Call of Duty VS. Battlefield -החפירה הראשית - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty VS. Battlefield -החפירה הראשית

peacebringer7

Recommended Posts

• תגובות 305
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתם יודעים משהו? המרמור שלכם על קוד הוא לא סביר עד כדי מחשיד, אני חושב שאתם פשוט לא מסוגלים לספוג את מהירות/קלילות המשחק וזה פשוט לא בא לכם טוב, אבל זה עניין של טעם, למה להיכנס לכל השטויות של כמה פרסים זה גרף וההוא גרף, את מי זה פאקינג מעניין? מה אכפת לי במה אקטיביז'ן זוכה או לא, אני נהנה לשחק פה עם החבר'ה יחד, זה הכל, מה אני צריך יותר מזה?

שוב אמחזר את עצמי, מי שרוצה לקנות שיקנה, מי שלא ? שלא יקנה, זה גם בסדר,

אגב, אני חושב שהדיון פה מיותר לגמרי

זה היה התגובה הכי מטופשת שקראתי בשנה האחרונה.

בראבו :yelclap:

אני שחקן COD מאז יציאתי של COD1 ויש ברשותי עותקים מקוריים של כל המשחקים בסדרה.

הגעתי לדרגה מקסימלית בכל אחד מהמשחקים [שכן הציגו מערכת כזו] ובCOD1,2 יש לי היסטוריה של מאות שעות משחק בכל אחד מהם, בסינגל ובמולטי.

הזלזול בא ממקום מוצדק - אקטויזי'ן יורקת עליכם, וכן, הטריילר נראה עלוב ביותר. מנוע מיושן, שימוש במודלים קיימים, ושום שינוי מהותי. וכל זה במחיר 60$, לא כולל את כמות הDLCים האינסופיים שיצאו בעתיד הקרוב, שיגבו ממך עד 60 דולר במצטבר.

120$++ על משחק מחשב אומלל, וקח בחשבון ששנה הבאה יצא עוד משחק שעלותו תהיה כזו. וגם המשחק שנה הבאה יהיה בלי שום שינוי ובלי שיפור גראפי.

אה.. רגע.. נכון, משום מה אתה חושב שזה לגיטימי והגיוני, אז מה אני אגיד לך, שיהיה בהצלחה :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה. שיהיה לכל מי שמספיק עשיר\פראייר לבריאות עם הוצאה של 120$ בשנה [בפועל, אם רוכשים עותק בארץ זה יעמוד איפשהו על 150$.. אם רוכשים לקונסולות אני בכלל לא רוצה לחשוב כמה זה]

ועכשיו, סתם כמה מצחיקות שנתקלתי בהן בדרך, ממעריצי MW3 לשעבר

2gv98py.jpg

"MW3 the most anticipated game in history"

1864097-pg3oj.jpg

i see...

xD

אגב, לא, אני לא בטוח שבכלל אקנה גם את BF3, אבל בוודאות אני וחבריי [שהיינו קונים בקבוצה גדולה כל שנה] לא נוגעים בMW3. אני לא בא כפאנבוי של שום משחק פה, אלא כצרכן עם שכל שמאס בטירוף הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בראבו :yelclap:

אני שחקן COD מאז יציאתי של COD1 ויש ברשותי עותקים מקוריים של כל המשחקים בסדרה.

הגעתי לדרגה מקסימלית בכל אחד מהמשחקים [שכן הציגו מערכת כזו] ובCOD1,2 יש לי היסטוריה של מאות שעות משחק בכל אחד מהם, בסינגל ובמולטי.

הזלזול בא ממקום מוצדק - אקטויזי'ן יורקת עליכם, וכן, הטריילר נראה עלוב ביותר. מנוע מיושן, שימוש במודלים קיימים, ושום שינוי מהותי. וכל זה במחיר 60$, לא כולל את כמות הDLCים האינסופיים שיצאו בעתיד הקרוב, שיגבו ממך עד 60 דולר במצטבר.

120$++ על משחק מחשב אומלל, וקח בחשבון ששנה הבאה יצא עוד משחק שעלותו תהיה כזו. וגם המשחק שנה הבאה יהיה בלי שום שינוי ובלי שיפור גראפי.

אה.. רגע.. נכון, משום מה אתה חושב שזה לגיטימי והגיוני, אז מה אני אגיד לך, שיהיה בהצלחה :s07:

קודם כל תרגע, אין לך זכות לדבר בצורה הזאת לאף אחד, מטופש? אל תקרא, וכן אני עשיר, יש לי המון כסף ,אתה עני ואתה לא מסוגל לקנות 10000000129038 משחקים כמו שאני יכול, תעשה לי טובה, תפסיק לבלבל ת'מוח, שים לב כמה אתם חופרים על קוד.. תנסו ליהנות קצת מזה, יש דברים מעבר למשחקי מחשב , אתה יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם עוד יחזרו לשחק קוד ;D

מה מטופש בדיוק בהנאה של שחקן לשחק עם החברים שלו ואלוהים ישמור אפילו להנות מזה?

