הממשלה אישרה העלאת הסכום בקניות באינטרנט הפטור ממכס - עמוד 4 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הממשלה אישרה העלאת הסכום בקניות באינטרנט הפטור ממכס

Chevy

Recommended Posts

זה פותח דלת לייבא חלקי או אופנוע במקרה שלי, שלא היו משתלמים לייבא עקב המכס הגבוהה, אני רק מקווה שלא יהיה תת סעיף או סייג שישלול את חלקי הרכב מההסכם הזה, מקווה להישאר אופטימי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה פותח דלת לייבא חלקי או אופנוע במקרה שלי, שלא היו משתלמים לייבא עקב המכס הגבוהה, אני רק מקווה שלא יהיה תת סעיף או סייג שישלול את חלקי הרכב מההסכם הזה, מקווה להישאר אופטימי.

אתה לא תוכל לייבא בכל מקרה כי כדי להכניס חלק או אופנוע לארץ צריך לעבור טרטור בירוקרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא תוכל לייבא בכל מקרה כי כדי להכניס חלק או אופנוע לארץ צריך לעבור טרטור בירוקרטי.

כדי לייבא חלק לרכב או לאופנוע צריך למלא טופס אחד מסכן, להוסיף לו קבלה ולשלוח למשרד התחברורה, ולחכות לאישור, פרט למוצר שהוא בטיחותי שבו צריך גם אישור מוסך ודווקא פה יש בעיה. דווקא מבחינת המדינה זה יותר פשוט, היותר קשה להוציא אישור מוסך.

לאישור צמיגים ד"א יש צורך בעוד קצת ניירת, אבל עדיין אפשרי, ועכשיו עם הפטור של המכס יש סיכוי שזה ישתלם הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שהראיה שלך היתה מטושטשת עוד קודם.

ומה זה בדיוק אמור להביע? לא טוב לך שסוף סוף נתנו לנו צ'ופר קטן שנוגע להזמנות מחו"ל? אל תגיב. אני מעדיף צ'ופר קטן מאין צ'ופר בכלל, בעיקר שזה ממש לא עיקר המחאה החברתית, ואת התוצאות שצריך להתרעם עליהן אם בכלל אנחנו נראה רק אחרי שיצביעו על שאר הסעיפים של דו"ח טרכטנברג.

שתמצא מוצר מהרשימה ב-1,200 שקל אל תשכח לעדכן.

80% מהחלפים לרכב שאני מסוגל לחשוב עליהם (דוגמאות- סטרטר, קלאץ' מקורי של כל רכב משפחתי ממוצע, רפידות בלמים+צלחות, סט טיימינג לכל רכב, מתלים, לוח מחוונים שלם, מזרקי דלק, גלגל תנופה, והרשימה נמשכת עוד ועוד.)

קונסולות משחק (PS3, XBOX360, בקרוב גם PS VITA)

מבחר רחב של רמקולים לבית ולרכב, מגברים לבית ולרכב, ורסיברים

מיקרוגלים/שואבי אבק

הררים של ציוד , אין הרבה פריטים שחוצים את ה 1200 ש"ח

מבחר של נגני DVD/בלו ריי

להמשיך? או שאתה מעדיף כרגיל לסתום את האוזניים ולצעוק בשביל שאף אחד לא יפריע לעולם השחור והעצוב שלך?

מעניין, עשיתי את זה כבר פעמיים, וכל מה שזה דרש זה טופס, שיחת טלפון, וחצי שעה-40 דקות במכס.

אפשרי שזה קשור לזה שאני משויך למכס חיפה, שקטן בהרבה ואין בו מיליון עמדות, אבל זה לא משנה את העובדה שזה מה שזה לקח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה זה בדיוק אמור להביע? לא טוב לך שסוף סוף נתנו לנו צ'ופר קטן שנוגע להזמנות מחו"ל? אל תגיב. אני מעדיף צ'ופר קטן מאין צ'ופר בכלל, בעיקר שזה ממש לא עיקר המחאה החברתית, ואת התוצאות שצריך להתרעם עליהן אם בכלל אנחנו נראה רק אחרי שיצביעו על שאר הסעיפים של דו"ח טרכטנברג.

קצת הבנת הנקרא. ההודעה שלי היתה מכוונת לLEV שטען שההקלה הזו היא זריית חול בעיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי לראות לא מעט אנשים עומדים שעות במכס ומתרוצצים בין פקיד לפקיד כדי לשחרר חלק מסכן.

