שאלה | איזה מעבדה אחראית לתיקון המחשבים הניידים של HP הנמכרים ב"באג"? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה | איזה מעבדה אחראית לתיקון המחשבים הניידים של HP הנמכרים ב"באג"?

levelone

Recommended Posts

לפני כשלושה שבועות רכשתי מחשב של . מהרגע שקניתי אותו, המחשב לא מפסיק לעשות בעיות.

מעניין אותי לדעת איזה חברה אחראית לתיקון המחשבים הניידים של בארץ ומה היא "שווה".

תודה רבה, levelone.

*** הצעה חמה חמה חמה: לא לקנות מחשבים של ולא להתקרב למקום שכוח האל שנקרא BUG.

רשת של שקרנים חסרי נסיון שמוכרים מוצרים עם אופי דומה.

אני יותר מאשמח לפרט למי שאפילו חושב לקנות מחשב של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם המחשב היה צריך לתת תעודת אחריות, בה צריך להיות מצויין בין השאר גם נתון זה של פרטי מקום השירות.

אם לא ניתנה תעודה אחריות נראה כי לכאורה חברת באג עוברת על החוק המטיל על המוכר את האריות למסירת תעודה כזו. התירוץ של "אנחנו רק נעבירים קופסאות שמקבלים סגורות מהחברה" אינו רלוונטי לקיום החוק. באחריותם לוודא כי החברה תצרף להם את המסמכים הנדרשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להם שתי חברות שמתקנות את המחשבים

האחת היא cpm שיושבת ליד גשר מעריב

השניה אני לא זוכר את שמה אבל היא יושבת באיזור התעשיה של ראשון ליד הסוהו .

בכל מקרה עצה ידידותית תתקן את המחשב ותפרסם אותו למכירה .אני קניתי מחשב שלהם במחיר של 7000 שקל ולא הפסקתי לקלל את הרגע הזה בסופו של דבר אחרי קרוב לשש פעמים שהוא היה במעבדות שלהם התייאשתי ומכרתי אותו .אומנם הפסדתי לא מעט אבל קיבלתי שקט נפשי ששווה הרבה יותר

לגבי המדיניות של החברה :היא לא מפרסמת את המעבדות שלה. אתה מזמין שירות דרך HPhp והשליח שמגיע אלייך לוקח את המחשב למעבדה שמייעדת החברה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להם שתי חברות שמתקנות את המחשבים האחת היא cpm שיושבת ליד גשר מעריב והשניה אני לא זוכר את שמה אבל היא יושבת באיזור התעשיה של ראשון ליד הסוהו .בכל מקרה עצה ידידותית תתקן את המחשב ותפרסם אותו למכירה .אני קניתי מחשב שלהם במחיר של 7000 שקל ולא הפסקתי לקלל את הרגע הזה בסופו של דבר אחרי קרוב לשש פעמים שהוא היה במעבדות שלהם התייאשתי ומכרתי אותו .אומנם הפסדתי לא מעט אבל קיבלתי שקט נפשי ששווה הרבה יותר

ולגבי המדיניות של החברה :היא לא מפרסמת המעבדות שלה אתה מזמין שירות דרך והשליח שמגיע אלייך לוקח את המחשב למעבדה שהופנת אליה
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...