זעם בעקבות מקרה עם מסך דל 2209WA - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זעם בעקבות מקרה עם מסך דל 2209WA

repero

Recommended Posts

אז ככה הסיפור שלי:

לפני שנה וחצי רכשתי מסך דל 2209WA מאייבורי מחשבים.

לפני מספר חודשים הופיעו לי כתמים על המסך, הופעלה האחריות.

לפני שלושה שבועות הגיע טכנאי להחליף לי את המסך באחר.

הטכנאי הביא מסך חדש, בדקתי אותו שהכל תקין והכל באמת היה תקין.

לפני כשבוע רכשתי 2 מסכים זהים נוספים על מנת לשלבם כמסך אחד גדול (3150X1680) במצב TILT.

היום אני בא לחבר את המסכים ולהפתעתי המנהל תצוגה של רושם לי שאין אפשרות כי אחד המסכים לא תואם את ה2 האחרים.

אני פותח את הגדרות התצוגה ומה אני מגלה ? שאחד המסכים הוא דגם E2209W (שכידוע בעל פאנל TN בניגוד ל2209WA שבעל פאנל eIPS) וזה בוודאות המסך שהחליפו לי כי הוא בצבע אחר (2 המסכים האחרים שחורים, והוא אפור)

עכשיו מה הקטע? באותו מסך יש מאחורה את הכרטיס עם המספר הסידורי ועליו מופיע דגם 2209WA, מה זאת הקומבינה הזאת?

אני נמצא כרגע בבירור מולם, אעדכן בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך לשים לב למה שאתה אומר, כי מה שאתה אומר מאיר את היבואן (?) באור מאוד שלילי וחושף אותך לתביעות דיבה. אני ממליץ לך לרשום רק מה שאתה יכול להוכיח, ולא לתת השערות או לכל הפחות לציין שמדובר בהשערה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך לשים לב למה שאתה אומר, כי מה שאתה אומר מאיר את היבואן (?) באור מאוד שלילי וחושף אותך לתביעות דיבה. אני ממליץ לך לרשום רק מה שאתה יכול להוכיח, ולא לתת השערות או לכל הפחות לציין שמדובר בהשערה שלך.

מה זאת אומרת? כל מה שרשמתי בגדר עובדה. יש מספר סידורי מאחורה שהוא המסך שהובא לי והוא רשום גם בחשבונית ההחלפה. זה שהמחשב מזהה את המסך כדגם E2209W זאת עובדה. זה שאני אמור לקבל מסך 2209WA זאת עובדה.

מה שרשום בתחתית ההודעה אלו לא השערות אלא שאלות לגטימיות שעולות מהמקרה שלי, שים לב שלא רשמתי האשמה כלפי מישהו ולא איזשהי העללת שווא אלא שאלה לגיטימית האם יש מצב שזה המקרה. וכמו שאמרתי הנושא בבדיקה כרגע וכנראה כמובן שמדובר במקרה ספציפי שאולי הייתה טעות אצל הספק של דל\מפעל שמספק את המסכים ליעל פתרונות.

חשוב לי לאמר שאין לי דברים רעים להגיד על השירות לקוחות שלהם. המוקדניות מאוד נחמדות ועוזרות והטיפול מהיר מאוד. הטכנאי שהגיע היה חביב למדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיפור שלך תמוה ביותר.

לפני כשבוע רכשתי 2 מסכים זהים נוספים על מנת לשלבם כמסך אחד גדול (3150X1680) במצב TILT.

היום אני בא לחבר את המסכים ולהפתעתי המנהל תצוגה של NVIDIA רושם לי שאין אפשרות כי אחד המסכים לא תואם את ה2 האחרים.

מה זה קשור? ממתי חייבים שלושה מסכים זהים לחלוטין כדי להפעילם כאחד גדול? כל מה שצריך הוא רזולוציה תואמת.

אני פותח את הגדרות התצוגה ומה אני מגלה ? שאחד המסכים הוא דגם E2209W (שכידוע בעל פאנל TN בניגוד ל2209WA שבעל פאנל eIPS) וזה בוודאות המסך שהחליפו לי כי הוא בצבע אחר (2 המסכים האחרים שחורים, והוא אפור)

כמה דברים:

* לא הייתי סומך על מה שדרייבר תצוגה כלשהו מציג

* ה2209WA מגיע גם בגרסה כסופה (כמו כאן, אך אני לא מכיר E2209W בגרסה כסופה.

* הE2209 הוא מסך שונה לגמרי. יש לו רגלית שונה שלא מאפשרת שינויי גובה ו.pivot

* אם אתה לא מסוגל להבדיל בין מסך TN למסך IPS אחרי כמה חודשים, אתה בבעיה.

עכשיו מה הקטע? באותו מסך יש מאחורה את הכרטיס עם המספר הסידורי ועליו מופיע דגם 2209WA, מה זאת הקומבינה הזאת? יעל פתרונות פשוט לקחו מסך נחות שנראה אותו דבר בדיוק ושמו לו מאחורה מספר סידורי של מסך אחר ?

ממש לא נראה שהם יעשו זאת. הם מקבלים את המסכים שלהם ישירות מDELL. גם על אני לא מאמין שיעשו זאת.

מילא לחשוב שבטעות בלבלו מסכים, אם הרגלית תואמת. אבל להדביק מדבקה של מסך אחד על מסך אחר? לא נראה לי.

כרגע בבירור מולם, אעדכן בהמשך.

חבל מאוד שאתה פותח כאן נושא תלונה לפני שביררת מולם. אבל בינתיים בוא ניתן לזה לרוץ. אשמח שתביא אסמכתות לכך שהמסך ברשותך הוא אכן הE2209W ולא ה2209WA (למשל - תצלומים של המסך מכמה כיוונים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיפור שלך תמוה ביותר.

