HALF LIFE 2 - האם יש צורך לשחק קודם ב HL1? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HALF LIFE 2 - האם יש צורך לשחק קודם ב HL1?

Ido.G

Recommended Posts

שלום,

לאחרונה החלטתי שאני מעוניין לשחק ב HL2. הקטע הוא שלא כ"כ בא לי לשחק ב HL1 מאחר והוא מיושן מאוד.

עד כמה, מבחינת עלילה, כדאי לשחק בו קודם?

ואם כבר - מה אתם אומרים על HL: SOURCE?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר אינו עוצר אותך מלשחק במשחק השני מבלי לשחק בראשון, פשוט חבל. לדעתי מדובר בחוויה שאסור להחמיץ, ושאפשר בקלות ליהנות ממנה גם היום. אני עדיין מאמין שהוא מעט טוב יותר מהשני.

בכל מקרה, אל תקנה את HL:S. זו גרסה שנראית כמעט זהה (אולי פרט לטקסטורות המים המשופרות), רק שאינה תומכת במודים כמו המשחק המקורי. אם אתה סבלני, אתה מוזמן לחכות ל-Black Mesa: Source, אחד המודים השאפתניים והמדוברים ביותר ל-Half Life 2, שהעבודה עליו נמשכת כבר שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש קשר קל בין המשחקים והרבה דמויות חוזרות מהמשחק הראשון. בפועל הפרש השנים בין הראשון לשני גרם לזה שבכל מקרה אנשים לא זכרו הרבה :P

הראשון, גם לדעתי, משחק טוב יותר וחבל לדלג עליו. ניסיתי לשחק בו שוב ואני חייב להודות שלא הגעתי לסוף, המשחק היה מצויין אבל פשוט היה קשה לשחק בו ולא בדברים מעט חדשים יותר :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש קשר קל בין המשחקים והרבה דמויות חוזרות מהמשחק הראשון.

לא באמת. הדמויות ה"חוזרות" במשחק השני הן דמויות גנריות שהיו במשחק הראשון, שהחליטו להפוך אותן לדמויות אמיתיות במשחק השני (לדוגמה, אם במשחק הראשון היה מודל של "מדען שחור" אז במשחק השני הוא הפך לדמות אמיתית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו, לא יפריע לך לשחק בHalf Life 2 ללא הראשון שהוא מאוד ז'נרי בדמויות ורק הדמות שלך, גורדון פרימן, כן עוברת מעין תהליך התקדמות ו"נושאת משקל" שימשיך למשחק הבא.

אבל... זה כן יפריע לי אם לא תשחק בHalf Life 1.

מהסיבה הפשוטה שאתה תפספס חוויה גדולה והמחשבה היחידה שתעלה לך בראש כשיזכירו את black mesa תהיה: "זה לא המפעל ההוא?"

תחשוב על זה כמו טרילוגית המטריקס- יכולת לראות את 2+3 ולהנות מהם. אבל החוויה האפית מתרחשת בחלק הראשון.

אז נכון, הגרפיקה של שנת 1998 קצת קשה לעיכול היום, אבל היתרון פה הוא שזה FPS.

בניגוד לז'אנרים אחרים שהממשק המיושן נהיה בלתי נסבל, כאן הכל נשאר פשוט וזה צריך להקל עליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, כבר התחלתי את HL2. משחק מעולה עד כה.

על 1 אני אוותר. אני כן מכיר אותו קצת - שיחקתי בו בזמנו (אם כי לא סיימתי אותו). אני אוותר עליו למרות שבחיכם, כבר קשה לי לעכל את הגרפיקה שלו. :nixweiss:

דווקא בקווסטים, נגיד, יש לי פחות בעיה לשחק כאשר הכל "ענתיקה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...