Call of Duty VS. Battlefield -החפירה הראשית - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty VS. Battlefield -החפירה הראשית

peacebringer7

Recommended Posts

טוב כנראה שעל טעם וריח אין מה להתווכח (למרות שאין על COD , אין אין אין! ;D ;D ;D )

שים לב שמאנשי COD לא תשמע מילת גנאי על BF למרות שאנשי BF מנסים להכפיש את COD בכל הזדמנות.

כנראה מנגנון הגנה פנימי או משהו כזה. :P

בכל מקרה , אני הולך להנות משניהם + NBA2k12 שרכשתי עכשיו וירגעו העניינים כנראה גם מ- Batman.

בקיצור, תקופה מעולה למשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 305
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ועצם העובדה ששיחקת בBLOPS רק חודש אומרת משהו רע על MW3...

לא הייתי ממהר להקיש מ BO על MW3 צפיתי בלא מעט טריילרים של MW3 ומדובר בהמשך ישיר ל MW2

(או כפי שמכנים אותו מעריצי BO - הרחבה) החל בעיצוב הנשקים וכלה ובעיקר בגיימפליי.

לא חושב שאתה פאנבוי של בטלפילד.

לי קצת מפריע שהשנה הפכו את EA לצדיקה גדולה שהנה תביא את המכה על אקטיביזן.

זו נבילה וזו טריפה ואין מה לעשות כי לשתיהן הכיס שלי ושלך יותר חשוב להם מההשקפות שלנו על החיים.

קהל המעריצים הילדותי של BF3 שהוא קהל חדש לדעתי פשוט יוצא מגידרו מהמשחק עוד לפני שהושק.

זה קהל שכבר מעניק למשחק את כל הסופרלטיבים האפשריים (להזכירך המשחק לא שוחרר)

אני יודע שהקהל הותיק מתרגש מהשחרור אבל מתנהג באיפוק עד שהמשחק ישוחרר כדי להרגיש מקרוב איזו דייסה הכינה הפעם DICE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כנראה שעל טעם וריח אין מה להתווכח (למרות שאין על COD , אין אין אין! ;D ;D ;D )

שים לב שמאנשי COD לא תשמע מילת גנאי על BF למרות שאנשי BF מנסים להכפיש את COD בכל הזדמנות.

בכל מקרה , אני הולך להנות משניהם + NBA2k12 שרכשתי עכשיו וירגעו העניינים כנראה גם מ- Batman.

בקיצור, תקופה מעולה למשחקים.

like על batman:arkham city

משחק מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעלים טענות שברובן נכונות כולל על המשחקיות המתמשכת, בצד השני מחפשים להביא את מה שהכי נפוץ (אך לא עיקרי) את הרפש מהצד - ביקורות, פתוח וכו'....

כל מי שנהנה מהמשחק גם שהוא די ממחוזר -שיבושם לו... והעיקר שנהנה. גם ככה אין הרבה משחקי טובים בחוץ.

כנראה שכחת איך נראה אשכול BF3 וMW3

תזכורת: כמעט שלא נותנים להגיב על MW3 באופן ביקורתי. בBF3 המקום פתוח לכל דעה בלי השתקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שאלה "שלא נותנים להגיב בביקורתיות על MW3" לא מוציאים שום רפש בדיון של BF3 ונותנים שם אחלה שקט, אבל בסדר רוני, זה שוב יהפוך למשהו אחר אז חבל על הזמן שלנו,

ישנם ובעיקר אחד שלא אציין אבל ממלא הוא לא שחקן רק של COD וזה לא משנה את העובדה שבאשכול BF3 יש יותר בוגרים ולא סותמי פיות .

ורק זכור שכאן זה לא MW3 אז אם יש לך משהו ענייני ורוצה לציין -בבקשה. ואם לא וחושב שזה ידרדר אז אתה יודע מה לעשות --- .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי פה הודעה אחת שנפסלה בקשר ל MW3 חוץ מהודעות שהיו ריקות מתוכן או שקריות וחסרות היגיון.

