set physx configuration & 120hz temp prob.. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

set physx configuration & 120hz temp prob..

david2k

Recommended Posts

זה אולי הנושא ה50 שאני פותח על הבעיה הזו ואני לא בא בטענות לאף אחד רק מעוניין לדעת למה זה ככה רק אצלי

בקיצור שתי שאלות.

1. set physx configuration בדריבר של נווידיה אמור להיות על GTX570 / CPU / AUTO SELECT [RECOMMENDED?

2. זאת השאלה שאני לא מצליח למצוא תשובה ברגע שאני שם 120HZ בשולחן עובדה + במשחק הטמפרטורת עולות ל60 במצב IDLE

ועם אני משחק על 100 HZ גם בשולחן וגם במשחק הטמפרטורת רגילות אבל במשחק לפעמיים אני רואה קווים כאלה בתמונה כאילו זה נראה כמו סריקה כזאת במסך ואז מסתתדר מה עושים?

i7 2600

h67a-ud3h-b3 rev 1.1

gigabyte gtx570

corasir 750tx v2

antec 902

מוכן להשקיע כסף לקירור לכרטיס שיש בארץ / מוכן גם לקחת תמחשב לבדיקה עם צריך.

ועוד דבר לא יודע עם זה קשור אבל שיהיה בדריבר של נווידיה סנכרון אנוכי מכובה וגם ככה בכל משחק.

וגם זה על high quality

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם הסתכלתי בנושא הנעוץ של VSYNC וכל זה וראיתי עוד שתי דברים שרצתי לדעת על מה לשים אותם

tripel buffring אצלי זה על OFF בדריבר

maximum per-rendered frames אצלי זה על 3 בדריבר

וזה רק למשחקים כל השטויות האלה שאני רוצה לשנות רק עם יעזור במשהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כן, אם כתוב recommended אז זו ההגדרה האופטימלית, אלא אם כן אתה יודע שאתה צריך לשנות את זה מאיזו סיבה.

2. אמורים להיכנס ל"מצב חיסכון" כשהם לא בעומס, ע"י הורדת מהירות השעון. מסיבה כזו או אחרת, כרטיסים מסויימים לא נכנסים למצב חיסכון הנ"ל כאשר קצב הריענון מוגדר ל120Hz, מה שיכול להסביר את הטמפרטורות. הנושא עלה פה בפורום בעבר, לא זוכר אם היה פיתרון, אתה יכול לחפש.

אם 100Hz מספק אותך, וכדי להיפטר מהתופעה שתיארת (screen tearing) צריך להפעיל במשחק את האופציה שנקראת V-sync. אם האופציה לא קיימת במשחק, אפשר להפעיל אותה דרך ההגדרות של הדרייבר. אין צורך לשנות triple buffering או כל דבר אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל עם אני יפעיל תסנכרון אנוכי [v-sync] גם במשחק וגם בדריבר של יגביל לי תFPS לקצב רענון לא?

עם screen tearing אני יכל להסתתדר ו100HZ גם מספק אותי אבל זה פשוט מטריף אותי שאין לזה פתרון...

ואמרתי שגם אני מוכן להשקיע כסף לקירור בתקווה שזה יסתתדר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק על 100HZ כבר הרבה זמן כי אני לא יכל לשחק על 120HZ

עכשיו שמתי VSYNC ON עם 100 HZ והיה לי עדיין screen tearing

ואין לי screen tearing עם אני שם 100HZ 100HZ משחק. עם אני שם 100HZ ו120HZ במשחק יש לי screen tearing

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה בעצם אתה לא יכול לשחק על 120hz ? ועל איזה משחק אנחנו מדברים ?

סתם מבדיקה זריזה, 100hz בשולחן עבודה - ו-120hz במשחק עם vsync (מהמשחק או מהדריבר) עובד בסדר, אין tearing.

(המשחק הספציפי שבדקתי לא מאפשר בחירה של קצב רענון אבל כיוונתי בדריבר Preferred refresh rate: highest available תחת הגדרות 3D,

והוא אכן רץ ב-120hz כי אני מקבל 120fps קבוע כהוכחה לכך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר על משחק BFBC2 ושאני משחק על 120HZ המעלות של הכרטיס עולות בצורה מפחידה ואני מרגיש שבגלל המעלות של הכרטיס מתחילים דרופים ונפילות FPS

דוגמא ב120HZ המעלות במצב מנוחה עומד על 60..

על100HZ המעלות במצב מנוחה על 38-40

ולמה בעצם לשחק עם VSYNC ON שיש לך מסך 120HZ?

דרך אגב המסך שיש לי זה 2233rz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעלות במנוחה לא מעניינות. אם אתה מתלונן על עליה בטמפרטורות בזמן משחק, מה יעזור אם תתן את הטמפרטורה במנוחה?

ולמה בעצם לשחק עם VSYNC ON שיש לך מסך 120HZ?

למה לא, ומה הקשר?

v-sync מיועד לפתור בעיה מסויימת, אם היא קיימת ומפריעה יש סיבה להפעיל.

מסך 120Hz מיועד למי שמפריע לו מריחות או בשביל זמן תגובה נמוך של המסך (או למי שרוצה 3D).

שני הדברים לא קשורים ולא מפריעים זה לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם אני יעלה תמהירות של המאורר דרך AF

זה יעזור במשהו? ועם כן יש מדריך לעשות את זה? או עם יש דרך לעשות אתזה יותר בקלות בלי להסתבך גם טוב.

ואני מזכיר שקירור יבוא בחשבון רק תמליצו לי על משהו טוב שיש בארץ ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...