כמובן שהמתנגדים הגדולים שהפכו לפאנבויז היסטריים של BF3 הם שחקני COD לשעבר

אין מה לעשות נגד זה מאחל לכם בהצלחה.

רק אל תשכחו שבחודש חודשיים הראשונים שתמצאו את עצמכם מקללים את EA /DICE/ATI/NVIDIA/MICROSOFT/PB/GOD

וכולי, אנחנו נהנה ממשחק אונליין שיעבוד כמו שעון מהיום הראשון.

Haters will be haters

אין לי ספק שזה יהיה קרב יותר צמוד משנים קודמות אבל עדיין , MW מוביל בגדול

http://www.vgchartz.com/preorders.php

בנוסף להגיד הטריילר עלוב , לא שווה תגובה.

לא קרב צמוד בכלל.

הנתונים האלה הם "רק" מאמריקה:

סה"כ 2.5M עותקים ל MW3

סה"כ 1.6M עותקים ל BF3

מאחר ולאחרונה הודיעה EA בחגיגיות על צבר הזמנות כולל של 2M יחידות, ניתן להסיק שבשאר העולם

(כולל ישראל) מדובר על תוספת מזערית של 0.5M יחידות. ונותרו להם רק כמה ימים בודדים לעומת MW3

אני חושב שהיום/מחר יעודכן שבוע חדש ברשימה.

למה להיכנס לכל השטויות של כמה פרסים זה גרף וההוא גרף, את מי זה פאקינג מעניין? מה אכפת לי במה אקטיביז'ן זוכה או לא, אני נהנה לשחק פה עם החבר'ה יחד, זה הכל, מה אני צריך יותר מזה?

:xyxthumbs:

זה באמת לא מענין וכולנו זוכרים בכמה פרסים זכה המשחק CRYSIS 2 :lol:

הפרסים, 60 במספר שדואגים לפמפם בטריילרים הוא נתון שיקרי.

מדובר ב 60 מועמדויות והיא לא זכתה בהן:

Battlefield 3 has earned over 60 Best of nominations, including:

1up.com – Best Shooting 1up.com – Best PC Game 1up.com – Best of Show 1up.com – Best Xbox 360 Game Digital Trends – Best of Show Digital Trends – Best FPS Digital Trends – Best Graphics IGN – Best Overall Game IGN – Best Xbox Game IGN – Best PS3 Game IGN – Best PC Game IGN – Best Shooter IGN – Most Anticipated Game Award G4TV Xplay – Game of the Show G4TV Xplay – Best Shooter G4TV Xplay – Best Multiplayer Game Critics Awards – Best PC Game Game Critics Awards – Best Action Game Game Critics Awards – Best Online Multiplayer Game Informer – Best of 2011 Game Rant – Best Shooter Game Rant – Best Multiplayer Game Rant – Best in Show Games Radar - Most Valuable Game Award Gameblog.fr – Best of Show GamePro – Best First-Person Shooter GameSpot – Most Anticipated Games of 2011 GameSpy – Best Shooter GameSpy – Best MP GameSpy – Best Audio GameSpy – Best of Show GameSpy – Best Shooter GameTrailers – Best Graphics Gamingexcellence.com – Best Shooter Gamingexcellence.com – Best Console Gamingexcellence.com – Best Graphics Gamingexcellence.com – Best of Show Machinima – Best Shooter Machinima – Best of Show Machinima – Best PC Multiplayer.it – Best of 2011 Gamer – Most Valuable Game Award PlayStation: The Official Magazine – Most Valuable Shortlist.com – Best Shooter Shortlist.com – Best Game Magazine – Most Valuable Game Award

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תרגע, אין לך זכות לדבר בצורה הזאת לאף אחד, מטופש? אל תקרא, וכן אני עשיר, יש לי המון כסף ,אתה עני ואתה לא מסוגל לקנות 10000000129038 משחקים כמו שאני יכול, תעשה לי טובה, תפסיק לבלבל ת'מוח, שים לב כמה אתם חופרים על קוד.. תנסו ליהנות קצת מזה, יש דברים מעבר למשחקי מחשב , אתה יודע.

זה היה תגובה מטופשת. למה שאני לא אקרא? כיוונת את התגובה אליי, בטענה שאני קוטל את COD כי "אני לא מספיק טוב בו"

לאיזה תגובה ממני ציפית בדיוק אחרי שכתבת שטות כזו?

ושוב פעם, עובדה או לא עובדה. אתה הולך להוציא 140$ על המשחק הזה. רק כדי לזרוק אותו בעוד שנה מעכשיו לאיזה ארון ולא לגעת בו יותר.

טוב וויכוח מיותר ועקר. אני אמרתי את שאני חושב, אתה הבעת את עמדתך.

אין לי מה להגיד חוץ מלקוות שMW3 ייכשל ובענק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובה ילדותית.

המשחק לצערך לא ייכשל והוא ימכור מספיק בשביל להשתיק אלפי נביאים שחוזים כישלון.

