למה אין באתר הדרכה לאוברקלוק למעבד? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה אין באתר הדרכה לאוברקלוק למעבד?

pooowa

Recommended Posts

הי

בזמן האחרון אני מתעניין (מאוד) ב- OC, לגבי הכרטיס מסך יש באתר הדרכה לגבי כל העסק, וזה ממש עזר לי :).

אבל בקשר למעבד, אני לא יודע ולא מצאתי שום הדרכה לאיך לעשות. מה שאני כן יודע, זה שאפשר לעשות OC נאה בלי להוסיף , ככה לפחות אומרים. ;)

עכשיו השאלה שלי היא איך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם יש לך טוב אתה יכול לעשות אוורקלווק טוב מבלי להוסיף מאורורים, תבדוק כל הזמן את הטמפ של המעבד . אוורקלווק עושים בביוס על ידיי העלעת המכפלה והמתח והבאס , אתה תראה את זה בביוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם יש לך טוב אתה יכול לעשות אוורקלווק טוב מבלי להוסיף מאורורים, תבדוק כל הזמן את הטמפ של המעבד . אוורקלווק עושים בביוס על ידיי העלעת המכפלה והמתח והבאס , אתה תראה את זה בביוס

תודה

איך אני נכנס לביוס? (מה לעשות, אני חדש בקטע הזה... ;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי... אני רואה במטרט שלך שיש לך לוח של ::)

אני מצטער לבסדר לך אבל..... לוחות חוסמים OCינג... אין באפשרותך להעלות את הבאס או המכפלה...

אתה יודע מה....

יכול להיות שאני טועה כי יש לך לוח יחסית חדש... אני יודע בטוח שבלוחות היותר ישנים של זה חסום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אין מדריך? ועוד איך שיש (אמנם הוא יחסית ישן, אבל התורה (הבסיס, לפחות) לא השתנתה בהרבה מאז).

http://www.hwzone.co.il/modding.php?file=overclocking_part1.php

את המדריך הזה כבר ראיתי, אבל אני אחזור על שאלתי- איך נכנסים לביוס? מה זה בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי... אני רואה במטרט שלך שיש לך לוח של ::)

אני מצטער לבסדר לך אבל..... לוחות חוסמים OCינג... אין באפשרותך להעלות את הבאס או המכפלה...

אתה יודע מה....

יכול להיות שאני טועה כי יש לך לוח יחסית חדש... אני יודע בטוח שבלוחות היותר ישנים של זה חסום

:-\

אתה בטוח? איך אני יודע אם שלי חסום או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עושה ריסט למחשב

ושהוא בהתחלה עולה

תלחץ כל הזמן על del בצד ימין למטה,

עד שיעלה לך תפריט כחול כזה(בדרך כלל כחול), אם כל מיני קטגרויות,

זה נקרא ביוס.. :P;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להוריד מהאתר של אינטל תוכנה שמאפשרת אוברקלוק ללוחות שלה:

http://www.hwzone.co.il/pafiledb/pafiledb.php?action=file&id=241

מקווה שעזרתי.

הוא לא מתקין לי תתוכנה... הוא אומר לי שהתוכנה יכולה להיות מותקנת רק על לוחות אם של שתומכים ב- IDCC. מה זה אומר?

אם זה משנה, נדמה לי שהלוח שלי תומך עד 3 GHZ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הת'רד, אם אתה לא יודע מה זה ביוס ואיך נכנסים לשם אז אני מציע לך שלא לתעסק בכלל באוברקלוק בעצמך,כי אתה יכול "בטעות" לגרום להתחממות יתר של המעבד ולשרוף אותו וחבל... ::)

אבל אם אתה רוצה לעשות .. תן למישהו שמבין לעשות בשבילך את העבודה, ותלמד ממנו להבא... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים חשובים.

1. עם אתה לא יודע מה אתה עושה אל תשחק עם זה כי אתה יכול להרוס לך את הכל .

2. הלוך שלך לא תומך באפשרות של אוורקלווק - איי אפשר.

3.תפסיק להקפיץ הודעות בטרוף- כתיבת הודעות לפני שמישהו ענה לך על ההודעה הקודמת שלך ,רקיצר שלא יהיו שתי הוגעות שלך רצוף -אפשר לערוך את ההודעה ולהוסיף את החסר .

חבל שתהרוס מחשב טוב ופשוט תסתפק במה שיש לך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...