לא ברור אם מכוסה ברשימה למעלה - איזה אפליקציית אנדרואיד קיימת להגביל כמות גלישה - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא ברור אם מכוסה ברשימה למעלה - איזה אפליקציית אנדרואיד קיימת להגביל כמות גלישה

assafb

Recommended Posts

ראיתי הרבה אפליקציות לניטור כמות הגלישה, זה לא מה שאני מחפש, ראיתי פיירוול, זה לא מה שאני מחפש - אני מחפש תוכנה שעוצרת לחלוטין גלישה סלולארית (ורק גלישה סלולארית, לא wifi) במעבר גבול מסויים.

ניקח את אורנג' למשל, אם בגלל סוררת חרגת מ2 ג'יגה, אז כל ג'יגה נוספת עולה 2500 שקל בחשבון החודשי. אם זה קרה בגלל הורדה אינטנסיבית בזמן שהיית בישיבה בלי הטלפון, אז אפילו לא תקבל אזהרות SMS עד שתחזור לטלפון ויהיה מאוחר מדי.

אז האם יש שתוכל להגביל לי את כמות הגלישה ברשת הסלולארית?

כוונתי לאפליקציה שתנטר את כל הגלישה מכל האפליקציות במכשיר וכאשר אני אגיע נניח ל2 ג'יגה, היא תעצור את הגלישה לחלוטין ותאפשר רק גלישת wifi.

כמובן שהאפליקציה צריכה להבחין בין גלישת wifi לגלישה סלולארית ואם גלשתי 20 ג'יגה מ-wifi, אבל רק 100 מגה מהרשת הסלולארית אז אני יכול להמשיך לגלוש משתי הרשתות.

נשמע לי כמו צורך שקיימת לו , בגלל המחירים המטורפים שגובים ממך כשאתה חורג ממכסת הסלולאר.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה אני חושב שראיתי בAPPSTORE שכאשר אתה מגיע למכסה הוא לא נותן לך לגלוש, אז אני מאמין שגם באנדרויד אמור להיות.

אבל מכל מקרה, לא פשוט יותר לנתק את ה3G\DATA מתי שאתה לא צריך? ופשוט רק לקבל ולהוציא שיחות? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מכל מקרה, לא פשוט יותר לנתק את ה3G\DATA מתי שאתה לא צריך? ופשוט רק לקבל ולהוציא שיחות? :nixweiss:

אני מדבר בדיוק על מקרה שבו שכחת לנתק את ה3G ואפליקצייה משתוללת בזמן שאתה לא ליד המכשיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק תיקון קטן בקשר לאורנג' - בכל החבילות גלישה של אורנג' קיים סף עליון שמעליו הגלישה תחסם - לרוב מדובר ב499 ש"ח למניעת מקרים כאלה בדיוק. אז פעם הבאה תבדוק טוב לפני שאתה משמיץ ;) שלא יתבעו אותך על הוצאת דיבה בטעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי את זה עם 3 "מנהלים בשימור לקוחות", כשניסיתי לבדוק אם יש איזשהו מנגנון שמגביל לי את החשיפה לסיכון, אף לא אחד היה מודע לדבר כזה, מקווה שקיים דבר כזה, אבל אם האנשים שאמורים להתאמץ הכי הרבה כדי להשאיר אותי, הולכים בודקים וחוזרים אלי בלי פיתרון להוצאה לא מוגבלת, אני לא מוכן להיות זה שייקח את הסיכון להמר על זה. פעם הבאה, תבדוק לפני שאתה משמיץ (אותי) :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...