מפעילות סלולאריות חדשות - הדיון המרכזי - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפעילות סלולאריות חדשות - הדיון המרכזי

xtract1

Recommended Posts

כאחד שלא מדבר יותר מדי בסלולארי + גולש כמעט באופן מוחלט על WIFI אני בהחלט מתכוון לעבר לרמי לוי.

במקום 80 ש"ח לחודש ל-120 דקות + 200MB גלישה + 120 SMS ועוד איזה סכום על דור שלישי מה שיוצא בערך 100 ש"ח.

אני אשלם 15 דמי מנוי, 24 ש"ח על שיחות, 18 על SMS ו-30 על גלישה.

סה"כ יוצא 87 ש"ח. אבל, אני לעולם לא עובר את מסגרת השיחות ו-SMS ובגלישה לא יוצא לי מעבר לכמה MB בודדים.

על פי פירוט שיחות יצא לי בערך 45 ש"ח בממוצע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סלולר רמי לוי יצא לדרך: הלקוחות הסתערו

וישנם עוד נתונים לגביי מחירים. (אגב, אצל YNET בכתבה הנ"ל רשום 50 שח לחבילת 5GB. לעומת 55 שח בכמה-זה)

הנה נתוני המכשיר שרמי-לוי ימכור ב 800 ש"ח.

מסלול רגיל "לא דיברת – לא שילמת"

דמי מנוי: 14.90 שקלים

עלות לדקה: 20 אג'

עלות להודעה: 15 אג'

עלות לכל 1 מגה גלישה: 15 אג'

רכישת כרטיס סים: 29.90/39.90 שקלים בהתאם לכרטיס

מסלול פרי פייד (כרטיסי חיוג)

דמי מנוי: 4.9 שקלים למנוי שלא ניצל את כל הכרטיס

עלות לדקה: 39 אג'

עלות להודעה: 29 אג'

עלות לכל 1 מגה גלישה: 29 אג'

הטענת תקציב - בסניפי רמי לוי בלבד בשלב זה

החברה גם מציעה שתי חבילות גלישה בעלויות הבאות:

פוסט פייד (רגיל)

55 שקלים לחבילת 5 ג'יגה

89 שקלים לחבילת 10 ג'יגה

פריפייד (כרטיסי חיוג)

69 שקלים לחבילת 5 ג'יגה

99 שקלים לחבילת 10 ג'יגה

פרטנר פרסמו מסלולים חדשים שקיימים החל מהיום. נראה שאפילו למי שמדבר 1000 דקות, רמי לוי יהיה עדיף, במידה ולא מחשיבים חיוב-זיכוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש / תהיה מפעילה שלא יהיה בה תשלום דמי מנוי?

משום מה זכרתי שלפני חודש וקצת אמרו שיהיו חבילות ללא דמי מנוי. קצת מעצבן ה-15 ש"ח האלה אם נניח אדם לא מדבר איזה חודש בכלל.

(מחפש תכנית / חברה סלולרי להעביר אליה את סבא שלי שלא מרבה לדבר, חשבתי על פרי-פייד אבל עדיין זה 4.90 בחודש גם ללא שימוש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שאפילו למי שמדבר 1000 דקות, רמי לוי יהיה עדיף, במידה ולא מחשיבים חיוב-זיכוי.

איך בדיוק? 1000 דק' לרמי לוי זה לבד 150 שקל וזה ללא SMSים כלל וללא חבילת גלישה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ נכון אבל אמרתי למי שמדבר... לא למי ששולח יותר מ 20 SMS בחודש, או גולש הרבה. כמוני עם המכשיר הנוכחי שמשמש בעיקר כמעט רק לשיחות ולמיילים.

חוץ מזה, אני חושב שאחרי הכל, דיי כולם מנצלים, חלק יותר וחלק הרבה יותר, את חבילת הדקות מאשר את חבילת ה SMS בתוכניות היקרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעצם זה יותר - 200 שקל זה יוצא. זה לא משתלם בעליל. אתה יכול עם קצת לחץ (והרבה פעמים גם בלעדיו) להשיג חבילות בפלאפון למשל של 1300 דק' ואפילו יותר, יחד עם 1300 SMSים וחבילת גלישה ללא הגבלה במחיר דומה.