כי אנשים באים לא מוכנים, זה ד"א יכול לקרות גם עם סתם עוד דברים ולא רק חלקי ... גם אני למדתי על בשרי שצריך לבוא מוכן, מאז אני מוכן קבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לקפוץ. התגובה הייתה מכוונת כלפי lev-27.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

80% מהחלפים לרכב שאני מסוגל לחשוב עליהם (דוגמאות- סטרטר, קלאץ' מקורי של כל רכב משפחתי ממוצע, רפידות בלמים+צלחות, סט טיימינג לכל רכב, מתלים, לוח מחוונים שלם, מזרקי דלק, גלגל תנופה, והרשימה נמשכת עוד ועוד.)

קונסולות משחק (PS3, XBOX360, בקרוב גם PS VITA)

מבחר רחב של רמקולים לבית ולרכב, מגברים לבית ולרכב, ורסיברים

מיקרוגלים/שואבי אבק

הררים של ציוד ספורט, אין הרבה פריטים שחוצים את ה 1200 ש"ח

מבחר של נגני DVD/בלו ריי

להמשיך? או שאתה מעדיף כרגיל לסתום את האוזניים ולצעוק בשביל שאף אחד לא יפריע לעולם השחור והעצוב שלך?

בסדר. אני כבר רואה איך משפחה ממוצעת חורשת על כדי למצוא ערכת קלאץ' מקורית לרכב ורפידות בלמים. ;D תעשה טובה. מצטער לאכזב אותך, אבל מוצרים ששווים משהו בקטגוריות שציינת בדרך כלל עולים מעל 300$ כולל משלוח אולי למעט ציוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר. לך תזמין מיקרוגל ושואב אבק מחו"ל.

שתמצא מוצר מהרשימה ב-1,200 שקל אל תשכח לעדכן.

תגידי לי, אתה טיפש?

בשלוף מהרשימה ומניסיון אישי -

1. נגן / BluRay. קניתי באיביי נגן בלוריי בכ $200. אם החוק היה תקף אז - הייתי חוסך 120 ש"ח.

2. מגבר/רסיבר לבית/לרכב. קניתי מגבר סטריאו ב $300. אם החוק היה תקף אז - הייתי חוסך 177 ש"ח.

300 ש"ח זה לא כסף? אתה מחרבן את זה בכל בוקר בשירותים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתך, אבל אני קונה מיקרוגל ושואב אבק בחנות מוצרי חשמל בארץ. מי מזמין מיקרוגל ושואב אבק מחו"ל? אל תהיה מגוחך. המשלוח יעלה יותר מהמוצר.

נעבור על הרשימה:

חלפים לרכב - רוב האוכלוסיה לא תתעסק ברכישת חלפים מחו"ל. בנוסף מוסכים לא אוהבים לקוחות שמביאים חלפים וכדי לפצות על אובדן רווח על חלפים גובים יותר כסף על עבודה. בנוסף מה קורה אם החלק לא מתאים? או פגום? תשלח חזרה למוכר בחו"ל? ואז עוד הפעם תיסע למכס?

קונסולות משחק (PS3, XBOX360, בקרוב גם PS VITA) - למעט 3DS ו-VITA אף קונסולה לא עלתה מתחת ל-300$ בשקה. היום המחיר בחנויות לא מצדיק הזמנה מחו"ל והתעסקות עם שנאי ואובדן אחריות. - לא רלוונטי.

מבחר רחב של רמקולים לבית ולרכב, מגברים לבית ולרכב, ורסיברים - לא תזמין מוצר איכותי ב-300$ בקטגורית הנ"ל. מדובר במוצרים כבדים. עלויות משלוח גבוהות מאוד. - לא רלוונטי

מיקרוגלים/שואבי אבק - פה אין על מה לדבר. אף אדם שפוי לא יזמין מיקרוגל/שואב אבק מחו"ל. - לא רלוונטי

הררים של ציוד , אין הרבה פריטים שחוצים את ה 1200 ש"ח - צודק. שווה.

מבחר של נגני DVD/בלו ריי - צודק.

אתם חושבים שסתם נתנו פטור עד 300$ ממכס? משרד האוצר בדק מה בעיקר מזמינים מחו"ל, עשה חישובים כמה כסף יפסידו ועל סמך הנתונים החליט לתת פטור כי כמעט ואין אובדן מס. בקיצור תפסיקו להיות תמימים. מעטים מאוד ירוויחו משהו מהפטור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...