Call of Duty VS. Battlefield -החפירה הראשית - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty VS. Battlefield -החפירה הראשית

peacebringer7

Recommended Posts

וואו COD עבר הרבה ידיים =\

SNIPER434 אין לי שום דבר נגד מהירות תגובה, הקטע הוא שכל שחקן בCOD הופך לסופרמן, והסתערות לחדר מלא חיילים בדילוגים ועם אקדח עם 7 כדורים במחסנית, או קפיצה עם סנייפר, או RUSH על אוייבים תחת מחסה זה לא בדיוק שיא הריאליזם לדעתי (אבל היי אני עדיין לא הגעתי לצבא אז אני לא ממש יודע איך זה בשטח :silly: )

ב-MW2 אפשר לעשות גם 360 noscope wall bang!

הנה לכם סרטון שממחיש בדיוק את הוויכוחים בין מעריצי COD ל-BF

ככה הם נראים:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 305
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

משהו קצת שונה אבל קשור לתרד

במשחק בסינגל ברמה hardened או hard ב bc2 או mw1 -2

נראה כי כאילו יש פחות אויבים והסקווד שלך רצה קדימה כמו משוגעים ולא משאירה לך הרבה לחסל!

במיוחד ב BC2מישהו שם לב לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs: וופס. אולי כדאי לעקוב אחרי השרשור של עצמי קצת יותר.אניויז עכשיו יצא הטריילר השקה של בטלפילד וכאילו לעשות דווקא אז אקטי הוציאו טריילר השקה גם לMW3. ;D טוב נו גם ככה EA כותבת על כל טריילר שני "אנחנו טובים יותר מCOD" מה שלמען האמת קצת מראה על חוסר בטחון עצמי ומעורר רחמים. אישית אהבתי יותר את הטרילר של בטלפילד שגם שכרו את השחקן הזה שמשחק כל מיני גנרלים וקולונלים בסרטי אקשן(כרגע עולים לי בראש רובוטריקים ואקס מן-בטח יש עוד) לעומת זאת הקול של מאקארוב מעצבן אותי..את פרייס תמיד נחמד לראות הוא הצ'אק נוריס של משחקי מחשב..אבל פעם לCOD היו עוד אסים בשרוול-לMW2 היה את האנס זימר..ולBO היו שחקנים מפורסמים לרוב(וורתינגטון ויותר חשוב אולדמן והאריס)

לסיכום בטלפילד 3 נראה טוב(-בהנחה שהסינגל שלו לא יהיה חיקוי COD חיוור-כמו למשל מדל אוף הונור האחרון וBC2).חבל שהDRM הדפוק של הדפדפן מוציא לי את החשק והוא מן הסתם דורש מחשבי מפלצת..מסוג הדברים שצריך לחכות ולראות אם ואיך הם עובדים ולקנות אחרי שנה כששדרגת את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BC2 לא היה חיקוי לCOD ... וגם לא הרגיש כך.

BF3 גם לא נראה (מהטריילרים ) שמנסה לחקות... יש לו את הפנים של עצמו.

אם יש לך מעל ל8800GT וגם בדרגתו -לשחק על הגדרות חלשות זה עדיין גרפיקה טובה (אפילו יותר מCOD )ולא כמו הרבה משחקים שנראים זוועה על הגדרות כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע לגבי BC2..היו קטעים שהוא ניסה להיות סינמטי כמו מרדפי ..אבל זה הרגיש לי מלאכותי. האם זה אומר שזה חקוי COD? זה קצת לא הוגן לומר כי אז תצטרך להגיד שכל שוטר צבאי הדוק סקריפטינג הוא חיקוי של COD שזה אמנם נכון ברמה מסוימת.. :silly: כך או כך את BC2 בכלל לא סימתי וגם MOH לא זכו למחמאות (בסינגל). לפחות MOH בהחלט ניסה להציג את עצמו כCOD KILLER ובסוף זה לא יצא. ככה שמבחינתי EA הם אלה שצריכים להוכיח את עצמם כל עוד לא מדברים על מולטי.

