המלצה על טאבלט ידידותי לסבא - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על טאבלט ידידותי לסבא

yambtz

Recommended Posts

שלום,

אנחנו רוצים לקנות לסבא ליום ההולדת. מדובר באדם שנולד בשנות ה-20 והשימוש העיקרי שלו במחשב נכון להיום זה תמונות של הנכדים ומשחקי קלפים. מה שכן הוא אדם מאוד חכם, חד וטכני, שיכול ללמוד בקלות גם בגילו.

אנחנו לא יודעים מה התקציב כי אף אחד מאיתנו לא ממש מבין בזה.

הדרישות הן קודם כל נוחות, יותר מכל דבר אחר. שיהיה ידידותי למשתמש ככה שגם אדם שמעולם לא השתמש באינטרנט יוכל לשוות בכורסא ולהנות ממנו, ולא להיות מתוסכל ממנו. מינימום סיבוך, מינימום תקלות, גישה נוחה לאינטרנט וכו'.

זמן דווקא לא חשוב כל כך.

אם יש דברים יותר ספציפים שהייתי צריך לכתוב אני מתנצל, אני פשוט ממש לא מבין בתחום הזה.

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשורות התגובות שלך אני לא מבין.

אנדרואיד בשורה התחתונה פחות אינטואטיבית וקצת יותר מסובכת.

לא סתם הרבה אנשים אוהבים את הממשק של , הוא מאוד פשוט ואינטואטיבי, ואני מאמין שסבא שךל יתרגל אליו בקלי קלות, כיוון שהוא לא מתכוון לשחק במשחקים ואין צורך בכח עיבוד ושטויות בכלל הייתי ממליץ לקנות 1 מיד 2 בזול הכי פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק ש- היא היציבה והידידותית ביותר למשתמש בראיה הרחבה אבל לפונקציות הבסיסיות של צפיה בתמונות, משחקים קלים וקצת גלישה ההבדל בינה לבין אנדרואיד 2.3 והלאה זניח עד לא קיים.

מכשיר של אפל יטיל עליו המון מגבלות מתסכלות (מניסיון:

* חייב להשתמש בתוכנה המפגרת והמזעזת של אפל להעברת קבצים - iTunes

* רוצים לחבר DOK לשים תמונות מהנכדים - אופס, אי אפשר. אין SLOT רגיל במכשיר.

* רוצה להוריד מהמצלמה - רגע, איפה המתאם המיוחד? איזה מהם? אין SD SLOT במכשיר.

* לכל דבר צריך לסחוב 1000 מתאמים יחודיים (ראה לעיל).

* לא כל פורמט נתמך בלי התעסקות.

* תמיכה בפלאש כבר נפתרה?

ועוד ועוד...

בסוף, כל דבר שהוא מעבר ל"תלחץ על התמונה הזו" הופך להיות מסובך מדי לביצוע...

כל פעם שהם רוצים לעשות משהו מעבר ללגלוש או לראות יש להזעיק "מומחה אפל" מכור שמכיר את כל השטיקים.

אההה.. גם אנגרי-בירדס עובד שם מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון המוצרים של מנותקים מהעולם, אבל יש הרבה אבל-

בשביל תמונות יש לך פייסבוק.

לפי מיטב ידיעתי יש תוכנות צד שלשי שאפשר להתקין במקום הITUNES.

אני לא משתמש בIPHONE לגלישה כי הIPHONE אצלי רק למשחקים, אבל יש לי שלושה חברים קרובים שהכשיר העיקרי שלהם הוא IPHONE ולאחד מהם יש גם 2, לא שמעתי מהם תלונות על המכשירים חוץ מהתלונה המוצדקת על הITUNES. (לעומת זאת שמעתי המון תלונות על מכשירי האנדרואיד למיניהם, וגם נסיון אישי לא חסר לי, הGALAXY שלי הוציא ממני לא מעט עצבים)

דווקא בפונקציות הבסיסיות אפל לוקחת בגדול, וזה בגלל שאין לה מעבר, אבל במקרה הזה גם לא צריך מעבר.

אין תמיכה בפלאש? סבבה. ומה אם אני אגיד שכל האפליקציות לאנרואיד שוות לתחת? לפחות בהשוואה לIOS.

יש המון אפליקציות אבל מכל המבחר הזה קשה להוציא נורמאליות כי הרוב זה העתקים שונים וברובם לא מוצלחים של אפליקציות מIOS, וכמובן שהעדכונים מגיעים הרבה אחרי שהם יוצאים לIOS אם בכלל, אז כן להרגיש פעם בלא יודע כמה זמן את חוסר התמיכה בפלאש זה מחיר סביר עבור ההבדל ברמת האפליקציות.

אבל אתה מפספס פה נקודה חשובה - לא מדובר פה על השוואה כללית בין טאבלט מבוסס לIPAD, אלה השוואה בדרישות ספציפיות -

הדרישות הן קודם כל נוחות, יותר מכל דבר אחר. שיהיה ידידותי למשתמש ככה שגם אדם שמעולם לא השתמש באינטרנט יוכל לשוות בכורסא ולהנות ממנו, ולא להיות מתוסכל ממנו. מינימום סיבוך, מינימום תקלות, גישה נוחה לאינטרנט וכו'.

עריכה: אה ואיך יכולתי לשכוח?! יש אפשרות להתקין FLASH עם הJAILBREAK.ולא צריך להחליף את הפריצה של הIPHONE כל חודשיים להבדיל מANDROID.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...