Call of Duty VS. Battlefield -החפירה הראשית - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty VS. Battlefield -החפירה הראשית

peacebringer7

Recommended Posts

ממש לא IW יצרו את הסדרה, TREYARCH הגיעו אחר כך בשביל שיהיה משחק כל שנה. מפתחת גרועה שיודעת לעשות רק SP ויודעת לפתח רק ל BOX360. אני חושב ש WORLD AT WAR היה המשחק הראשון שהם הוציאו גם למחשב, גם הוא וגם BLACK OPS גרועים ביותר, במיוחד במחשב. ב PS3 עוד אפשר לשחק מידי פעם אבל גם שם הם עשו עבודה לא טובה במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 305
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חברת T קיבלו הזדמנות פז לפתח את COD3 לקונסולות.

COD1 פותח ע"י חברה קטנה בשם אינפיניטי וורד שהוקמה ע"י פליטי חברה קטנה אחרת בשם 2015 שפיתחה

משחק FPS מושלם בשם Medal of Honor: Allied Assault שהופץ ע"י חברה בשם EA .

Aשנתיים אחרי איפיניטי שיחררה לעולם את COD2 שנחל הצלחה מטורפת ואיפשר לאקטיביזן

להמר עם גירסת קונסולה בשם COD3 שפיתחה חברת T המשחק היה נחמד ותו לא.

לאחר מסע שכנועים מוצלח מצד אינפיניטי שהימרו בקריירה שלהם לפתח משחק שהוא לא מלחמת עולם שניה

אלא אלוהים ישמור משחק לוחמה מודרני, שוחרר COD4 שהפך ללהיט מיידי ושבר שיאים חדשים.

שנה אחרי חברת T שיחררה משחק חדש בסידרה COD5 שנחל הצלחה אך פחות מהקודם.

MW2 ששוחרר לפני שנתיים ו BO ששוחרר שנה שעברה שברו שיאים חדשים

מקווה שלא התבלבלת אבל קול אוף דיוטי מבחינתי זה אינפיניטי וורד ולא חברת T

המבחן האמיתי למעריצי הסידרה יהיה אם MW3 שישוחרר עוד 3 שבועות יעמוד ברף הגבוה שהציבו הקודמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כחו את MW2,תוסיפו לו מסוקים,טנקים,רק"מ ומפות ענקיות +סטיה בליסטית לנשקים ארוכי טווח.. ותגידו שלום ל BF.

שחקתי הרבה בשני המשחקים (BF ו-COD),ואני יכול לומר שBF זאת בדיחה מצחיקה עם באגים ויצירה כזאת טיפשית! הרבה מאוד שטויות!

משחק כבד,משעמם,התזוזה איטית,המודים שם על הפנים,באג בנשקים,אין אפשרות לשלב kit,תפריט לא נח ובאגים ללא סוף! זה רק תמצית.

מצד שני אפשר להנות שמשחקים עם המסוקים והkit של הצלף.שעה משחק עם מסוק נותנת לי הנאה לשבוע. :yelclap: ל- EA.

MotherShip,מהירות תגובה היא שם המשחק,ככה בהתקלות מול מחבלון..ובמשחק כמו COD ההרגשה יותר ראליסתית באחד מול אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אתה מזכיר לי FANBOY של .

"קחו את COD תוסיפו לו את כל מה שיש בBF (בשפה פשוטה) ותגידו שלום לBF"?

עצוב באמת.

כמו שאמרתי, COD הוא סינגל מעולה וכנראה עדיף שישאר ככה. כי במילא אתה משחק בעיקר רק עם עצמך אז עדיף שיעשו את זה בסינגל ולהתמקד פחות בקטע של קבוצות\משחק קבוצתי.

BF בנוי הרבה יותר טוב למשחקי , ולפי דעתי MOH הזכיר לי יותר מCOD לעומת BF, ורואים את התוצאות בשטח.

אני די אהבתי את הסינגל והסיפור שלו היה מעולה. ממש הזכיר לי את COD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה להגיד, קודם כל BC2 היה מעולה מבחינת הסינגל אבל המולטי שלו היה מאוד צולע, הוא היה מאוד משעמם והרגיש כמו בדיחה לא מצחיקה.

לעומת זאת COD4 היה לדעתי בין הטובים בסדרה במיוחד בסינגל שהיה מאוד מעניין ומרתק, MW2 היה פחות מעניין בסינגל הוא היה כיף אבל משהו היה חסר בו לעומת המולטי המעולה שאני עדיין משחק, הMW3 לדעתי יהיה האיזון המושלם בין כל הכותרים שיצאו עד עכשיו גם בסינגל וגם במולטי.

