הממשלה אישרה העלאת הסכום בקניות באינטרנט הפטור ממכס - עמוד 6 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הממשלה אישרה העלאת הסכום בקניות באינטרנט הפטור ממכס

Chevy

Recommended Posts

• תגובות 123
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני קונה הרבה מוצרים שונים מחו"ל, מבחינתי כמעט כלום לא השתנה, למעט זה שעכשיו אני קצת יותר רגוע במקרה שחלק מהמוצרים שיעברו דרך המכס יחוייבו לכל היותר בתוספת מע"מ (ולא מכס+מע"מ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השנקל שלי..

אחרי שעברתי על שמונה קבלות מהדואר/מכס , אני רואה שלא שילמתי מעולם מכס ותמיד מע"מ, ככה שעל הדברים שאני מזמין בד"כ (ביגוד, תוספי , חלקי מחשב) אני נוטה להסכים עם lev-27 שהפטור הזה לא ממש יחולל מהפכה בצריכה של האזרח הממוצע כמו שציירו בהתחלה.

מבחינתי , ואני חושב שמבחינת רוב האזרחים, היה עדיף שפשוט יעלו את הפטור המלא כולל מע"מ עד 100$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת הבנת הנקרא. ההודעה שלי היתה מכוונת לLEV שטען שההקלה הזו היא זריית חול בעיניים.

לא שמתי לב. קצת בלבל אותי הציטוט, אני מתנצל.

בסדר. אני כבר רואה איך משפחה ממוצעת חורשת על כדי למצוא ערכת קלאץ' מקורית לרכב ורפידות בלמים. ;D תעשה טובה. מצטער לאכזב אותך, אבל מוצרים ששווים משהו בקטגוריות שציינת בדרך כלל עולים מעל 300$ כולל משלוח אולי למעט ציוד .

אתה לא רואה את המשפחה הממוצעת עושה את זה?

בעיה שלהם. הנקודה פה היא שנתנו להם את האפשרות לעשות את זה. מי שבוחר לא לעשות את זה- החלטה שלו. הדיון הוא לא על מי ינצל את ההזדמנות שעומדת לפניו ומי לא, אלא על איזה הזדמנויות הניחו בפנינו.

אני לא יודע מה איתך, אבל אני קונה מיקרוגל ושואב אבק בחנות מוצרי חשמל בארץ. מי מזמין מיקרוגל ושואב אבק מחו"ל? אל תהיה מגוחך. המשלוח יעלה יותר מהמוצר.

נעבור על הרשימה:

חלפים לרכב - רוב האוכלוסיה לא תתעסק ברכישת חלפים מחו"ל. בנוסף מוסכים לא אוהבים לקוחות שמביאים חלפים וכדי לפצות על אובדן רווח על חלפים גובים יותר כסף על עבודה. בנוסף מה קורה אם החלק לא מתאים? או פגום? תשלח חזרה למוכר בחו"ל? ואז עוד הפעם תיסע למכס?

קונסולות משחק (PS3, XBOX360, בקרוב גם PS VITA) - למעט 3DS ו-VITA אף קונסולה לא עלתה מתחת ל-300$ בשקה. היום המחיר בחנויות לא מצדיק הזמנה מחו"ל והתעסקות עם שנאי ואובדן אחריות. - לא רלוונטי.

מבחר רחב של לבית ולרכב, מגברים לבית ולרכב, ורסיברים - לא תזמין מוצר איכותי ב-300$ בקטגורית הנ"ל. מדובר במוצרים כבדים. עלויות משלוח גבוהות מאוד. - לא רלוונטי

מיקרוגלים/שואבי אבק - פה אין על מה לדבר. אף אדם שפוי לא יזמין מיקרוגל/שואב אבק מחו"ל. - לא רלוונטי

הררים של ציוד , אין הרבה פריטים שחוצים את ה 1200 ש"ח - צודק. שווה.

מבחר של נגני DVD/בלו ריי - צודק.

אתם חושבים שסתם נתנו פטור עד 300$ ממכס? משרד האוצר בדק מה בעיקר מזמינים מחו"ל, עשה חישובים כמה כסף יפסידו ועל סמך הנתונים החליט לתת פטור כי כמעט ואין אובדן מס. בקיצור תפסיקו להיות תמימים. מעטים מאוד ירוויחו משהו מהפטור.

