עדכון: קניתי Asus N55SF ויש לי פיקסל שרוף :( - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדכון: קניתי Asus N55SF ויש לי פיקסל שרוף :(

ido-nava

Recommended Posts

טוב לאחר כחודש של התלבטויות, החלטתי ללכת על ה- N55SF,

רק יש לי כמה שאלות ואי הבנות שהייתי רוצה לענות עליהם לפני שאני רוכש את המחשב.

אז קודם, אפשר לרכוש את המחשב ב-3 חנויות (ממה שמצאתי עד עכשיו), רק לכל חנות יש תת דגם אחר, שאני לא הצלחתי לראות מה ההבדלים ביניהם:

1. KSP - הדגם הוא: N55SF-S1358V‎ - מעבד i7 2670QM 2.2GHZ והמחיר 5450 ש"ח

2. שניידר - לא כלכך ברור הדגם, אך המעבד הוא גם 2.2GHZ והמחיר 5289 ש"ח

3. חצי חינם (FRE)- דגם N55SF-S1188V והמעבד הוא 2.0GHZ המחיר 5329 ש"ח

אז מה ההבדלים בין הדגמים ? לא הצלחתי למצוא ברשת כלום... והאם יש חנות מומלצת לרכוש אותו ?

חוץ מזה, הייתי רוצה לשמוע קצת מאנשים אחרים על המחשב, כי לפי הבנתי המון רכשו אותו בתקופה האחרונה, אם אתם יכולים לספר קצת על כל המסביב (מסך, בטריה, מקלדת וכל מה שאתם רואים לנכון)...

תודה רבה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין חוות דעת.

אני כנראה אקנה את A53SF בגלל חוסר תקציב למחשב הזה.

שמעתי שדגם קרוב לו הוא אחלה מחשב (לא רק המפרט קובע)

בכל מקרה

http://www.pc365.co.il/product.aspx?p_id=18825

4900 שקל

למקרה שאתה לא צריך I7 חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החודש קיבלתי את הנייד הזה, אחת הרכישות היותר מוצלחות!

חזק מאוד, אתה תרגיש את זה בעיקר אם אתה משתמש בו לעבודה כבדה (משחקים, סרטי HD) ואין לך תקציב של מעל 7 אלף בשביל מחשב 'גיימרים'.

הכרטיס מסך עושה את העבודה, הרזולוצייה של המסך פשוט מדהימה! (1920x1080 FULL HD), גם החיבור למסך טלוויזיה עם כבל HD נראה מעולה.

בקשר לסוללה - לא ממש עשיתי בדיקה כמה זמן מחזיקה הסוללה, כי לרוב השימוש היה במשחקים (עם הגדרות HIGH\ULTRA HIGH) כשהכבל מחובר לחשמל, אבל יש את מנגנון האופטימוס של אינבידיה שעושה לך סוויץ' בין ה- 3000 HD לבין הGeforce כשאתה משתמש באפליקציה כבדה\משחק - כדי לחסוך בביצועים - סוללה.

דווקא המקלדת לא הכי נוחה מהסיבה שהוסיפו שם כל מיני לחצנים שאתה לא רגיל אליהם ממקלדת רגילה אחרת, ואז יוצא מצב שאתה בטעות לוחץ על הלחצן הלא נכון - בצד שמאל נוספו למשל כל לחצני הווליום למיניהם וכ'ו, יש גם לחצן נוסף שכשאתה לוחץ עליו הוא מכוון למספר הגדרות (שניתנות לשינוי\כוונון) כל לחיצה משנה את המצב - למשל מצב ביצועים גבוהים - אם אתה משחק משחק כבד, מצב , מצב 'בידור' - אם אתה רוצה לצפות בסרט... השימוש הזה יכול לחסוך לך הרבה בסוללה, הכל תלוי במה אתה עושה ועל איזה מצב אתה נמצא (בכל מצב זה משנה הגדרות תאורה, שימוש במאיץ גרפי וכ'ו - בכל מקרה אפשר לכוונן את זה ידנית לאיזה הגדרות שאתה רוצה), המשטח עכבר גדול יחסית למה שאני רגיל, אבל בנוי בצורה הרבה יותר טובה ממה שנמצא במחשבים אחרים שעבדתי איתם והוא גם מולטי-טאצ'. הבעיה שלו שלפעמים כשאתה מקליד אתה יכול בטעות להזיז את העכבר בגלל שהמשטח הוא יחסית גדול. אם אתה עובד עם עכבר אופטי אתה יכול פשוט לכבות את השימוש במשטח אבל רק דרך הגדרות בווינדוס.

