מפרט למשחקים 3K - כבר לא רלוונטי, צריך דרישות שונות. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למשחקים 3K - כבר לא רלוונטי, צריך דרישות שונות.

yellow acid

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי?3 אלף

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לחסוך

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? כמה מאות

2. מה שימושי המחשב: משחקים

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב: חדשיםביותר

-מהי הרזולוציה הטבעית של המסך: רזולוציה: 1280X1024, גודל: 17 (נראה לי ככה, המסך הוא syncmaster 730B ובדקתי ברשת וזה מה שהעלתי)

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות אבל זה לא כ"כ משנה לי, העיקר שירוץ חלק

3. האם יש צורך בציוד הקפי? לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? אני אכתוב בסעיף 9.

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? לא חשוב, רק שלא יהיה טרקטור ששומעים גם בחדרים אחרים.

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? לא.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס? לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אני מתכוון לקנות בחלקים כל חנות מה שהכי זול.

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

כן, העינין הוא כזה וזה הכי חשוב: אני בעצם מחליף את כל הבפנים של המחשב הנוכחי שלי, פשוט אם אני אקנה חדש לגמרי אז בבית יעשו לי צרות, שידרוג יעבור בשקט יחסי. אז לכן הבקשות המיוחדות הן כאלו:א) להשתמש באותו מארז, לוח האם שלי הוא 775VM800, בדיקה קצרה שלי ברשת העלתה שהform factor הוא microATX ולפי מה שהבנתי בפורום כאן אני צריך שהלוח אם הנוסף יהיה עם אותו פורם פאקטור כדי שהמארז שלי יתאים לו(במידה ויש צורך אני אעלה תמונות של המארז הנוכחי שלי) ובנוסף רציתי לשאול אם יש עוד רכיבים שעלולים להסתבך עם חוסר תאימות למארז?

ב) אני רוצה לשמור על אותו דיסק קשיח, אבל המליצו לי לשים SATA2 בשביל המערכת הפעלה, אם אפשר על זה קצת פרטים?

ג) אני רוצה לשמור על אותו דיסק קשיח, ואותו צורב וכונן , הם IDE. שאלתי באיבורי ואמרו לי שיש להם מתאם PCIe ל IDE ללוח אם, במאה שקלים. (לפני הקניה אני אשאל שוב רק כדי להיות בטוח.) רק רציתי לברר יותר, כי אמרו לי כאן שיש בעיה להריץ מערכת הפעלה דרך כזה חיבור, ורציתי לשאול כמה זה מפריע ואם יש דרך לפתור, כי אם זה בעיה אז אני צריך עוד .

ד)ספק כוח נוכחי שלי 300 W

ה) המאורר מאחורי המחשב כבר לא עובד, זה משנה משהו? כי הבנתי שכל וכרטיס מסך באים עם קירור מובנה. אם זה משנה אני צריך גם מאורר.

ולכן יוצא כזה דבר:

אני יכול לקנות את המחשב בשני שלבים, שלב ראשון, , מעבד, וחצי מכמות הראם הסופית. שלב שני: סוף הראם, כרטיס מסך וספק חזק יותר ממה שיש לי כרגע (300W). לכן יש לי אפשרות בהתחלה להשקיע יותר בלוח אם ובמעבד ובראם וככה להוציא יותר מהתקציב שצינתי, עד שאני אחסוך ואקנה את השאר, השאלה אם זה יתן שיפור משמעותי, כי אם לא אז אין לי מה לחכות סתם, אבל אני פתוח להצעות בקטע הזה.

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?אין תיכנון

תודה רבה לכולם

עריכה: תודה לכולם אבל כבר לא רלוונטי, נודע לי שאנחנו קונים מחשב חדש, ממילא אני אצתרך דרישות אחרות, אני פותח נושא חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- להשקיע 100 ש"ח על קשיח ישן כשכל קשיח ירוק חדיש מציג ביצועים עדיפים בהרבה זה לא מעשה חכם

- מה הדגם המדויק של ספק?

- 3000 ש"ח זה עבור שני השלבים? אם כן כמה אתה יכול להוציא בשלב א'?

- יש כוונה לשדרג את המסך בקרוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את הכוננים הישנים, אין בזה שום טעם, אתה לא יכול להרכיב על פורשה מנו של פג'ו 206, זה פשוט לא עובד, כוננים היום לא עולים יותר מידי כסף...

היום ספציפית כן אבל עדיין עדיף משהו חדש ויותר יעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהנחה שכיום מדובר בצורב IDE, ושהמארז מסוגל להכיל מאוורר 120MM מאחור:

שדרוג מינימלי במטרה להשתמש בכונן הקשיח ובצורב שלך:

ASRock 760GM-GS3 AMD760 Chipset Socket AM3, יחידות 1

AMD 2 X4 640 3.0Ghz Quad Core AM3 BOX, יחידות 1

Transcend 4GB DDR3 1333Mhz , יחידות 1

Arctic Cooling AF 12025L 120mm 1000rpm , יחידות 1

Antec VP450 450Watt, יחידות 1

XFX ATI Radeon 6850 HD-685X-ZNDC 1GB GDDR5 XXX Edition, יחידות 1

הרכבת מחשב כולל בדיקות

סה"כ מחיר כ:₪1850

גישה מקסימלית:

Intel BLKDH67BL-B3 I5 Socket 1155 H67 CHIPSET דגם מתוקן B3, יחידות 1

Intel Sandy Bridge Core i5 2400 Socket 1155 6MB 95W 3.1Ghz Tray, יחידות 1

Samsung 500GB 16MB Sata2 HD502HJ SpinPoint F3, יחידות 1

צורב LG GH22 SATA x 22 Black, יחידות 1

Cooler Master A12025 120mm 1200rpm 19.8dBA, יחידות 1

מאוור Hyper TX 3 , יחידות 1

Hec Cougar RS 450 80PLUS RS-450, יחידות 1

HIS Radeon 6870 Fan 1GB GDDR5, יחידות 1

הרכבת מחשב כולל בדיקות

Transcend 8GB Kit (4GBx2) DDR3 1333Mhz I3 I5 I7, יחידות 1

סה"כ מחיר כ:₪3330

באופציה השניה אתה כמובן משתדרג לפלטפורמה עדכנית יותר, שלא תומכת אחורה בIDE מבית , עם מעבד חזק מהותית. בAMD אפשר לשמר את הכוננים הקיימים, אם כי אני מסכים עם מה שנאמר עד כה, כלומר, שבחירה בפלטפורמה רק בשביל שניתן יהיה להשתמש בכוננים הקיימים היא לא חכמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית יש מספר תקנים של גדלי מאווררים, והנתון מדבר על קוטר, כך שלמעשה במאוורר 120MM מדובר בריבוע בגודל 120X120MM, אתה יכול לקחת סרגל ולראות האם הרווח בין שני חורים למאוורר (לא אלכסונים) הוא באמת כ120MM (זה אמור להיות קצת פחות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...