הזמנה קבוצתית מוקדמת למשחק Call of Duty: Modern Warfare 3 *המכירה סגורה* - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנה קבוצתית מוקדמת למשחק Call of Duty: Modern Warfare 3 *המכירה סגורה*

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 153
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מעבר למפגש שהוא אחלה והכל, כשאני אישית קונה מוצר אני מעדיף לקבל משהו מוחשי, מה גם שיש לי כבר אוסף של משחקי מחשב, יותר נחמד אוסף אמיתי מסתם אוסף בסטים (זו דעתי)... ובנוסף אנחנו מקבלים את המשחק לפני כולם משמעותית וכל מה שסיימון ציין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר בהפרש של 28 ש"ח קודם כל.

היתרונות של דיסק ברורים מלבד האריזה שנשארת למזכרת/אוסף:

אין צורך בהורדת המשחק.

אם המחשב/הארדיסק נדפק תמיד יש דיסקים לחסוך הורדה

אם רוצים להתקין על מחשב נוסף זה הרבה יותר פשוט.

ותתפלא אבל יש כאלה שרוצים לקבל מוצר מוחשי גם על הכסף ששילמו.

אגב, כנראה שיום ראשון הקרוב כבר נקבל כולנו את העותקים (6/11)

יום ראשון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניראה לי שיש ילדים עשירים בפורום אבל בארץ יש מספיק כאלה וחלקם לא יהססו לקנות את המשחק במחירים מוגזמים אם זה אומר שיהיה להם אותו שבוע לפני שהוא יוצא:http://www.bug.co.il/result.asp?brand=0&ser=MW3&x=0&y=0

המשחק כניראה הגיע לארץ מוקדם מהצפוי ובניגוד לחו"ל אין פה ביקורת אז כל חנות עושה מה שהיא רוצה. בארה"ב ואירופה אי אפשר לקנות את המשחק לפני הזמן למרות שגם שם המשחק נמצא פיזית בחנויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניראה לי שיש ילדים עשירים בפורום אבל בארץ יש מספיק כאלה וחלקם לא יהססו לקנות את המשחק במחירים מוגזמים אם זה אומר שיהיה להם אותו שבוע לפני שהוא יוצא:http://www.bug.co.il/result.asp?brand=0&ser=MW3&x=0&y=0

המשחק כניראה הגיע לארץ מוקדם מהצפוי ובניגוד לחו"ל אין פה ביקורת אז כל חנות עושה מה שהיא רוצה. בארה"ב ואירופה אי אפשר לקנות את המשחק לפני הזמן למרות שגם שם המשחק נמצא פיזית בחנויות.

מה הקשר ללינק לבאג? אף אחד לא קונה שם.

דבר שני , לקנות ב- 250 ש"ח , לא צריך להיות "עשיר" , זה מחיר סביר מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אני מתיחס לזה שאתם מדגישים שהמשחק יגיע לפני הזמן אבל זה בכל הארץ ככה, הכל שאלה כמה אנשים מוכנים לשלם. אתם לא קונים בבאג אבל אני יכול להבטיח לך שאם תכנס לשם היום תיראה דיי הרבה אנשים עם MW3 בידיים. לא צריך להיות עשיר בשביל 200-250 אבל אם מישהו הולך לקנות משחק ב 330 שקל זה רק כי יש לו הרבה כסף ולא מפריע לו להוציא את זה, במיוחד לא אם נותנים לך את המשחק שבוע לפני היציאה.

דבר שני, קשה לי להתיחס ל 250 כמחיר סביר, לא מאשים את ארקדיה, המחיר שלהם תואם למחירים באירופה. בכללי מי שאשם זה כל המוגבלים שקנו את BF3 ב 50 יורו והראו ל שזה אפשרי :s07: לפני זה המחיר בעולם היה בערך כמו המחיר בארה"ב (200-220), אחרי BF3 המחיר קפץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור, שלומי, נדב, גיא, גיל, עומרי, ליאור וכל מי ששכחתי :-*

נרשמתי, אבל לא עבורי.

ירדתי מ4 עותקים בקבוע מאז MW2 לעותק אחד בלבד עבור חבר.

אגב, אני מתכוון לאסוף את העותק בהשקה של ביום חמישי.

וכן- זו הסיבה העיקרית שאני לא קונה. אולי נצטרף אליכם כמה חודשים אחרי. סורי :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...