מה זה קשור? ממתי חייבים שלושה מסכים זהים לחלוטין כדי להפעילם כאחד גדול? כל מה שצריך הוא רזולוציה תואמת.

כמה דברים:

* לא הייתי סומך על מה שדרייבר תצוגה כלשהו מציג

* ה2209WA מגיע גם בגרסה כסופה (כמו כאן, אך אני לא מכיר E2209W בגרסה כסופה.

* הE2209 הוא מסך שונה לגמרי. יש לו רגלית שונה שלא מאפשרת שינויי גובה ו.pivot-* אם אתה לא מסוגל להבדיל בין מסך TN למסך IPS אחרי כמה חודשים, אתה בבעיה.

ממש לא נראה שהם יעשו זאת. הם מקבלים את המסכים שלהם ישירות מDELL. גם על DELL אני לא מאמין שיעשו זאת.

מילא לחשוב שבטעות בלבלו מסכים, אם הרגלית תואמת. אבל להדביק מדבקה של מסך אחד על מסך אחר? לא נראה לי.

חבל מאוד שאתה פותח כאן נושא תלונה לפני שביררת מולם. אבל בינתיים בוא ניתן לזה לרוץ. אשמח שתביא אסמכתות לכך שהמסך ברשותך הוא אכן הE2209W ולא ה2209WA (למשל - תצלומים של המסך מכמה כיוונים).

לא אמרתי שאי אפשר להשתמש, אמרתי שזה מה שרשם לי המנהל תצוגה ואז בדקתי את העניין וגיליתי את המקרה.

הרגלית היא הרגלית שהייתה לי קודם רק החליפו מסך.

מזל שיש לי אותך להצביע על הבעיות שלי. חוץ מזה שהמסך החולף רק לפני שבועיים והיה בשימוש כמסך מישני.

לינק לגרסא הכסופה של המסך E2209W, זה שאתה לא מכיר לא אומר שלא קיים.

http://accessories.euro.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=uk&l=en&s=corp&sku=185515

עידכון,

יעל פתרונות העבירו אותי לשיחה עם טכנאי .

הנימוק שלו היה שהמסך אינו בייצור עוד ולכן הוחלף במסך אחר שנרשם אצלם במערכת כתת דגם לדגם שהיה לי. כלומר לי היה 2209WA ותחתיו נכתב דגם E2209W שמבחינה חיצונית ומבחינת נתונים הוא תואם -לטענתו, שזאת כמובן שטות כי מדובר ב2 פאנלים שונים לגמריי וגם במחירים שונים לגמריי( ה E2209W נמכר במחיר זול יותר של כ50$ מה2209WA) ולכן זה המסך שסופק לי וזאת הסיבה למדבקה עם שם הדגם 2209WA עליו, לטענתו גם אם יחליפו לי את המסך הנ"ל אקבל מסך זהה עם אותה מדבקה ואותו הדגם (E2209W).

התשובה הזאת כמובן לא מספקת אותי והויכוחים שלי שמדובר בדגם נחות לא עזרו, ואפילו בכתב האחריות מצויין כי במקרה ולא יהיה ניתן לתקן את המסך יסופק מסך חלופי שווה ערך לכל הפחות. המסך שקיבלתי שווה פחות מהמסך הקודם שהיה לי, התיק שלי הועבר למחלקת שירות לקוחות בדל (לא יעל פתרונות). אעדכן בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חודשים או שבועות פחות משנה, כי מי שמכיר את הנושא וזה עקרוני לו מבדיל בין TN לIPS בתוך כמה שניות.

אבל נעזוב את זה.

מעניין מה שאתה אומר. איפה בדיוק נמצאת המדבקה של ה2209WA? תוכל לצלם אותה? ואם יש עוד מדבקות / מספרים סידוריים על המסך? עדיין יהיה נחמד אם תצלם את המסך כולו.

אני מסכים שלתת E2209W כתחליף ל2209WA זה לא תקין. דבר עם טכנאי ותסביר להם את עניין הפאנל. העולם כבר קצת יותר מתמצא במסכים, אז לא צריך להיות קשה להסביר למה פאנל TN נחות מIPS ולא יכול להוות תחליף ראוי.

זה שהמסך הורד מייצור לא אומר שלא נותרו יחידות במלאי של . סביר להניח שיש להם מלאי לא קטן, לפחות של refurbished, ואם תתעקש - יכול להיות שימצאו לך. כמו כן, באותו דיון שהשתתפת בו בזמנו יש מישהו בפורום (Sphere) שהחליפו לו 2209WA לU2312HM, שזה באמת המסך הכי קרוב מבחינת היותו תחליף ראוי.

תעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבקשתך מצורף סרטון:

כרגע מחוברים רק 2 מסכים, השחור הוא ה2209WA והכסוף הוא הE2209W כאמור.

המדבקה נמצאת על גבי כרטיס נשלף שנמצא מאחורי המסך (אי אפשר לנתק אותו רק למשוך אותו החוצה).

משום מה האיכות ממש גרועה, אני ינסה לסדר את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד מוזר שמישהו אשכרה ישים במסך אחד כרטיס נשלף של מסך אחר.

יש משהו שמזהה את המסך כE2209W חוץ מהדרייבר? מה כתוב בתפריט המסך? יש רכזת USB?

ת'כלס - איזה מסך זה? אני לא מאמין שאתה לא יכול להבדיל חד-משמעית על-פי זוויות צפייה אנכית בין TN לבין , אז אולי תכריע חד-משמעית ותגמור עם הספקות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...