והמולטי לבד-יתרונו במורכבות ובטקטיקה שלו-אבל אלה בדיוק הדברים שמרתיעים ממוצע ועצלן כמוני.מה גם שכאן דרישות המערכת עשויות באמת להפריע,כנל לגבי הDRM המטומטם. קו אחר שאפשר ללכת בו זה שהוא מנסה להיות יותר COD LIKE עם מפות צפופות וקטנות וידידותי וכן הלאה..אבל אם הולכים בקו הזה צריך להסביר לאוהבי COD למה הם אמורים לאהוב משהו שמנסה להיות כמו COD במקום את COD עצמו.

אבל הטריילר של בטלפילד לוקח בקלות. נקווה שייצא משחק פצצות נחכה לריביוז :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלבד BC2 , בסידרה גם היו מפות קטנות יותר עם יותר לוחמה רגלית... בBF3 זה אכן יותר ,גם יש מפה שמתחילה כשטח פתוח ומתקדמת ללוחמה רגלית צפופה.

אני חושב שהם עשו בשכל שהביאו מפות מגוונות ושונות מאוד.

אין מה לשפוט אותם על BC2 הם לא מורגלים להוציא סינגל,ועדיין הוא היה חביב ולא רע .

באשכול BF3 אחד כבר נגע בסינגל של BF3 והרושם שלו הרבה הרבה יותר טוב מBC2 ... אז נקווה למשהו טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקטויז'ן הוציאו הרגע את הlaunch trailer של cod:mw3

נחשו מה? נראה עלוב ברמות שקשה לתאר :lol:

ואולי הדבר המגוחך ביותר הוא העובדה שהם שמו באמצע הטריילר משפט בומבסטי בהחלט:

"The most ANTICIPATED game IN HISTORY"

מעבר לעובדה שזה לא נכון, הם כבר ממש בפאניקה מBF3 שקצר 60 פרסים בטרם יציאתו, ושטריילר ההשקה שלו הוא אחד הדברים היותר מרשימים שראיתי עד היום בתעשיית המשחקים.

[COD:MW3 לא זכה אפילו בפרס אחד...]

אה, וכן, משום מה, COD:MW3 נראה אפילו פחות טוב גראפית מCOD:MW2

:|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקטויז'ן הוציאו הרגע את הlaunch trailer של cod:mw3

נחשו מה? נראה עלוב ברמות שקשה לתאר :lol:

ואולי הדבר המגוחך ביותר הוא העובדה שהם שמו באמצע הטריילר משפט בומבסטי בהחלט:

"The most ANTICIPATED game IN HISTORY"

מעבר לעובדה שזה לא נכון, הם כבר ממש בפאניקה מBF3 שקצר 60 פרסים בטרם יציאתו, ושטריילר ההשקה שלו הוא אחד הדברים היותר מרשימים שראיתי עד היום בתעשיית המשחקים.

[COD:MW3 לא זכה אפילו בפרס אחד...]

אה, וכן, משום מה, COD:MW3 נראה אפילו פחות טוב גראפית מCOD:MW2

:|

Haters will be haters

תן לח'ברה מ-BF לקבל את הפרסים כאשר באותו הזמן הקהילה הגדולה ביותר של שחקנים היא ב- MW.

אני מציע שנחכה ונראה מה המכירות יגידו , אין לי ספק שזה יהיה קרב יותר צמוד משנים קודמות אבל עדיין , MW מוביל בגדול

http://www.vgchartz.com/preorders.php

בנוסף להגיד הטריילר עלוב , לא שווה תגובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים משהו? המרמור שלכם על קוד הוא לא סביר עד כדי מחשיד, אני חושב שאתם פשוט לא מסוגלים לספוג את מהירות/קלילות המשחק וזה פשוט לא בא לכם טוב, אבל זה עניין של טעם, למה להיכנס לכל השטויות של כמה פרסים זה גרף וההוא גרף, את מי זה פאקינג מעניין? מה אכפת לי במה אקטיביז'ן זוכה או לא, אני נהנה לשחק פה עם החבר'ה יחד, זה הכל, מה אני צריך יותר מזה?

שוב אמחזר את עצמי, מי שרוצה לקנות שיקנה, מי שלא ? שלא יקנה, זה גם בסדר,

אגב, אני חושב שהדיון פה מיותר לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...