בוא נעבור על הרשימה:

חלפים לרכב- רוב האוכלוסיה לא תתעסק ברכישת חלפים מחו"ל? בעיה שלהם. נותנים להם את האפשרות. לא מוצא חן בעיני המוסך? המוסך ישב בשקט כי משלמים לו על עבודה, ויש מחירון שעת עבודה. אתה פראייאר שלא יודע לנהל את עצמך או נותן לכולם לסובב אותו על האצבע הקטנה? מצטער להודיע לך- אתה חי במדינה הלא נכונה. עוד אפשרות היא להתקמבן עם מכונאי כלשהו במוסך שאתה או קרוב משפחה מכירים, לי אישית יש 3 כאלו, אחד מהם אפילו במורשה :o

אין דבר כזה "החלק לא מתאים". הזמנת סט קלאץ' ליונדאי גטס 2006? זה סט קלאץ' ליונדאי גטס 2006. פספסת בקניה? בעיה שלך. חלק פגום? פייפאל, דיספיוט, כסף חזרה. הסבירות שחלק מחו"ל יהיה פגום זהה לסבירות שחלק שתקנה פה יהיה פגום. זה פשוט טיעון חלש.

קונסולות משחק-

אנחנו כרגע בהשקה? לא. כמה עולות כרגע הקונסולות? 200 דולר ל XBOX360 סלים 4GB, ו 250 ל PS3 סלים 160GB. נכנס במגבלה? נכנס. "התעסקות עם שנאי"?

ה PS3 מיומי הראשון תמך 110-230V, ה 360 בגרסה השמנה דרך שנאים שונים, אבל בגרסת הסלים גם כן, 110-230. חוץ מזה שתמיד אפשר להזמין מאירופה, 200 יורו ל 360 ו 230 ל PS3. זה לא 200 דולר, אבל זה גם לא 1200 שקל ::)

רמקולים לרכב- קומפוננט 6.5, זוג, שוקלים כ 2.5-4 קילו ונכנסים בקופסת flat rate של USPS, עלות משלוח 55 דולר עד משקל 9.3 ק"ג.

אפילו 6X9 יכנסו באותה קופסה. אז -כל- הרמקולים לרכב רלוונטיים, מה שאולי לא רלוונטי זה סאב עם תיבה. אם אתה קונה שמחירם בארץ 700~ שקל ומעלה, סביר להניח שגם אחרי משלוח יהיה הפרש של 200+ שקלים לטובת חו"ל. ככל שהרמקולים קלים יותר ונכנסים בקופסה קטנה יותר- אתה גם מרוויח יותר. אז מאוד, מאוד רלוונטי.

רמקולים לבית- אין בעיה להזמין לווינים, סאבים ורמקולים 2-3WAY ענקיים יש בעיה ואתה צודק. המחיר יהיה גבוה מדי עם משלוח.

והגענו לקרם דה לה קרם, רסיברים/מגברים.

לא איכותיים אתה אומר? בוא ניקח איכותי. בוא ניקח ONKYO. (אלא אם אתה רוצה להגיד לי שגם זה לא איכותי :lol: )

SR705 באיביי= 189-250 דולר. בארץ= לפי זאפ, 5000 שקל.

TX8255 באיביי= (TOP RATED SELLER עם מעל 10,000 פידבקים עם 100%) 189 דולר. בזאפ= 2300 שקל.

SR508= באיביי 250 דולר, בזאפ 2200 שקל.

לכל אלו תוסיף שילוח UPS או פדקס 5-7 ימים בעלות של כ 62 דולר, ותראה מה התוצאה. בוא נלך על ה SR508, איפה שההפרש הכי קטן.

250+62= 312

312X1.16=361

361X3.75= 1353

1353 ש"ח לרסיבר מאיביי עם משלוח פדקס/UPS עד הבית אחרי מע"מ, תוסיף על זה גם עוד 150 שקל עמלת שקר של פדקס/UPS (למרות שהם לוקחים את זה בד"כ רק על דברים שיש עליהם מכס. אבל ניחא- בוא נהיה לארג'ים)

1500 שקל מול 2200 שקל. ובוא נראה אותך אומר שזו לא סחורה איכותית.

הכל חדש כמובן, שאני לא אתחיל לדבר בכלל על שוק היד 2. המצב במגברים דומה, אבל אין טעם שאני אחזור על אותו תהליך הדגמה פעמיים, אני אתן לך לערוך חיפוש קצר באיביי/אמזון ולראות בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רסיברים/מגברים - הכל בילבולי ביצים.

http://audio-gd.com/Pro/Headphoneamp/NFB12/NFB12EN.htm

http://audio-gd.com/Pro/Headphoneamp/Sparrow/SparrowEN.htm

אני רוצה לראות אותו אומר שאלו לא מוצרים איכותיים.

הם בנויים כמו טנק ונחשבים כמובן מגברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, נגמרה החגיגה.

אין פטור ממס קניה, ומסתבר שכל מה שיש על טלפונים סלולריים/רמקולים/מגברים/קונסולות משחק זה מס קניה ולא מכס (למרות שזה נמצא ב "טבלת המכס")

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4157291,00.html

שום דבר לא מוזל ולא בטיח....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...