העברת Win7 להארדיסק חדש - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העברת Win7 להארדיסק חדש

Night

Recommended Posts

שלום לכולם

קיבלתי הארדיסק חדש ואני רוצה להעביר אליו את הווינדוס7 מהישן.

יש לי נורטון גוסט 15 ובחרתי באפשרות Clone מהמחיצה של הווינדוס בדיסק הישן, אל מחיצה בדיסק החדש. את כל השכפול של הכוננים הוא ביצע תוך כדי שהווינדוס רץ ויכולתי להשתמש בתוכנות. אולי בגלל זה כשניסיתי לנתק את הHD הישן ולהריץ את הווינדוס שכביכול הועתק לחדש - קיבלתי הודעה autochk not found - skipping autocheck . הווינדוס בכונן החדש ניסה לעשות repair כמה פעמים ולא הצליח, זה לא עלה.

כרגע החזרתי את הHD הישן, אבל אני חייב להעביר הכל לכונן החדש כי את הישן אני מחזיר (סוג של טרייד אין)

אני חייב או לסדר את השגיאה שמופיעה (חפרתי בגוגל ולא מצאתי פתרון), או לבצע Clone בתוכנה אחרת בתקווה שילך חלק הפעם (על איזה תוכנה אתם ממליצים? חשבתי שגוסט הכי אמין)

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

ההארדיסק מצוין יש עליו מחיצה אחת עם קבצים (שירים תוכנות ..) והכל עובד. עשיתי גם chkdsk הכל תקין.

איך אני מריץ את הגוסט בדוס?

הבעיה עם העתקה מדיסק לדיסק היא שיש לי מחיצה עם קבצים כאמור שאסור שתימחק. המחיצה השניה ריקה ומחכה שהווינדוס יעבור אליה .. יש תוכנה שלא דורסת את המחיצות הקיימות?

ניסיתי אפילו עם הגיבוי של הווינדוס אבל הוא מתעקש למחוק כל מה שיש לי בהארדיסק החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת איך מריצים בדוס ?

תיצור דיס בוט של דוס ושם תריץ את הקובץ של GHOST.EXE שעובד בדוס,

להבדיל מ - GHOST32 שפועל בחלונות. פשוט בדוס זה יותר מצליח :nixweiss: .

כמו כן, אפשר להריץ תיקון של ההתקנה מדיסק של החלונות 7, ובסוף -

לשמור את השירים וכו' במקום אחר ואז לעשות קלונינג ו /או להשתמש בתוכנות

שכתבתי ( ואולי גם שם תצטרך להריץ תיקון מהדיסק של ).

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי גם אכרוניס אבל זה גם מתעקש למחוץ את כל המחיצות הקיימות.

אם היה לי לאן להעביר את הקבצים שיש עליו מזמן הייתי מעביר את הווינדוס...

לא מצאתי ghost.exe אבל אני ינסה את הדיסק recovery של הגוסט, נראה אם יש אפשרות משם.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי נשבר לי!!

הגוסט מעפן רצח. נכנסתי לאתרים של התוכנות האחרות שהזכרת יש להם 30 חבילות תוכנות ואני לא יודע איזה בדיוק אני צריך בשביל להעתיק למחיצה בלי לדרוס את שאר הדיסק.

בינתיים האפשרות הכי שפויה היא להעביר את השירים לכונן אחר ואז לשחזר את הimage שעשיתי עם הגיבוי של הווינדוס - אין לי לאן להעביר 400 ג'יגה! (הרבה תכנים בHD)

אם הייתי יכול לסדר את בעיית ה autochk program no found ....

איך אני מסיים את הסיוט הזה הכי מהר ?

כמובן שבכל פעם שעשיתי ניסיון שלא צלח ניסיתי לעשות reapair עם הדיסק של הווינדוס, זה לא עבד.

יש לי פה איפשהו את הhirens boot , אני זוכר שיש שם מאות דברים.. עם מה בדיוק אני cloning ממחיצה למחיצה ? ובלי לדרוס את שאר הדיסק כאמור

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המון תודה על העזרה, הצלחתי להפעיל את הווינדוס מההארדיסק החדש.

נתתי עוד צ'אנס לגוסט והפעם הוא הצליח. העלתי את המחשב והיה כתוב preparing your desktop ואז הודעה שהווינדוס לא מקורי.

נכנסתי לsafe mode וביצעתי שינוי ברג'יסטרי של אות הכונן של הווינדוס, שהיה מזוהה כ- G במקום C וזה פתר גם את זה- הכל עובד.

שוב תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...