בקשר ל BF3, ככול שמתקרבים ליציאת המשחק שומעים יותר דברים רעים, הרעש סביבו זה רק כי EA מיקמו את עצמם מול . אם הם לא היו עושים כאילו הם הולכים ראש בראש עם COD היית רואה ירידה חדה בעניין של רוב המשתמשים.

גלשתי בעוד כמה אתרים בחו"ל, מה שהולך בהם לא כל כך שונה. אם מישהו אומר מילה רעה על BF3 כולם אומרים שהוא FAN BOY או מתחילים לרדת עליו עם כל מיני משפטים מפגרים וילדותיים ומהצד השני כל מי שרוצה יכול לרדת על MW3 ויבואו ויסבירו לו למה מה שהוא כתב באותה הודעה לא נכון וגם מעט מפגר :P

אנשים יורדים ל EA, אף אחד לא זוכר את מה שהלך שם לפני כמה שנים ואף אחד לא רואה שהם חוזרים לאותה התנהגות שהובילה אותם לשפל בפעם הקודמת. פרסומים שלא כל כך קשורים למה שהולך במשחק, אניסה של IP ישנים, משחקים שיוצאים מוקדם מידי עם הרבה יותר מידי באגים והתנהגות יהירה בצורה מוגזמת לכל הדעות.

תעברו באתרי ביקורות השונים, ברובם התגובה למשחק קרירה. יש אתרי ביקורות שכתוב בהם משפטים כמו BF3 משחק טוב יותר מ MW3 למרות שבפועל אף אחד שם לא באמת שיחק במשחקים האלה, האתרים האלה הם האתרים שיפרסמו את הביקורות בזמן, הם אלה שירדו ל EA בשביל שיתנו להם עותק של המשחק בזמן.

אז מחר/עוד יומיים ניראה כמה עשרות ביקורות טובות בכל העולם, חלק מאתרים קטנים, חלק מאתרים שאין להם כבוד עצמי ורק רוצים עוד גולשים. כמה ימים אחרי זה יתחילו להגיע ביקורות פושרות יותר ממבקרים עם ערכים גבוהים יותר ש EA גם דאגו לעצבן לפני שהם כותבים את הביקורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם כל הקטע שEA מתחרים באקטי על תואר ה"חברה המעצבנת בתעשיית המשחקים" ומתחילים באמת להוביל..אבל מאיפה הבטחון שBF3 ייצא כזה רע? בוא לפחות נחכה לביקורות (ואז נתחיל להתווכח על זה שוב..ונחכה לעוד ביקורות ונתווכח שוב וכן הלאה) דבר אחד בטוח: יהיו באגים. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://kotaku.com/5847778/for-all-its-airplanes-earthquakes-and-explosions-battlefield-3s-campaign-is-remarkably-dull

[url]http://www.gametrailers.com/video/episode-182-invisible-walls/722862[/url]

המצב של המשחק ב BETA בהשוואה למצב שלו ב ALPHA.

העובדה ש EA לא רוצים שניראה ביקורות של המשחק בזמן ובוחרים כל כך בזהירות את מי שיתן את הביקורות הראשונות.

העובדה שהרבה אתרים גדולים לא נכללו ברשימה שתפרסם את הביקורות הראשונות.

העובדה ש BC2 היה משחק שבור (וגם עכשיו המצב שלו לא כזה טוב) ושהוא יריקה בפנים של כל מי שאהב את הסדרה לפני זה.

יש עוד סיבה שאני לא זוכר כרגע :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D אאוצ'. טוב נקווה שתתבדה..חראם על כל ה2 מליון שהזמינו

למה חראם?

מעטים מאוד האנשים שקונים את BF3 בשביל הSP. תאמין לי, אין לי שום ציפיות מהSP.

אני קונה BF3 רק בגלל ששיחקתי בBETA (הרבה) והיה לי אחלה בחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד קונה אך ורק בגלל המולטי. והוא הרבה יותר מהנה ומספק (על פי הבטא ) מBC2 . עדיין שחקני BF מעדיפים את BC2 על פני כל COD ... :P שזה בעצם אותו דבר :hat: ....

העדר שמגיע לכבוד BF3 זה בעיקר שחקני COD שכבר נמאס להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...