בעיית שיתוף קבצים בין 2 מחשבים ברשת אלחוטית - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית שיתוף קבצים בין 2 מחשבים ברשת אלחוטית

eagleye

Recommended Posts

יש לי שני מחשבים, אחד מחובר לראוטר , והשני מחשב נייח עם כרטיס רשת אלחוטי. דגם ראוטר: LYNKSYS WRT54GL. ווינדוס 7 במחשב שמחובר חוטית לראוטר וווינדוס במחשב שמחובר אלחוטית לראוטר.

מהקליינט האלחוטי (המחשב הנייח שמחובר בצורה אלחוטית לראוטר), אני מצליח להתחבר לרשת של הראוטר אך כאשר אני מנסה להתחבר לקליינט שמחובר באופן חוטי לנתב איני מצליח (אני מנסה זאת באמצעות התחל->הפעלה->SHACOMP\\ שזה בעצם שם הקליינט שמחובר בכבל לראוטר, מצד שני גם דרך מיקומי הרשת שלי איני מצליח למצוא את התיקיות ששיתפתי בקליינט החוטי).

ניסיתי את אותו דבר גם מהקליינט החוטי לכיוון הקליינט האלחוטי - להתחבר דרך הקלדת SKYCOM\\ שזה שם הקליינט האלחוטי.

ניסיתי להיכנס לCMD בקליינט האלחוטי ושלחתי פינג לכתובת האייפי של המחשב החוטי וקיבלתי 100%LOSS, ניסיתי לשלוח פינג לשער ברירת המחדל של הנתב וגם לא קיבלתי תשובה ניסיתי לשלוח לכתובת אייפי של עצמי והצלחתי (סתם בדיקה עצמית).

עשיתי את אותו הדבר גם דרך הקליינט שמחובר חוטית לראוטר (עם הפינגים וזה).

יש לציין ששני המחשבים מתחברים לאינטרנט דרך הראוטר בלי שום בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שני מחשבים, אחד מחובר לראוטר , והשני מחשב נייח עם כרטיס רשת אלחוטי. דגם ראוטר: LYNKSYS WRT54GL. ווינדוס 7 במחשב שמחובר חוטית לראוטר וווינדוס XP במחשב שמחובר אלחוטית לראוטר.

מהקליינט האלחוטי (המחשב הנייח שמחובר בצורה אלחוטית לראוטר), אני מצליח להתחבר לרשת של הראוטר אך כאשר אני מנסה להתחבר לקליינט שמחובר באופן חוטי לנתב איני מצליח (אני מנסה זאת באמצעות התחל->הפעלה->SHACOMP\\ שזה בעצם שם הקליינט שמחובר בכבל לראוטר, מצד שני גם דרך מיקומי הרשת שלי איני מצליח למצוא את התיקיות ששיתפתי בקליינט החוטי).

ניסיתי את אותו דבר גם מהקליינט החוטי לכיוון הקליינט האלחוטי - להתחבר דרך הקלדת SKYCOM\\ שזה שם הקליינט האלחוטי.

ניסיתי להיכנס לCMD בקליינט האלחוטי ושלחתי פינג לכתובת האייפי של המחשב החוטי וקיבלתי 100%LOSS, ניסיתי לשלוח פינג לשער ברירת המחדל של הנתב וגם לא קיבלתי תשובה ניסיתי לשלוח לכתובת אייפי של עצמי והצלחתי (סתם בדיקה עצמית).

עשיתי את אותו הדבר גם דרך הקליינט שמחובר חוטית לראוטר (עם הפינגים וזה).

יש לציין ששני המחשבים מתחברים לאינטרנט דרך הראוטר בלי שום בעיה.

תעזר במדריך הזה -- http://www.netcheif.com/Articles/W7-XP-NET/W7-XP-NET.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...