRYSIS2 3

אך ורק משחקים שתומכים ב 11 וכאשר אני מכבה אופציה זו (ב פועל) במשחק הכל עובד פיקס כאשר אני מכבה הכל עובד פיקס

גם עם DIRECTX 11 (בדקתי כל כרטיס לחוד) וכפי שידועה לחלקכם פה 3 לא מאפשר לך לעשות שינויים בDIRECTX 11

הוא כמדומני תמיד פועל בלי אופציה לכבותו.

יש לי מערכת חדשה לגמרי

core i5 2500k

asus p8z68-v

gigabyte gtx 560 ti SLI

antec 900w

עד עכשיו מה עשיתי:

החלפתי במקומות של הכרטיסים + בדיקה היקפית שלהם - לא עזר

הוצאתי את הגישרון של הSLI בדקתי את הביצועים של כל כרטיס בלעדיו - הכל תקין

ניסיתי כל דריבר אפשרי בין אם הוא חדש או אחד שכבר אף אחד לא זוכר - לא עזר

התקנתי SLI PROFILES זה כן עזר אבל כאשר התקנתי את AFTERBURNER הופתעתי לגלות שבעצם כרטיס אחד לא מראה ביצועים בזמן שמופעל משחק כבד שלוחץ על אחד הכרטיסים - זה לא הפתרון אני רוצה מקסימום ביצועים.

שמתי לב שכאשר אני משחק עם האופציות הגראפיות של המשחק כמו פילטרינג VSYNC זה עשוי לעזור - אבל גם זה לא פתרון לטווח הארוך.

כאשר המשחק מופעל בחלון ולא מסך מלא אין שום זכר להבהובים אבל כפי שאתם כבר יודעים הפריימס יורדים משמעותית ככה - לא פתרון.

הפכתי את הגישרון ניקיתי אותו - לא עזר. חיצונית הוא נראה תקין לחלוטין (ASUS) לא נראה לי שהוא בעיתי כדאי לי לדווח על כך לקייאספיי?

שם בעצם קניתי את המחשב. אולי להחליף את הגישרון אבל אחרי כל מה שקראתם זה לא נראה הגיוני בעליל...הרי ש אני חורש בWITCHER 2

עם UBERSAMPLING ON עם דולק על 60 FPS וSKYRIM בלי שום בעיה על FPS לא נורמלי (עכשיו כדאי לציין ששני המשחקים לא תומכים בDIRECTX 11)

מה שבטוח זה לא בעיה עם המסך כי החלפתי לאחרונה מסך עם אותם הבעיות הנ"ל.

מה עושים?

תודה רבה לעוזרים.

רשום בYOUTUBE ברוסית שהוא פתר את הבעיה פשוט מאוד ע"י התקנה מחדש של ה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...