בעיות עם חיבור המחשב לאינטרנט בוינדוס. ואפס תקלות בלינוקס. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות עם חיבור המחשב לאינטרנט בוינדוס. ואפס תקלות בלינוקס.

SpEcToR

Recommended Posts

אני מתחבר דרך כבל לרשת באוניברסיטה. כל דקה +- מתבסס חיבור ואז ישר מתנתק. וככה זה חוזר על עצמו עד שבסופו של דבר זה כן מתחבר לתקופה ממושכת (מרבע שעה עד כמה שעות אפילו), אבל זה מתנתק ושוב חצי שעה בערך עד שזה מצליח להתחבר שוב.

יש לציין שאני לא היחיד שזה קורה לו. אני מכיר עוד 4 אנשים שזה קורה להם.

הקטע שחשבתי שזה בעיה באוניברסיטה והתקשרתי לתמיכה שלהם והם אמרו לי שהכל צריך להיות בסדר, בדקתי שהכבל בסדר ואפילו קבעו לי תאריך שיבוא אלי טכנאי להחליף/לבדוק את השקע בקיר.

אבל אז התקנתי אובונטו! ושם אין שום בעיות.. החיבור מיידי ואין כלל ניתוקים.

מה זה יכול להיות? לאיזה כיוון לפנות? הבעיה אצלהם או אצלי? (תזכרו שזה קורה לעוד אנשים לא רק לי )

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

הדרייבר עודכן אך הבעיה ממשיכה.

יש לומר שהבעיה נעלמה לתקופה מסויימת. לא נעלמה לגמרי, אבל אחרי כל ניתוק לקח לו בערך דקה להתחבר מחדש לזמן ממושך. ככה שזה לא הפריע לי יותר מדי.

אבל לפני כמה ימים הבעיה של הניתוקים המרובים וחוסר היכולת לבסס חיבור מחדש חזרה. אז חזרתי לפה לחפש עזרה

תודה

עדכון: לקחתי את המחשב לחבר (שגם גר במעונות), אצלו אין כלל ניתוקים. עכשיו אני לא מצליח להבין איפה הבעיה.

איך זה שיש לי ניתוקים אבל הם קורים רק בוינדוס? (כמו שזה נשמע הבעיה הא אצלי בוינדוס..)

אבל מצד שני כשאני מתחבר אצל חבר (שבעקרון מחובר לאותה רשת) אין לי שום בעיה להתחבר דרך וינדוס.

אשמח לשמוע כל דעה, תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

packetsblank.th.png

אני לא רואה שהוא מראה על משהו חריג, אבל אני לא מומחה. מישהו רואה מה הבעיה? אם צריך את כל הלוג עם איפיים אני אשלח בפרטי.

עדכון: ניתוק נוסף קרה במקום אחר לגמרי. לוגים לא דומים לניתוק הזה

עדכון 2 : יצא לי לראות כמה פעמים שהניתוק נגמר עם מלא who has "someIP" Tell "myIP

ה myIP זה האייפי שמופיע לי בIPv4 כשאני בודק באדפטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אין שום דבר פרטי בקובץ PCAP. וגם מה שהסתרת בתצלום זה יותר לגמרי.

ב. אתה מתאר הודעת DHCP במצב הראשון והודעות ARP במצב השני. אם זה הכיוון של הבעיה אז באמת הדרייבר שנכתב ל לוקה ובחסר או מתנגש עם תוכנה אחרת שעובדת באותו מרחב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו הוא בכלל לא מצליח להתחבר. הוא מתחבר לשניה+- ומאבד חיבור..

ככה ניראה כל סוף התחברות פחות או יותר -

dsadas.th.jpg

אבל לא כל ניתוק ניראה ככה. אני לא מצליח לעלות על עקביות כלשהי. אני ממש לא מצליח להבין מה הבעיה.

למה מהחיבור שלי בחדר לרשת זה עושה את הבעיות האלה. ומחיבור אחר בחדר אחר לא. (לאותה הרשת)

ולמה בלינוקס אין בעיות.

זה שלמטה בtray מראה שיש חיבור זה כי אני עושה Tethering מהפלאפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...