למה אין באתר הדרכה לאוברקלוק למעבד? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה אין באתר הדרכה לאוברקלוק למעבד?

pooowa

Recommended Posts

למה אין מדריך? ועוד איך שיש (אמנם הוא יחסית ישן, אבל התורה (הבסיס, לפחות) לא השתנתה בהרבה מאז).

http://www.hwzone.co.il/modding.php?file=overclocking_part1.php

יש למדריך אפילו חלק שני שעוסק יפםה מאד בהמהרת כרטיסי מסך, כדאי לך לבדוק תנושא כמו שנאמר הבסיס לא משתנה וכדאי מאד לבדוק תנושא לפני שרצים לעשות , בעיקר ראשון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תמצא את זה בקטגוריה העוסקת בתכנים של Voltage Frequency, שן תוכל להעלות את הבאס + מתחים וכדומה אבל זה שונה מ ל . בכל מקרה כבר אמרו לך שהמכפלה שלך נעולה ככה שלא תצליח לעשות אבל לידע כללי תוכל למצוא על הביוס שלך בחוברת של הלוח אם שהייתה אמור לקבל עם קניית המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תמצא את זה בקטגוריה העוסקת בתכנים של Voltage Frequency, שן תוכל להעלות את הבאס + מתחים וכדומה אבל זה שונה מ ל . בכל מקרה כבר אמרו לך שהמכפלה שלך נעולה ככה שלא תצליח לעשות אבל לידע כללי תוכל למצוא על הביוס שלך בחוברת של הלוח אם שהייתה אמור לקבל עם קניית המחשב.

מה הקשר?

גם המכפלה שלי נעולה על x24 אבל אני מעלה את הבאס...

ובקשר למיקום בביוס, נדמה לי שבלוחות של (לפחות במה שיש אצל שכן שלי) יש ביוס כמו שלי של AWARD

אתה למעלה הולך ל ADVANCED ואיפה שכתוב לך מהירות המעבד אמור להיות לך אופציה לשנות ל MANUAL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...