מבחינת סאונד - מטורף! כמה שזה נשמע בהתחלה כמו גימיק, הסאבוופר הקטן הזה הוא הדובדבן שבקצפת, איזה עוצמה פשוט חוויה אחרת, גורם לך לתהות איך עד עכשיו היית שומע מוזיקה במחשבים ניידים. (שאגב המערכת סאונד במחשב היא של חברה דנית, אם אני לא טועה, נחשבת מאוד).

בקיצור, אין מה להתלבט

לי היה חשוב שהמחשב יהיה חזק כמה שאפשר - עם מאיץ גרפי חזק, אבל מצד שני גם לא יקר מדי.

לפני המחשב הזה היה לי את הvostro 3550 שם המאיץ היה חלש יותר מהGT555 ולא עבד כל עניין הסוויץ' (בעיה עם כרטיסי ATI), עד שהם הוציאו עדכון שמתקן את הבעיה (וגם לא בדיוק מתקן, כי בסך הכל אתה מבטל את כרטיס האינטל דרך הביוס, ככה שאתה עובד רק עם המאיץ כל הזמן) כבר הספקתי להעיף את המחשב הזה (במיוחד כשראיתי עד כמה השירות של בארץ שווה לתחת ואין עם מי לדבר שם)

אני שמח על הכמעט חודשיים שהמתנתי עד שמצאתי את המחשב הזה, פשוט שווה את זה!

לא מצאתי מחשב חזק ממנו בתקציב הזה...

מבסוט ממנו מכל שנייה, כל התוספות מסביב (סאבוופר, כניסות USB3) עושות את החוויה הזאת לעוד יותר מהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ממש חוות דעת,

אבל אני גם מחפש לקנות .

אחת הקטגוריות שהיו הכי חשובות לי זה האיכות של המסך

מכיוון שאני הולך לעבוד עם תוכנות גרפיקה למיניהם וחשובה לי הרזולוזיה הגובהה.

וזה המחשב שאני עומד לרכוש

(ככל הנראה מ KSP)

לפי דעתי בחירה מעולה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם ממליץ..למרות שיש לי אותו רק שלושה ימים אני די מרוצה בדיוק לפי מה ש PSY רשם.

ואגב בכל החנויות זה אותו מחשב..אני קניתי בחצי חינם ומהירות המעבד היא 2.2 ולא 2.0 כמו שרשמת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז היום הלכת לחצי חינם ברמת גן (http://www.fre.co.il) ורכשתי את המחשב (ד"א, אחלה אנשים ושירות מצויין) ולאחר שהתקנתי את הווינדאוס, תוכנות וכל מה שמסביב, אני מבחין בפיקסל שרוף במרכז המסך... (!)

הדבר הזה ממש מעצבן ! ובטח שהפיקסל תקוע במרכז המסך ומהבהב לי מול העיניים... מישהו יודע מה מדיניות החברות לגבי פיקסל שרוף במחשב חדש ? (זיהיתי את הפיקסל לאחר כשעה לאחר שפתחתי אותו).. ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו כבר סיפר פה על החלפה רק מעל ל3 פיקסלים שרופים ודברים כאלה..

