מלח למדיח כלים - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מלח למדיח כלים

genia

Recommended Posts

אל תביא הביתה מדיח תוצרת מרוקו - הוא מאוד מרשים חיצונית ויהיה לך כרהיט במטבח, אבל מהר מאוד תגלה שהוא יותר מלכלך מאשר מנקה ובסוף תמצא את עצמך שוטף במקומו מעיף אליו מבט מצטער על הרכישה היקרה ומסנן קללה.

האמיצים שביננו יקחו נבוט יחבטו בו עד שכולו יתעקם ויזרקו לפח.

חומר למחשבה. :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הבנתי את הצורך של מדיח קומפקטי.

אם כבר יש קצת כלים - שטוף אותם. גם ככה להכניס את הכלים למדיח ייקח אותו זמן בערך כמו לשטוף.

כן, זה מה שאני / ההורים חשבנו שנים ועד היום אנחנו ממשיכים לשטוף.

אבל, אף אחד לא מת על זה, זה לוקח לפחות רבע שעה וגם זה תלוי כמה אכלו וכמה לא, וברגע שזה מדיח קטן, אני יכול למלא אותו אחרי כל אורחה , להפעיל ולקבל כלים נקיים לאורחה אחרי בלי באמת צורך לפרוק ולהכניס שוב וכו'.

מה גם שהמטבח לא תוכנן משום מה להכיל מדיח כלים(לא מבין את ההגיון של הורי) אז קומקפטי זה האופצייה היחידה.

good point

אישה שתכריח אותך לרחוץ את הכלים?

חבר'ה, חאלס, מיצינו את בדיחות האישה, זה לא היה כזה מצחיק מההתחלה, אם הייתי יכול הייתי שוכר תילאנדית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם חסכון במים וחשמל? אני די בטוח שמדיח כלים הוא לא פתרון כה טוב. כמה זמן כבר לוקח לשטוף כלים אחרי כל ארוחה במיוחד אם לא נותנים לדברים להיערם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לשטוף, מספיק להעיף עם המזלג את החתיכות הגדולות.

מדיח אגב יותר חסכוני במים בד"כ משטיפה ידנית.

מדיחים קומפקטיים מכל מני ביקורות בד"כ לא יעילים.

אין דבר גרוע יותר ממדיח שלא מנקה. גם שילמת על המדיח, גם הדחת, וגם תשטוף שוב ידנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודע לאופן הפעולה של מדיח, יוצא להשתמש במדיח גדול פה ושם.

והוא הרבה יותר חסכוני משטיפה ידנית שמבזבזת הרבה יותר מים.

המדיח של בוש ה sks40e02u דווקא מקבל ביקורות טובות בזאפ...וגם פה הומלץ.. אני מאמין שזו תהיה בחירה טובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לשטוף, מספיק להעיף עם המזלג את החתיכות הגדולות.

זה מאוד תלוי מה נאכל על הצלחת לפני כן; ארוחת שישי שמלאה בשמן ושומן ורצוי לשטוף לפני ההכנסה למדיח.

אם כלי האוכל לא ישטפו ויעמדו מס' שעות במדיח לפני השטיפה, בסופו של דבר הלכלוך ידבק אליהם והמדיח יוריד את הלכלוך רק באופן חלקי.

אנחנו תמיד שוטפים את הכלים לפני ההכנסה למדיח, מהסיבה שבד"כ אנחנו מפעילים את המדיח רק לאחר שהוא מתמלא (לפעמים זה לוקח מס' שעות ולפעמים רק ביום למחרת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...