מפעילות סלולאריות חדשות - הדיון המרכזי - עמוד 4 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפעילות סלולאריות חדשות - הדיון המרכזי

xtract1

Recommended Posts

הרדיו של דור 3, כלומר המכשיר שפיזית קולט ומשדר לרשת, צורך יותר חשמל מזה של דור 2, אין פה בכלל קשר לקליטה (כמובן בהנחה שרשת דור 2 פרסוה לפחות כמו דור 3, באופן מעשי בארץ הן פרוסות יותר טוב באורנג' וסלקום).

לגבי מעבר - כן, תחכה, הפזזיזות זה מהשטן. אז תשלם עוד חודש-חודשיים חשבונית גבוה יחסית, אבל בטווח הרחוק אתה תחסוך.

לגבי אורנג' קליר - בגדול אתה צודק, אבל יש להם חבילת חיילים/סטודנטים שמציעה, אחרי ההחזר, 500 דקות, 550 SMSים וג'יגה גלישה ב-110 ש"ח אחרי ההחזר. ברמי לוי זה יעלה לך בלי הגלישה 200 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי אורנג' קליר - בגדול אתה צודק, אבל יש להם חבילת חיילים/סטודנטים שמציעה, אחרי ההחזר, 500 דקות, 550 SMSים וג'יגה גלישה ב-110 ש"ח אחרי ההחזר. ברמי לוי זה יעלה לך בלי הגלישה 200 שקל.

איפה ראית את החבילה הזו? והאם זה תקף ויעיל למי שכבר יש מכשיר?

הייתי שמח לשדרג לגלקסי ס2, אבל לא הייתי רוצה חשבון מעל 150-160 ש"ח בחודש בתקופה הקרובה...

לא ראיתי את החבילה שציינת בשום מקום [עשיתי חיפוש אצל כולם לפני חודש, מבצעי סטודנטים]...

שבת שלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מדובר על אחרי החזר. מי שלא צריך החזר, ישלם 159 שח. כך גם ישלם מי שלוקח מכשיר אצלם, (מכשיר עד שווי של 49 שח על פי המחירון שלהם) אבל יקבל את המכשיר "בחינם". (או ישלם עוד יותר לגבי מכשיר יקר יותר)

2. תשלם כך גם אם תשתמש בדיוק בכל ה 500 דקות ו 500 SMS וגם אם תשתמש פחות. במידה ובחודש מסוים תשתמש הרבה פחות באחד מאלו, אז פתאום זה לא כל כך משתלם. או, שבחודש מסוים תשתמש ביותר דקות/SMS מעבר למכסה. על כל דקה/SMS נוסף - 59 אגורות - פי 3 עד פי 4 מרמי לוי.

ההנחה שכולם מנצלים, אבל בדיוק, את כל מה שחבילה מציעה, היא שגויה מיסודה. ברוב החודשים, רבים לא מנצלים דקות/SMS רבים, או שחורגים ומשלמים תוספת גדולה ולא פרופורציונלית.

אני חושב שרבים מאלו המגלים שבחודשים מסוימים הם לא מנצלים בדיוק את החבילות, (וגם כאלו שמכריחים את עצמם לנצל ע"י שיחות/SMS מיותרים, כי הם לא רוצים להרגיש שיצאו פראיירים) או שמנצלים ניצול יתר, יגלו שהיו משלמים בממוצע פחות אצל רמי לוי, או אצל כל חברה עתידית שתציע מסלולים דומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופס :facepalm:

ראיתי את הקטע של אורנג' קליר באתר שלהם- אבל לא חפשתי [ולא ידעתי לחפש] חבילות "קליר" לסטודנטים...

אחלה! תודה על המידע!!

יכול להיות שימושי- במיוחד בגלל חבילת הגלישה!

עכשיו נותר לבדוק כמה שימושי זה יהיה על הנוקיה המיושן שלי..

הייתי שמח לשדרג [ספציפית לגלקסי S2] - אבל גם אחרי ה"זיכוי" של 50- זה יוצא 80X36 עדיין גבוה משמעותית מהמחירים בזאפ

נראה לכם שיתנו החזר 50 כאמור למי שרוכש במקום אחר? אחרת כל ה"הטבת תוכנית

ברכישת מכשיר" הזו שווה לת\/ת :s07:

אה אחרי חשיבה חוזרת לצורך העניין, ולאור דברים נכונים שנאמרו גם פה מעלי- הרי אם אהיה מנוי אצל חברה\מפעיל שגובים לפי דקה- אני בעצם אקזז את ההפרשים, ויכול למשל לקחת כבר חבילת 5GIGA לרשת ב50...וזה עדיין יצא כנראה פחות מ160 של אורנג' שחושבים שהם "עושים לנו טובה"... :screwy:

נו טוב...

:yelclap: :yelclap: :yelclap: מחכה לחברות\מפעילות החדשות ולמסלוליהן, שיתנו בראש :bash: לכל הגנבות הוותיקות :yelclap: :yelclap: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו אני יעשה לכם קצת סדר באורנג' קליר,

אורנג' עשו מהלך ושינו את כל החבילות שלהם, כפי שנעשה לפני כמה שנים.