אבל שווה להרים טלפון לחנות (לי, למשל החליפו מסך עם פיקסל שרוף באופיס דיפו בלי שאלות או בעיות)..

חבל שלא התקשרת אליהם ברגע שגילית את זה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידו אני גם קניתי מהם ובדקתי את זה איתם..לדעתי אתה יכול להחליף את המחשב..לא אמורה להיות בעיה..

אם קנית בשישי תתקשר בראשון בבוקר (נראה לי 9:30 הם פותחים) ותגיד שיש פיקסל שרוף והבחנת בזה כשהדלקת את המחשב אבל זה היה מאוחר בשישי ולא היה עם מי לדבר (תבדוק שעת סגירה) ושאתה רוצה לבוא להראות להם ולהחליף במחשב אחר.

בעקרון הם אמורים להחליף לך..זה יכול לקרות פעם ב... אז אתה לא צריך לדאוג.

תעדכן אם זה הסתדר..

אגב..עדיף שלא תתקין ותשתמש יותר מדיי במחשב..ותשאיר אותו איך שהיה כשהבחנת בזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב דיברתי איתם היום, בדקו לי אם היבואן ולבסוף אמרו לי שאפשר להחליף... (במהלך השבוע יתחדש המלאי) בכל מקרה, באמת שזאת אחלה חנות עם אחלה מוכרים... ומחירים בכלל ללא תחרות... ממליץ לכולם.

חוץ מזה, לא הצלחתי למצוא בשום מקום אם יש אפשרות לחבר בנוסף ל 720gb שיש גם כונן ssd?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי עם לפטופ של לפני חודש וקצת.

נקנה ב KSP, הגעתי הביתה... פיקסל שרוף.

יום למחרת החליפו לאחד חדש (נסעתי לקחת אותו מסניף רחוק יותר כי לא היה יותר את הדגם הזה בסניף בו קניתי), הגעתי הביתה ושוב פיקסל שרוף במקום אחר!

בפעם השניה שחזרתי אליהם הם כבר לא כ"כ ששו להחליף לי את המחשב ולקחו אותו לבדיקה במעבדה המרכזית שלהם.

אחרי שבוע של שקט מצידם התקשרתי ונאמר לי שהם בודקים אם זו לא תקלה באשמתי (איך לעזאזל שורפים פיקסל בכוונה במחשב שנמצא אצלי בדיוק חצי שעה? ::) )

אחרי עוד יומיים אמרו לי לבוא לקחת שוב לפטופ חדש מהסניף הרחוק יותר ולא מזה שקניתי בו את המחשב אבל מילא, ולבדוק אותו בחנות עם הנציג שלהם.

המחשב הזה היה תקין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה כמעט קרה,

כשאתה קונה מחשב הם מבקשים ממך לחתום שראית שהוא בסדר,

אז אמרתי להם לתת לי את הזמן שלי, הדלקתי אותו - סוללה בחוץ,מטען מחובר, (וברחתי ישר ל- כי לא רציתי להתקין בלי סוללה),

קלטתי פיקסל קטן בצד שנתקע על שחור, ואמרתי להם לתת לי אחד אחר, הבחור עשה 2 טלפונים והוציא מחשב אחר מהמחסן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידו אני שמח שהסתדר לך.. אמרתי לך אני קיבלתי רושם די טוב מהם..

DARKENERGY אף פעם לא שמעתי על חנות שמבקשת שתחתום להם שהמחשב תקין..אפילו שאלתי אותו אם כדאי לפתוח ולהדליק במקום ליתר בטחון והוא אמר שלא צריך..לא צריכה להיות בעיה..

אגב שאלה כללית...פיקסלים שרופים אמורים לראות בבירור על המסך נכון? כל עוד המחשב דלוק.. פשוט אף פעם לא נתקלתי בזה אני חושב אז אין לי מושג..אולי אני מפספס במקרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...