HTC Incredible S/Seansation- דרך חנות או מפעילה? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HTC Incredible S/Seansation- דרך חנות או מפעילה?

shlosi

Recommended Posts

שלום לכולם, החלטתי לעבור לתקופה הנוכחית ולעבור למכשיר שמגיב כשלוחצים לו על המסך.

מצאתי אתר שמסביר שגם אם אני רוכש מכשיר בחנות פרטית אני עדיין זכאי להחזר מהמפעילה:

http://www.kamaze.co.il/%D7%A8%D7%9B%D7%99%D7%A9%D7%AA-%D7%9E%D7%9B%D7%A9%D7%99%D7%A8-%D7%A1%D7%9C%D7%95%D7%9C%D7%A8%D7%99-%D7%91%D7%9E%D7%A9%D7%95%D7%95%D7%A7-%D7%A4%D7%A8%D7%98%D7%99-%D7%AA%D7%97%D7%A1%D7%95%D7%9A-%D7%A2%D7%93-2000-%D7%A9%D7%A7%D7%9C.aspx

כתוב שם-

"אם המכשיר אינו נמכר בחברת הסלולר, יש טבלת החזרים שלפיה מגיע לכם החזר, שם לרוב ההחזר הוא נמוך יותר, "גם מי שיודע על התקנה לא בקיא בגובה ההחזר שמגיע לו, ומן הסתם גם לא דורש אותו", אומרת ליאת נחום."בנוסף, לעיתים רבות גם גובה ההחזר שניתן נמוך מההחזר האמיתי שמגיע ללקוח. כאן צריך להתעקש עם חברת הסלולר ועוד חשוב לדעת כי חייבים לשמור את חשבונית הקנייה של המכשיר, בלעדיה חברות הסלולר אינן מחויבות לתת לכם החזר".

הצצתי גם באתר של אורנג' והם דווקא די ברורים שם, אבל לא הצלחתי להבין מה קורה אם אני רוצה לרכוש מכשיר שהם לא מוכרים (כמו הסאנסיישן)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד פשוט.

לפי החוק במידה והמכשיר לא נמכר ברשת, יש 6 דרגות החזר לפי עלות המכשיר (לדוגמה, וזה סתם מספרים שאני זורק ולא משהו רשמי, על מכשיר שעלה בין 1000 ל-1200 שקל תקבל 45 שקלים בחודש ועל מכשיר שעלה 1200-1600 תקבל 55 וכו') שאותן תקבל מעל סף זיכוי שנקבע ע"י החברה, ובאורנג' אם אני זוכר נכון הוא עומד על 149 שקלים (בסלקום 249 שקלים ובפלאפון 99 שקלים או 200 דקות).

האם לרכוש דרך אורנג'?

בזאפ אפשר לראות שמחיר ה-incredible s מתחיל באזור ה-2000 שקלים בעוד אורנג' רוצה עליו 3500 שקל בערך. תעשה את השיקול שלך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן. באתר של אורנג' יש מדרגות מחיר, במקרה שלך לדעתי אתה אמור לקבל בסביבות ה-80 ש"ח החזר בחודש. מה שיפה פה - אתה תקבל החזר (בתום השלוש שנים) של יותר ממה ששילמת על המכשיר. איך? בבקשה.

נניח שהמכשיר (כולל הריבית נניח ששילמת כי פרסת ל-36 תשלומים) אמור לצאת כ-70 ש"ח לחודש (משהו כזה) אז ההחזר הוא בערך 80 ש"ח. לא מסובך לראות שכדאי. מעבר להחזר הגבוה מעלות המכשיר - אתה לא כבול אצלהם בכלום כי המכשיר שלך ואתה הולך איתו לאן שאתה רוצה לא משנה כמה חברות תעבור לאורך ה-3 שנים שמגיע לך החזר מהחברה. כמובן שאתה מרוויח גם מכשיר שהוא בלי לוגואים מכוערים (זה החלק הפעוט אבל עדיין) או תוכנות ואפליקציות מיותרות שדוחפים לך לשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה טבלת ההחזרים באורנג'..

http://www.orange.co.il/he-il/cellular/packages/deals/sim-free-refund/

קח בחשבון שאת הincredible s מוכרים באורנג' ככה שאותו לא תקבל לפי הטבלה הזאת, אלא לפי המבצעים הנמכרים ברשת אורנג'... בגלל שהוא משווק.

עדיף לך לקנות מכשיר שהוא לא משווק על מנת להנות מההחזרים הגבוהים ברמת שימוש הנמוכה.

ואם אתה קונה מכשיר שכן משווק, כדאי לך לעשות את זה מהר, לפני שהתוכניות החדשות יכנסו לתוקף (ביום שלישי הבא לפי הפרסומים בעיתונות) שיורידו משמעותית את ההחזרים על המכשירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...