מהלך שהביא לארונג' המון לקוחות וגם השאיר הרבה.

זה מהלך שבא במטרה לעשות סדר בחשבונית בעיקר,

אורנג' חילקו לגמרי את הקטע של החזרי רמת שימוש,

"אם תגיע כל חודש לסכום X תקבל החזר מלא על המכשיר..."

ועכשיו הפרידו את הציוד קצה מהתוכנית.

אתה רוכש תוכנית ואם אתה רוצה תרכוש מכשיר.

מעכשיו גם החשבונית תיהיה ברורה יותר, מקסימום 3-4 שורות.

האידאל בגדול הוא שדף חשבונית אחד, יחיל בתוכו איפורמציה על 2 קווים.

במהלך השינוי הזה גם שינו את תוכניות האחריות, מעכשיו יש רגילה וכוללת, האחריות היא ללא התחייבות כלל.

מה קאצ'?

המחירים עלו טיפה מהאחריות שהייתה עד היום ללקוחות אורנג' (orange care, orange care plus)

במעמד העסקה (שדרוג או מכירה) תיהיה ללקוחות אפשרות לרכוש אחריות, במידה ומדובר במכשיר שהיא מסווג כ"פרימיום" האחריות יותר יקרה (שזה Motorola RAZR, S2, iPhone 4, Incredible S), כנ"ל גם ההשתתפות העצמית.

ואז המחירים משתנים, רק במעמד העסקה תינתן ללקוחות אפשרות לרכוש אחריות במחיר מוזל (50% הנחה), בעיקרון זה גם תוך 14 ימים, אבל לאחר 14 יום המחירים של האחריות עולים. אז קחו גם את זה בחשבון.

קחו בחשבון גם שבכל סוגי הביטוחים באורנג', גם עסקי וגם פרטי יש השתתפות עצמית על כל מה שמוגדר כנזק לקוח,

שברי מסך, מקשים שבורים, פלסטיקה שבורה, גם מסך לבן\שחור\מרצד יכול להיות נזק לקוח.

מן הסתם שגם באובדן\גניבה, השבתה מכנית, קורוזיה.

וגם קחו בחשבון שברגע שאבד\נגנב, המכשיר מושבת, מקורז אתם מקבלים מכשיר מחודש! זה נושא אפור אבל בגדול זה מכשיר מחודש שעבר כמה וכמה בדיקות במעבדה, ונמצא תקין לשימוש.

לגבי המפעילים הוירטואלים,

רמלי לוי - הוא מה שנקרא מפעיל וירטואלי מלא, הוא יושב על הרשת של חברת פלאפון, משתמש באנטנות, ברשת שלהם וגם משתמש במערכות של חברת פלאפון (אם אני לא טועה)

כל הקטע של מפעיל וירטואלי זה כמו שאתם נוסעים לחו"ל ומשתמשים ברשת של חברה זרה, החברה מחייבת את חברת הסלולר שלכם בארץ והחברה בארץ מחייבת אותכם.

רק שרמי לוי זה מה שנקרא "נדידה פנים-ארצית".

הוא קונה דקות מרשת סלולרית ומוכר במחיר מוזל ללקוחות.

כרגע החבילה שרמי לוי מציע היא 20 אגורות לדקת שיחה, 15 אגורות לSMS, ועוד כמה שאני כבר לא זוכר.

אז תראו למי שמדבר הרבה אין טעם ללכת על רמי לוי כי זה פשוט לא משתלם.

רמי לוי ובכללי, כל העסק של מפעיל וירטואלי פונה לשוק מאוד מאוד מצומצם, לקוחות שלא מדברים המון, שלא גולשים הרבה.

בטח ובטח שלא לקוחות עסקיים.

לפי מה שהבנתי הוא גם מוכר מכשירים אבל רק למי שקונה אצלו ביטוח וגם זה, ברגע שיש בעיה במכשיר הוא מוציא מכשיר חדש ושולח ליצרן את התקול, בקיצור בלאגן.

בעולם היו ניסיונות של מפעילות וירטואליות אבל רובם הגדול כשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

1. רמי לוי משתמש בכל המערכות של פלאפון. יש טענה שהוא משמש בעצם כמשווק שלהם - זה לא האמת אבל גם לא רחוק מכך.

2. זה לא נדידה פנים ארצית, זה מפעיל וירטואלי - הוא רוכש מפלאפון בנק דקות (או לצורך העניין משלם להם תעריף FIX, השמועה מדברת על 14 אגורות לדקה) ומוכר אותם בעצמו, מעין reseller. נדידה עצמית זה מה שיהיה למפעילות החדשות - מירס(הוט) וגולן - תהיה להם תשתית עצמאית וכאשר הם לא יוכלו לספק כיסוי, הטלפונים "ינדדו" לרשת של פלאפון (הוט)/סלקום(אאל"ט, גולן) וישתמשו בתשיות האלה.