בוא אגלה לך סוד, כל הקהילה כאן של S6 לא רכשו חבילת הרחבה כזו או אחרת.

המשחק עלה לכולם 189 ש"ח ותו לא.אז אתה יכול להחזיר את הסכומים הלא קשורים שהבאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובה ילדותית.

וטוקסין,לא אמרתי שאתה לא מספיק טוב, מאיפה אני יודע בכלל? אני מאחל לך שנה טובה ומהנה בBF3. מכל הלב ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובה ילדותית.

אני יודע שהוא לא ייכשל.. אני מקווה שכך. הגיע הזמן שהסדרה הזו תיפול חזק ותחזור לפרופורציות הגיוניות.

לגבי אי-רכישת הרחבות: הכל טוב ויפה. אבל עצם העובדה שכצרכן אתה מקבל את זה באופן טבעי- שאתה הולך לרכוש משחק ב60$ [היתה פעם אחת בודדת שקנינו ב189 את MW2, גם אני הייתי ברשימת הקונים.. את BLOPS גם קניתי אבל דרך במחיר מלא כי כאן הוא נמכר במחיר גבוה יחסית] מתוך ידיעה שתוך חודשיים הוא הולך להיות משחק עם פיצ'רים מוגבלים - כי לא יהיו לך את כל המפות וכל התכנים שכן מוצעים לשחקנים אחרים, זה ביזיון ממדרגה ראשונה.

והפער רק הולך וגדל במהלך השנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וטוקסין,לא אמרתי שאתה לא מספיק טוב, מאיפה אני יודע בכלל? אני מאחל לך שנה טובה ומהנה בBF3. מכל הלב ;)

^^^^^^^

אתם יודעים משהו? המרמור שלכם על קוד הוא לא סביר עד כדי מחשיד, אני חושב שאתם פשוט לא מסוגלים לספוג את מהירות/קלילות המשחק וזה פשוט לא בא לכם טוב,

אגב, לא, אני לא בטוח שבכלל אקנה גם את BF3, אבל בוודאות אני וחבריי [שהיינו קונים בקבוצה גדולה כל שנה] לא נוגעים בMW3. אני לא בא כפאנבוי של שום משחק פה, אלא כצרכן עם שכל שמאס בטירוף הזה.

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MW2 עלה פה לכולם 165 ש"ח ואנחנו נהנים ממנו עד עצם היום הזה.

BO עלה 189 ש"ח אם אני זוכר נכון וזו מבחינתי היתה קניה גרועה כי שיחקתי בו לא יותר מחודש.

אף אחד כאן לא הולך לקנות את ההרחבות ויש מספיק מפות לשחק גם בלעדיהן.

ואגב, זה ש EA מנסים להגדיל את ההזמנות המוקדמות ע"י כך שהם מצרפים חבילת מפות וכלי נשקים מיוחדים רק ל PRE

זה בעיניי מסריח.

זה שהם ניסו לעשות מניפולציות בבחירת מי שיבקר את המשחק שלהם זה סופר מסריח.

זנ שאף מבקר ידוע לא קיבל עד היום עותק של המשחק לביקורת רק מרמז שמשהו שם דפוק.

ימים יגידו

(משהו כמו יומיים +)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MW2 עלה פה לכולם 165 ש"ח ואנחנו נהנים ממנו עד עצם היום הזה.

BO עלה 189 ש"ח אם אני זוכר נכון וזו מבחינתי היתה קניה גרועה כי שיחקתי בו לא יותר מחודש.

אף אחד כאן לא הולך לקנות את ההרחבות ויש מספיק מפות לשחק גם בלעדיהן.

ואגב, זה ש EA מנסים להגדיל את ההזמנות המוקדמות ע"י כך שהם מצרפים חבילת מפות וכלי נשקים מיוחדים רק ל PRE

זה בעיניי מסריח.

זה שהם ניסו לעשות מניפולציות בבחירת מי שיבקר את המשחק שלהם זה סופר מסריח.

זנ שאף מבקר ידוע לא קיבל עד היום עותק של המשחק לביקורת רק מרמז שמשהו שם דפוק.

ימים יגידו

(משהו כמו יומיים +)

תכלס אתה צודק.. נחיה ונראה בעתיד הקרוב :)

רק שאנשים פה חושבים שאני בא להגן על BF3 בחירוף נפש.

באתי רק להבהיר, לפחות לדעתי, שMW3 משחק שלא שווה את הכסף. והגישה היהירה והמכוערת של ACTIVISON לגבי הצלחת המשחק עוד יותר מגעילה אותי.

ועצם העובדה ששיחקת בBLOPS רק חודש אומרת משהו רע על MW3...

אני אישית ניסיתי לשחק בBLOPS.. היה עקום. מפוצץ תקלות ולבסוף התייאשתי ממנו. עד היום המשחק רווי באגים אצלי וקורס כל 20 דקות. גם אחרי שני פירמוטים של המחשב. שיחקתי במצטבר אולי חודש וחצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...