Shappire HD 6970 עם ספק כוח CoolerMaster 460 W - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Shappire HD 6970 עם ספק כוח CoolerMaster 460 W

^Daemon^

Recommended Posts

אנימור

לוקחים כרטיס 6950 רפרנס - פותחים לו שיידרים , שמים לו ביוס של אסוס , מסירים את ההגבלה מהCCC , קובעים לו תדרים של 6970

ויש לך 6970 בלי שום סכנה.

זו בדיוק הטעות הנפוצה, גם אני חשבתי כך עד שחיפשתי וקראתי על נושא זה. כרטיסי 6950 שונים מכרטיסי 6970, גם אם הליבה עצמה תהיה זהה. השוני העיקרי הוא בזכרונות שכל הכרטיס ובמתחים שזכרונות אלה מקבלים.

שוני נוסף, הוא בחלק מהמקרים ברגולטרים.

שוני שלישי הוא באספקה - ל-6950 יש שני חיבורים של 6 פינים. ל-6970 יש חיבור אחד של 6 פינים ושני של 8 פינים.

אם תחפש באינטרנט אני מבטיח לך שתמצא דיונים ארוכים על הנזק שנגרם לכרטיסי 6950 שנפתחו ל-6970. עם פתיחת השיידרים הנוספים אין בעיה במרבית המקרים. אבל ה- של 6970 כולל גם שינויי מתח ותדר לזכרונות, וחלקם ניזוקים בשל כך. אלה פשוט לא אותם זכרונות, וחלקם כושלים כשמאמצים אותם במתח ותדר שהם לא יועדו אליהם.

הדרך הבטוחה לבצע זאת תהיה לחלץ את ה- של ה-6950, לערוך אותו עם תוכנה מיוחדת ולהוסיף לו את השיידרים הנוספים, ולטעון את ה- הערוך חזרה לכרטיס. התהליך יחסית פשוט.

לכן, אני שוב חוזר על מה שרשמתי: לדעתי, לא מומלץ לטעון ל-6950 של 6970. אבל גם אם עושים זאת, הכרטיס לא הופך פתאום ל-6970, אלא ליצור כלאיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על המעבר מהנושא המקורי, אבל יש לי 2 שאלות:

1) למה בעצם אני צריך לשים לו ביוס של אחרי פתיחת שיידרים? אם אחליף לו את הביוס הוא יעודכן לבד לתדרים של ה 6970 בלי אפשרות לבצע OC, לא?

2) מה הכוונה ב "מסירים את ההגבלה מ-CCC", על איזו הגבלה אתה מדבר?

א. יש גבול לOC ב6950 אם לא מתעסקים עם הביוסים. (הגבלה של דריבר לא שהכרטיס לא יכול)

ב. אם אתה שם ביוס של אתה יכול דרך התוכנה של להעיף את ההגבלה הזאת

ג. כרטיסי ה6950 מגיעים עם זיכרונות פחות טובים מכרטיסי ה6970 - ביוס של 6970 לא מותאם לגמריי לזיכרונות ומכיל מתחי זיכרונות קצת שונים

ולכן חלק קטן מהכרטיסים הפתוחים נשחקים ונפגמים. בגלל זה שמים על 6950 ביוס של 6950 עם שיידרים פתוחים (ביוס של אסוס) נכנסים לsmartdoctor של ומסמנים V כדי להעיף את ההגבלה בדריבר ואז קובעים מתח ותדרים של 6970 בMSI AFTERBURNER בלי שום סיכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...