משחקי תפקידים ללא אלימות לבחורה - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקי תפקידים ללא אלימות לבחורה

RGod

Recommended Posts

לא יודע אם אפשר להגדיר משחק שבו "אפשר להתחמק מכל האויבים" כ"משחק בלי אלימות". עדיין אתה מפשל והם מגלים אותך הם לא יזרקו עליך פרחים...

בעקרון משחקי תפקידים סטנדרטיים בנויים על בניית דמות שתלחם כמה שיותר טוב באויבים שלה, אז כשאתה אומר "משחק תפקידים בלי אלימות" לא ברור לי מה בכלל עובר לך בראש כשאתה אומר את זה. כלומר, איזה סוג של משחק היית מצפה לראות? כי משחק תפקידים זה כנראה לא...

אפילו בלי להידבק ל"משחק תפקידים", אין הרבה משחקים שהייתי אומר ששווים משהו שאין בהם אלימות. יש את פורטל 1 ו-2 אבל אלה משחקים עם אורך חיים די קצר, וכמובן את כל הקווסטים למיניהם שגם לא בדיוק חיים לנצח (כי ברגע שפותרים אותם, נגמר המשחק). יש גם משחקי אבל זה בטח בכלל לא רלוונטי למקרה הזה. חוץ מזה, אני לא מצליח לחשוב על עוד סוגים של משחקים בלי אלימות, אולי חוץ ממשחקי דפדפן/פלאש למיניהם שלדעתי די מעפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון משחק תפקידים פופולרי ללא אלימות זה כנראה פרדוקס

אבל אני יכול להמליץ על 2 משחקים לבחורות:

1. סימס - באנלי אבל לא משחק תפקידים

2.sid meier's pirates - מין משחק כזה שבו אתה פיראט וצריך להציל את המשפחה שלך

יש שם קרבות אבל זה בסגנון של מצויירים לילדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מספיק משחקי מכוניות מירוץ כדוגמת סדרת משחקי או DIRT

אני זוכר שאחותי שיחקה בהם והיא מאוד נהנתה :xyxthumbs:

יש גם את Split Second ששם נוסעים תוך כדי התחמקות ממכשולים כמו בניין קורס ודברים כאלו....

לגבי משחקי תפקידים ללא אלימות תגיד לה שהיא בתפקיד הנהגת ושלא יוצאים מהרכב כי זה עולם אלים בחוץ :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו בלי להידבק ל"משחק תפקידים", אין הרבה משחקים שהייתי אומר ששווים משהו שאין בהם אלימות.

או שההגדרה שלך לאלימות היא רחבה מידי, או שתפיסת עולם המשחקים שלך היא מוגבלת מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שההגדרה שלך לאלימות היא רחבה מידי, או שתפיסת עולם המשחקים שלך היא מוגבלת מידי.

או שההגדרה שלי ל"שווים משהו" בררנית :)

אבל כן, צריך להגדיר מה נחשב ל"אלימות" ומה לא לפני ששואלים שאלות כאלה, אחרת כל משחק שבו יש דמות או חפץ שנפגעים פיסית נחשב ל"אלים". בתור אחד שלא ממש איכפת לו כמה אלימות יש במשחקים שהוא משחק, אני לא יודע איפה מישהו שלא אוהב אלימות ישים את הקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...