Call of Duty- Modern Warfare 3 - מידע אודות המוליטפלייר - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - מידע אודות המוליטפלייר

simonsix

Recommended Posts

שלא יבלבלו לך את המוח,המשחק טוב. אולי לא מצוין אבל הוא בהחלט טוב. המולטי ממש כיפי קצת קשה ומהיר.מצב הישרדות מעולה. הגרפיקה טיפה מיושנת אבל זה לא גורע.

אף אחד לא מבלבל לו את המוח, מי שבאמת מכיר קוד מקוד 1 ועד היום יודע למה אנחנו אומרים את זה ,המשחק הזה נוראי בכל פרמטר אפשרי, ברור שאפשר לשחק, אבל זה ממש לא קוד שאנחנו מכירים, אני מקווה מאוד שזה לא הכותר שיהרוג את הסידרה ואני לא מגזים, מדובר במשחק סביר מינוס, עם כל הלאגים והשחקנים הנוראיים שיש שם אני מעדיף לוותר על התענוג, אם היית רואה איך חרשנו כשיצא MW2 או BO היית מדבר קצת אחרת, אף אחד כמעט לא משחק, וגם אם כן אז לא בצורה מוגזמת, סתם סיבוב פה ושם, אני משחק פעם, פעמיים ביום וגם זה לשעה גג, יש סיבה לכך, תאמין לי.

מעבר להכל, התחושה של השחקן היא לא התחושה האמיתית של קוד, זה אחלה אבל לא קוד שהתרגלנו אליו, קניתי קוד? אני רוצה לקבל קוד ולא איזה משחק לא טיבעי ומנותח או מתיימר להיות MW1, MW2, BO וסופרמן, אני אישית מרגיש חייל שמן שיודע לרוץ מהר, נראה לי שהבהרתי את עמדתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 359
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אף אחד לא מבלבל לו את המוח, מי שבאמת מכיר קוד מקוד 1 ועד היום יודע למה אנחנו אומרים את זה ,המשחק הזה נוראי בכל פרמטר אפשרי, ברור שאפשר לשחק, אבל זה ממש לא קוד שאנחנו מכירים, אני מקווה מאוד שזה לא הכותר שיהרוג את הסידרה ואני לא מגזים, מדובר במשחק סביר מינוס, עם כל הלאגים והשחקנים הנוראיים שיש שם אני מעדיף לוותר על התענוג, אם היית רואה איך חרשנו כשיצא MW2 או BO היית מדבר קצת אחרת, אף אחד כמעט לא משחק, וגם אם כן אז לא בצורה מוגזמת, סתם סיבוב פה ושם, אני משחק פעם, פעמיים ביום וגם זה לשעה גג, יש סיבה לכך, תאמין לי.

מעבר להכל, התחושה של השחקן היא לא התחושה האמיתית של קוד, זה אחלה אבל לא קוד שהתרגלנו אליו, קניתי קוד? אני רוצה לקבל קוד ולא איזה משחק לא טיבעי ומנותח או מתיימר להיות MW1, MW2, BO וסופרמן, אני אישית מרגיש חייל שמן שיודע לרוץ מהר, נראה לי שהבהרתי את עמדתי.

וואו , טוב , אני מקווה לטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכן יבלבלו לך את המוח המשחק לא fail המשחק פשוט מחורבן

- נתחיל מהלאגים זה לא סתם לאגים מעצבנים זה לאגים שהמשחק רץ הכל כרגיל אבל אתה יורה באנשים שלא באמת איפה שאתה רואה אותם ואותך הורגים בשניה

- המפות, אוי המפות : קלסטרופוביה, מעודד (וכל מי שטוען בולשיט של תחכום וורטיקליות סתם מזיין את השכל), כל מה שאתה יכול לעשות במפות האלה זה לרוץ כמו ארנב על ספידים ולקוות לירות למישהו בגב, וגם אז ירו בך תוך שניה מישהו שעשה ריספון מאחורייך.

-הנשקים : משעמם, לא מעניינים, לא יעילים.

-סטריקים:משעמם

בקיצור גם MW2 עצבן אותי אבל זאת פעם ראשונה שאני מרגיש שבזבזתי כסף.

הדבר היחידי שטוב שיצא מזה שזה יגמול אותי מהבזבוז זמן הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אגיד לך צי'ף, אתה צודק :-X

מעבר ללאגים, אני חושב שמשהו נדפק בגיימפליי של המשחק.

תגידו אתם חושבים שיש אנשים שמשחקים ב UO ? אני שוקל לחזור לשחק בזה..

למה ללכת כזה רחוק...

MW1 עדיין שחיק ובעיניי אולי the best multi cod ever

מעציב להיזכר שהמפות ב COD:UO היו פתוחות לפעמים גדולות אבל מדהימות.

ואז להכנס למולטי של MW3 ולקבל רק בניינים (שרופים) לפרצוף.

אגב, לא מאמין שתמצא ב COD1 שרת שחיק, נשארו מעט מאוד שחקנים.

וגם הגרפיקה באמת כבר מאוד מיושנת.

Call Of Duty United Offensive Multiplayer Gameplay 1

גם ב COD2 המפות היו הרבה יותר טובות וגם אם היתה מפה עמוסה בבניינים היא היתה בנויה בצורה טובה

יש עדיין שחקנים שנהנים מהמולטי והמשחק יחסית "ראוי לאכילה" מבחינה גרפית. תמצא כ 2000 שחקנים במולטי

ב COD4 תמיד תמצא שחקנים, אין יותר מדי אבל משחק מ 2007 עם כ 8000 שחקנים בכל יום זה מכובד.

המשחק עדיין נראה מצויין והגיימפליי האלמותי של אינפיניטי מורגש בכל תנועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז התחלתי לשחק בסינגל (לצערי רק 2 משימות כי הבן שלי התעורר).

בכל מקרה , אני מבין שהביקרוות על המולטי הם שליליות אבל לא ראיתי ביקורות על הסינגל.

עשיתי 2 משימות בנתיים (ניו יורק) והיה מעולה , חוץ מזה שהיה די קל ודי קצר , היה מאוד מהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסינגל בסדר, הוא פחות חשוב אז זה לא רלוונטי, כל שעות המשחק נשרפות על המולטי, אתמול למשל, הייתי בבית כבר מ 16:30 ולא נגעתי במשחק בכלל. אפילו לא חשבתי להיכנס,

chiff, תיארת את המצב בדיוק כפי שהוא :xyxthumbs:

וסיימון :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסינגל בסדר, הוא פחות חשוב אז זה לא רלוונטי, כל שעות המשחק נשרפות על המולטי, אתמול למשל, הייתי בבית כבר מ 16:30 ולא נגעתי במשחק בכלל. אפילו לא חשבתי להיכנס,

chiff, תיארת את המצב בדיוק כפי שהוא :xyxthumbs:

וסיימון :'( :'(

במילים אחרות - הנאתו של (ה)דגדגן לא גורמת לו לסיפוק :silly: :silly: :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...