מחפש live-cd עם גישה לרשת - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש live-cd עם גישה לרשת

Gil28

Recommended Posts

במקרה הרגיל (כלומר אם עשית dok של המערכת מהקובץ iso) ב dok יש אימג' קריאה בלבד והכול ילך לאיבוד

במקרים מסוימים המערכת יוצרת מחיצה נוספת וכו וכן מאפשרת לשמור דברים - לא יודע אם עושה את זה

אפשרות אחרת היא להתקין את המערכת התקנה מלאה מה CD (או מ dok אחר) לתוך ה dok, אז אתה מקבל מערכת מותקנת מלאה כמו בדיסק קשיח שניתן להתקין תוכנות ולשנות הגדרות וכו והכול נשמר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדריך : https://wiki.ubuntu.com/LiveUsbPendrivePersistent

אני לא רואה סיבה לכך ש dok "פשוט" (ללא U3 וכו) לא יוכל לעשות boot. יש isoים של לינוקס (מערכות מסוימות) שלא ניתן להעלות מ dok (אלה שלא תומכים ב isohybrid). בוודאות Chakra היאאחת שכן תומכת ב isohybrid כך שניתן להשתמש איתה לבקרה

אם יש ב dok הזה U3 ושטויות דומות אחרות, תבטל אותו לגמרי אם הכלי של לפניי שאתה שם בו את ה iso או מתקין לתוכו - יתכן שבגלל זה הוא לא עובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלתי את ה-live cd של מ-DOK א' והתקנתי על DOK ב'. בנתיים עובד מצויין, כל הדרייברים עובדים, תמיכה מצויינת בעברית

והממשק קליל, יפה ונוח.

רק צריך ללמוד את כל הפקודות בטרמינל ואיפה הכל מוחבא :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב Arch אני פשוט התקנתי התקנה רגילה מה CD לתוך ה DOK וזה עובד ממש כמו מערכת רגילה (צריך לשנות ב hooks כך שהוא יזהה וכו' בשלב מוקדם כדיי שיוכל לעלות)

אני לא ניסיתי את זה באובונטו. יש שם אפשרות של להתקין מתוך ה CD ל בצורה דומה, יתכן שהיא תיצור טוב (אני לא יודע אם כל השיטות שיש במדריך שהבאתי מגיעות לאותה תוצאה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...