חוות דעת על זיכרון קורסאיר Vengeance 8GB למערכת עתידית - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על זיכרון קורסאיר Vengeance 8GB למערכת עתידית

Oranl

Recommended Posts

אולי המקרה שלי קצת שונה.

את הספק כח הזה אני מחזיק כי היום אני עם HD6950 .ומחר אני עם זוג GTX460

ובשבוע הבא עם זוג 6970.זה בערך הקצב שאני מחליף חומרה.

זיכרונות למה-אם היה מתקשר עליך סוכן של OCZ ואומר לך 16G ב-500 וקצת שקל.היתה אומר לא ?

זיכרונות למה-בשביל להביא כאלה תוצאות יפות ב-SUPER PI.

קישור:

http://www.thspot.co.il/gigabyte-z68x-dh3u/

התוצאה שלי.הכתבה לא.

לאחר הבדיקה הלוח לא עניין אותם ;D

עריכה

בקשר לזיכרונות .עד לא מזמן היתי עובד עם 4X2G/1866

ויתרתי עליכם למען הסטים החדשים ואני לא מצטער.

יותר נח לעבוד עם זיכרונות עם פרופיל XMP .

מאשר זיכרונות 1866 שנידלקים בדיפולט על-1066 וצריך לשנות ידני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

free_me_0:

1. המחשב שלך לא "מסכן", רחוק מזה לאור היצע הטכנולוגיה בנקודת הזמן העכשווית, ואני בטוח שאתה יודע את זה אחרת לא היית קונה דווקא את החומרה הזאת ומשלם עליה בהתאם.

2. אתה יכול לרכוש איזו חומרה ובאיזו כמות שבא לך. אין עם זה שום בעיה, ואם אתה נהנה להתעסק עם החומרה "החדישה" ביותר זאת זכותך ואני מאחל לך שתהנה ממנה. אולם, זה לא אומר שלכולם יש אותם שיקולים, שימושים ואמצעים כמו שלך. פה בפורום ממליצים לרוב לאנשים לקנות מערכת מאוזנת גם מתוך הנחה שרובם מחפשים יחס עלות-תועלת מרבי.

3. ההערה שלך לגבי המצב הכלכלי ממש לא במקום ולי באופן אישי הזלזול שהפגנת מפריע. גם אם יש למישהו אמצעים כספיים בלתי מוגבלים לצורך העניין זה לא אומר שהוא צריך "לזרוק" כסף לפח על חומרה מוגזמת אם כל מה שהוא מחפש זאת מערכת מאוזנת ומשתלמת לשימושים שלו, ושימושים של משתמש ביתי ממוצע הם לרוב לא תובעניים במיוחד בהשוואה לעולם המחשוב בכללותו. עולם "מבחני הביצועים", בייחוד הסינתטיים, הוא בועה שלא מייצגת שימושים ועובדה בפועל, אז אם אתה שייך לקטגוריית "נלהבי החומרה" מצוין. מאחל לך שתמיד יהיו לך אמצעים לתמוך בתחביב, וזאת בהחלט יכולה להיות סיבה "להצדיק" רכישת חומרה שכזאת. אבל לא כולם שותפים לתחביב שלך, ועבור רוב המשתמשים שפעילים פה בפורום ואף אלה שאני מכיר מחוצה לו, אין שום צורך בחומרה "מוגזמת" (מבחינת יחס עלות-תועלת) כזאת לאור השימושים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יגיד לך למה אני מתכוון במצב כלכלי.

אני לא מצפה שיהיה הרבה כסף לילד בין הגיליים-14-18

ואני לא מצפה שיהיה הרבה כסף לחיילים בגיליים-18-21

אבל שאלה האנשים שנותנים פה תמיכה.לא כולם.

וממליצים על נמוך יותר בגלל שעולה 7% פחות שיוצא 30 שקל.פה יש בעיה.

ולא צריך להיות היום מליונר כדי להוציא עוד כמה שקלים ולקבל מערכת מאוזנת.ש פה נחשבת "אובר קייל"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההפרש של ה 30 שקל לא יתרמו לשום דבר אחר במפרט...

גם אני בעד לקחת מהיר יותר, נכון שהתרומה לרוב לא גדולה, תלוי בשימוש...

וברור לכולם ש 2500K עדיף ביחס ביצועים למחיר על ה 2600K, אבל ה 2600K בכל מקרה מעבד חזק יותר, ובבדיקות מסויימות ( שתומכות HT ) חזק משמעותית...

למחשב גיימינג הייתי הולך על 2500K מבן שניהם, אבל לא חוסך 30 שקל מסכנים על .

אם הייתי מחליף לך את הזכרונות ל-1333 זולים ואת הספק ל-620W בחיים לא היית יודע.

איך זה קשור למצב הכלכלי? :nixweiss:

גם אם הייתי מחליף לך GTX570 ב GTX470 בחיים לא היית יודע... ההפרש בביצועים תמיד קטן יחסית להפרש במחיר, יש גבול עד לאן לרדת, יש תקציב מסויים, השאלה אם הקונה רוצה לבזבז את כולו או לחסוך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מונע משיקולים מסוימים לקניית חומרה שכזאת, שהם לגיטימיים ביותר, אבל אלו השיקולים שלך לאור התחביב שלך וזה לא אומר שהם הנכונים ביותר עבור כולם. במקרה הספיציפי הזה הייתי אפילו אומר שעבור כל מי שמחפש לקבל את התמורה המשתלמת ביותר לכסף אז השיקולים שלך כמעט שלא רלוונטיים. ברגע שאין שום הבדל בפועל עבור שימוש מסוים, אין שום הצדקה להוציא יותר כסף. שווה להוציא יותר כסף כאשר אתה מקבל תמורה (בצורת "ביצועים", "איכות" וכן הלאה) עבור ההשקעה הנוספת. הנקודה היא שאותה "תמורה" היא הגדרה מעורפלת קצת כי כל אחד מגדיר תמורה באופן אחר. אז עבורך שווה להשקיע בחומרה שכזאת לאור שימושיך וזה לגיטימי, אך עבור מי שהחומרה עצמה לא מעניינת אותו וגם לא מבחני ביצועים סינתטיים, וכל מה שהוא רוצה זה לקבל חוויית שימוש מסוימת, המערכת המאוזנת הזולה יותר שתתן לו את חוויית השימוש הזאת היא המשתלמת ביותר עבורו. כל השקעה מעבר לזה מבחינתו היא לא נבונה מבחינה צרכנית.

וממליצים על נמוך יותר בגלל שעולה 7% פחות שיוצא 30 שקל.פה יש בעיה.

מה בדיוק הבעיה? ממליצים למשתמש על הרכיב המשתלם ביותר עבורו. זה הקו המנחה, הסכום הכספי ממש לא רלוונטי כי ברכיב הזה זה X ש"ח וברכיב אחר זה 10X ש"ח.

ולא צריך להיות היום מליונר כדי להוציא עוד כמה שקלים ולקבל מערכת מאוזנת.ש פה נחשבת "אובר קייל"

עם כל הכבוד, על המערכת שלך הוצאת קצת יותר מעוד כמה שקלים בהשוואה למערכת שהיתה נותנת בפועל תמורה דומה בשימושים של משתמש ביתי ממוצע. אז כפי שכבר כתבתי, עבורך ההשקעה כדאית ומצדיקה את עצמה, עבור אחרים היא לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...