חוות דעת על מפרט שבניתי לגיימינג + מבקש המלצה ללוח אם. קצת פחות מ4K - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על מפרט שבניתי לגיימינג + מבקש המלצה ללוח אם. קצת פחות מ4K

אלכס@

Recommended Posts

אל תפלוט שטויות.

ספק זה רכיב שנשחק ולכן כנראה היום הוא לא יהיה מספיק חזק בכדי להחזיק את ה570 - מה שיגרום לריסטים.

בנוסף לזה שהוא שחוק הספק מסדרה ישנה יחסית ויכולה להיווצר בעיה של מתחים וזרמים לא יציבים (בטח אם הספק כל הזמן צריך לקפוץ לPEAK )שעלולה לקצר את חיי הרכיבים באופן משמעותי.

http://zalman.com/ENG/product/Product_Read.asp?idx=194

שים לב שמוצהר עליו תמיכה בATHLON X2 ובפנטיום D מה שמרמז שהדגם קיים מלפחות 2006

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תפלוט שטויות.

ספק זה רכיב שנשחק ולכן כנראה היום הוא לא יהיה מספיק חזק בכדי להחזיק את ה570 - מה שיגרום לריסטים.

בנוסף לזה שהוא שחוק הספק מסדרה ישנה יחסית ויכולה להיווצר בעיה של מתחים וזרמים לא יציבים (בטח אם הספק כל הזמן צריך לקפוץ לPEAK )שעלולה לקצר את חיי הרכיבים באופן משמעותי.

http://zalman.com/ENG/product/Product_Read.asp?idx=194

שים לב שמוצהר עליו תמיכה בATHLON X2 ובפנטיום D מה שמרמז שהדגם קיים מלפחות 2006

מסכים איתך שיתכן והוא חלש מדי, אבל הבעיה של מתחים וזרמים לא יציבים זה שטויות. אתה באת והצגת אותו כספק גנרי ולא שווה, בלי קשר לבעיה של כוח. ויש הרבה דגמים של ספקים של קיימים מ2006 שעוד נמכרים, זה לא ממש משנה, לא היו שינויים כאלה גדולים בתחום. לי יש ספק של hec 400 וואט שמחזיק את המערכת כולל הכרטיס מסך יופי כבר 7 שנים נדמה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשתעמיס על ספק ישן ושחוק ברמה של 100% ואפילו יותר מההספק שלו כחדש תגרום לו לקפוץ לPEAK ולעשות ריסטים.

כשהספק לא מצליח להחזיק המתחים שלו הופכים לנמוכים מידי או גבוהים מידי וזה מקצר את חיי הרכיבים.

לא אמרתי שהוא ג'נרי - תקרא את מה שכתבתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור מישהו שהרכיב 66RC וELITE 210 אני יכול להגיד בבירור - הNZXT עדיף

אבל הantec 300 עדיף על שניהם :)

אני אחלוק עליך, ועל הרבה אחרים כאן, מניסיון עמוק מאוד עם השלושה - הNZXT עדיף מכל בחינה אפשרית, עובי פח, איכות בניה, אפשרויות הרחבה, מחיר, סידור כבלים, יכולות קירור

הוא גם יותר קטן, ולדעתי גם יותר יפה,

לדעתי האפשרות הטובה ביותר היא לקחת את הNZXT עם מאורר 140ממ למעלה, השניה בעדיפות היא לקחת 600 שאפשר למצוא היום באותו מחיר ולוקח את כולם כאן בסיבוב, מאוד מרווח, בניה מרשימה מאוד, מאורר 200ממ למעלה ו120ממ מאחורה, מאוד יפה מבחינת העיצוב לדעתי(קצת שונה במציאות) ופשוט מארז מושלם במחיר הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...