חבל לי אבל שרמי לוי לא מציע חבילות גלישה קטנות יותר - 1GB או 2GB במחירים של 20-30 שקל. ככה הינו יכולים לעשות חבילת גלישה סבירה של 1GB שתעלה נניח 20 ש"ח + 15 ש"ח דמי מנוי + 100 ש"ח לכ-500 דק' שיחה ואז את כל ה-SMSים או רובם המכריע הינו שולחים דרך וייבר או WHATUP וכו'.

היה יוצא חשבון של 120-130 ש"ח לכל הנל.

בכל מקרה, אני בחבילה של חבר באורנג' שנותנת לי 600 דק' + 600SMSים ו-2GB גלישה (ללא מכשיר) ואני רואה שכרגע אין שום תחרות. אולי היתי אופטימי מדי שיצאו חבילות שיוכלו לתת פייט במחיר למה שחבר משיגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק ההתחלה. בחודשים הקרובים יהיו עוד מפעילים וירטואלים, ואח"כ ה 2 הפיזיים החדשים.

בטוח שיהיו עוד הרבה אפשרויות, גם חבילות גלישה קטנות יחסית וזולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה כי אם בזה תגמר הבשורה - רע מאוד.

בכל אופן, עברתי עכשיו על המבצעים של אורנג' Clear והם על הפנים לדעתי. כדי לקבל S2 יחד עם חבילה של 450+450+1GB גלישה צריך לשלם בסה"כ (חבילה אחרי זיכוי + מכשיר) בערך 250 ש"ח. משהו שעם קצת יוזמה יכולתי לקבל (ולפעמים עם יותר דקות ו-SMSים ונפח גלישה) בכמה עשרות שקלים פחות. אני מאוכזב - זה אולי קצת יותר פשוט מהתוכניות שהיו עד כה בישביל הצרכן הטיפוסי אבל זה אותה גיברת בשינוי אדרת אם מתעמקים בזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעקב.

אני מציע שנאסוף כל אחד כמה שקלים ונקנה למנכ"לי אורנג', פלאפון וסלקום טישו כדי לנגב את הזיעה.

+1 :xyxthumbs:

אתמול קיבלתי הצעה מאורנג' 119 ש"ח שמקנים 150 דקות ו- 150 סמסים שלדעתי זה מאוד יקר !

ואני לקוח שלהם יותר מ- 7 שנים !

אכן זו הצעה יקרה מאוד. קיבלתי בסלקום את אותה ההצעה ב 70 שקלים (לשיחות ו SMS בלבד).

לא רשמת כלום על גלישה אז אני לא יודע אם הגלישה כלולה במחיר שלך או לא. אצלי אני מוסיף עוד 60 שקל על חבילה ללא הגבלה וסה"כ יוצא לי 130 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה, אני חושב שאחרי הכל, דיי כולם מנצלים, חלק יותר וחלק הרבה יותר, את חבילת הדקות מאשר את חבילת ה SMS בתוכניות היקרות.

לא בטוח. "ילדים" שולחים הודעות בלי סוף (גם SMS, גם למיניהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה אתה מסתכל בתדרי ה-GSM ולא בתדרי הדור השלישי. דור 2 ולא משנה מהיכן נקנה ומתי יוצר - לא מתאים לרשת של רמי לוי/פלאפון

מה שביאס אותי אישית- כי נהניתי לחשוב שאני חוסך בסוללה[!!!] וגם בקרינה כשהעברתי את הסלולרי שלי ל"מצב GSM" במקום דור3...

האם עכשיו אחרי שזמן רב עבר- יש איזה שינוי מהבחינות האלה, בגלל פריסת הרשת\אנטנות של דור3? או שבמקרה הטוב הקרינה תרד, והסוללה בכל זאת עדיין "תזלל" מהר יותר O.o

בכל אופן- מאחר ואמורות להצטרף לחגיגת המפעילים הוירטואליים עוד כמה מפעילות בקרוב [מעכשיו ועד מרץ אפריל, לפחות עוד ארבעה לפי "כמהזה"] אז חשבתי שאולי כדאי להמתין [?!] ולראות מה הם יציעו לפני שנבחר באחת [למשל רמי לוי] ונשלם על כרטיס סים חדש בכל פעם...

וכן- החבילות של orange-clear שוות לתחת!

ממש בדיחה! ועלבון לאינטליגנציה שהם מנסים "להתחרות" עם חבילות אומללות כאלה!

"צייד" מוצלח לכולם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...