אגב, שימו לב שרמי לוי נכון להיום לא מאפשר נדידה לחו"ל.

1. מדובר על אחרי החזר. מי שלא צריך החזר, ישלם 159 שח. כך גם ישלם מי שלוקח מכשיר אצלם, (מכשיר עד שווי של 49 שח על פי המחירון שלהם) אבל יקבל את המכשיר "בחינם". (או ישלם עוד יותר לגבי מכשיר יקר יותר)

2. תשלם כך גם אם תשתמש בדיוק בכל ה 500 דקות ו 500 SMS וגם אם תשתמש פחות. במידה ובחודש מסוים תשתמש הרבה פחות באחד מאלו, אז פתאום זה לא כל כך משתלם. או, שבחודש מסוים תשתמש ביותר דקות/SMS מעבר למכסה. על כל דקה/SMS נוסף - 59 אגורות - פי 3 עד פי 4 מרמי לוי.

ההנחה שכולם מנצלים, אבל בדיוק, את כל מה שחבילה מציעה, היא שגויה מיסודה. ברוב החודשים, רבים לא מנצלים דקות/SMS רבים, או שחורגים ומשלמים תוספת גדולה ולא פרופורציונלית.

אני חושב שרבים מאלו המגלים שבחודשים מסוימים הם לא מנצלים בדיוק את החבילות, (וגם כאלו שמכריחים את עצמם לנצל ע"י שיחות/SMS מיותרים, כי הם לא רוצים להרגיש שיצאו פראיירים) או שמנצלים ניצול יתר, יגלו שהיו משלמים בממוצע פחות אצל רמי לוי, או אצל כל חברה עתידית שתציע מסלולים דומים.

1. כל אחד שמביא חשבונית למכשיר יקבל החזר..

2. 200 דקות, 200 SMSים ודמי שימוש ברמי לוי יעלו לך 85 שקל. ב-25 שקלים הנותרים תוכל לגלוש (לפי תעריך של 15 אגורות למגה) עוד 166 מגה בייט. מי שמתמש ביותר מזה, חבילת קליר סטודנטים/חייבים הזאת משתלמת לו.

זה מאוד פשוט, אם הצריכה הממוצעת שלך גדולה מזו שרשמתי למעלה, החבילה משתלמת לך. אם היא לא, אז רמי לוי (או תוכניות אחרות לצורך העניין) עדיפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ראית את החבילה הזו? והאם זה תקף ויעיל למי שכבר יש מכשיר?

הייתי שמח לשדרג לגלקסי ס2, אבל לא הייתי רוצה חשבון מעל 150-160 ש"ח בחודש בתקופה הקרובה...

לא ראיתי את החבילה שציינת בשום מקום [עשיתי חיפוש אצל כולם לפני חודש, מבצעי סטודנטים]...

שבת שלום

שימו לב שבחבילת חיילים למשל, רשום שזה עולה 110 בחודש נכון? אבל איפה עוד הכסף על המכשיר? רשום רק שיש "הטבת תכנית ברכישת מכשיר" בסך של 49 שח. ז"א שהמחיר 110 שקל אינו כולל גם את מחיר המכשיר בחודש... אני טועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם לא.

על המכשיר אתה משלם X שקלים בחודש, על התוכנית Y. אם אתה מביא קבלה על מכשיר (כלומר, רוכש דרכם או מביא קבלה מבחוץ), אתה מקבל הנחה Z, כך שסה"כ החשבונית שלך תהיה X+Y-Z. לדוגמה, מחירו של ה-ATRIX הוא 89 שקלים בחודש * 36 חודשים, סה"כ 3204 שקלים.

אליו צירפתי את התוכנית orange clear 200 (שכוללת 200 דקות, 200 הודעות ו-250 מגה גלישה) שעולה 159 שקלים בחודש. כיוון שרכשתי מכשיר/הבאתי חשבונית, אני אקבל זיכוי של 44 שקלים בחודש. סה"כ תשלום חודשי:

89+159-44 = 204 שקלים.

האמת - זה לא שונה הרבה ממקודם. פעם על תוכנית כזאת שילמת 100 שקל אבל לא קיבלת זיכוי (כך ששילמת כמעט אותו דבר) ועל חבילת גלישה שילמת תוספת מכובדת, או שלחילופין רכשת מכשיר בתוכנית שנותנת לך חיוב זיכוי, רק שעלות התוכנית הייתה 250 שקל בחודש כך שסה"כ שילמת יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחכה שאיזה מפעילה תוציא חבילת גלישה בילתי מוגבלת במחיר נורמלי

אני בכל מקרה תקוע כרגע בגלל התחיבות למגשיר ישן ונשאר לי 15 תשלומים של 60 כל חודש ככה שאף חבילה לא באמת זולה לי

אבל בכל זאת שיגיע היום ואני יקנה איזה אני ירצה חבילת גלישה נורמלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...