לגבי BF3 לפי הסינגל שלו הוא גם כן יהיה מעניין אבל אני לא בטוח שהוא יתקרב לסינגל המבריק של BC2, משחקי מלחמה ? BORING כמה כבר אפשר הכל רק על מלחמות משעמם "עכשיו זה סוג של סטירה גם לMW3 וגם לBF3", בBC2 יצא לנו לראות יותר מי מלחמה בין מדינות יצא לנו לראות חייזרית שהייתה יכולה לשנות את "מלחמת העולם השנייה" וזה היה מעניין מאוד לדעתי, בMW2 גם כן היה מהפך של בנאדם אחד שכמעט הביא את "רוסיה וארצות הברית" למלחמה טוטלית אני מקווה מאוד שהMW3 ימשיך את מה שהMW2 התחיל.

לסיום אני רוצה להגיד רק דבר אחד, אני כמובן ישחק בשניהם ואני בטוח שאני יהנה אולי מי MW3 יותר ומי BF3 פחות אבל מה שבטוח אני ישחק בשניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תרשום שטויות.מה קשור FANBOY ?!

אני משחק דיי הרבה BC2,ואני יכול להגיד לך שאין בו הנאה כמו ב COD.

אם MW לא היה נהרס בגלל השרתים והצ'יטרים אז תהיה בטוח שהייתי ממשיך לשחק..

אז בסך הכל אני נותן את חוות דעתי ואני אומר ש BF לא נותן לי הנאה כמו ב COD.

משהו ששמתי לב אליו..שחקנים שעברו מ BF לCOD MW2,היו בתחתית הטבלה ורובם חזרו לBF.חלקם נשארו ב COD והשתפשפו מאוד.שחקנים ותיקים שעברו מ COD ל BF,התאקלמו מהר יותר וכך השיגו תוצאות טובות בזמן קצר יותר.המסקנה שלי היא ש BF הוא משחק קל יחסית ל COD מבחינת אסטרטגיה וחשיבה מהירה !מכיר כאלה שקנו COD,שחקנו והתאכזבו,ומרוב התסכול וחוסר הסבלנות התחילו לקלל את המשחק..ולא חסר כאלה :)

דוגרי!!!

יאללה אני נגמל מהדיון החופר הזה.

חג שמח לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו COD עבר הרבה ידיים =\

SNIPER434 אין לי שום דבר נגד מהירות תגובה, הקטע הוא שכל שחקן בCOD הופך לסופרמן, והסתערות לחדר מלא חיילים בדילוגים ועם אקדח עם 7 כדורים במחסנית, או קפיצה עם סנייפר, או RUSH על אוייבים תחת מחסה זה לא בדיוק שיא הריאליזם לדעתי (אבל היי אני עדיין לא הגעתי לצבא אז אני לא ממש יודע איך זה בשטח :silly: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה ראליזם ?

שב מול המחשב,שים קסדה+אפוד,תביא טונה,שקיות חרבון, הסוואה על המסך,כרית נוחה לישיבה ממושכת 10 שעות במארב אחרי איזה NOOB שמתחבא עם BAZUKA..

זה משחק מחשב,אי אפשר לתפוס עמדה רצינית כי איזה בוט יתפור אותך עם סכין..אז תמיד צריך להיות בתזוזה כי הrespawn משתנה ברוב המקרים.

תכלס שאתה בשטח אז אתה באמת הופך לסוג של סופרמן..וCOD הוא הכי קרוב למציאות מכל המשחקים שיצא לי לשחק.

אין טעם לשחק ב SP,הMP הוא בעצם כל המשחק לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם אני לא טועה TREYARCH היו אלה שבמקור התחילו את הסדרה לא?

בכל אופן זה לא משנה מי ומה עשו, העיקר שהתוצאה הייתה ברמה!

חח עכשיו נזכרתי בזה ששיחקתי בBO ושמעתי את רולינג סטונס ואמרתי איזה קטע, ואז נכנסתי ליוטוב והתבאסתי לגלות שאלפי אנשים כבר שמו לב לזה..... (וזה היה ממש קצת אחרי שהמשחק יצא)

אינפיניטי וורד. טרייארק היו חברה עלובה שנשכרה ע"מ ליצור פורטים עלובים לגרסאות הפלייסטיישן של קול אוף דיוטי 1 וכל המשחקים המוזרים שיצאו לPS2.. ביג רד וואן ועוד מוזרים. הם גם עשו את 3 שהיה משחק כושל עם ציונים גרועים והם גם עשו את WORLD AT WAR הסביר מינוס מינוס.

אח"כ הם הוציאו את COD:BLACK OPS שהיה היחידי שהוא באמת בסדר. הבעיה היתה בגרסאת המחשב שלו - שהגיעה מפוצצת תקלות טכניות ולא שחיקה בתחילה. וזה היה מעצבן.

איניפיניטי וורד לעומת זאת תמיד עשו משחקים מצוינים.. COD1, COD2 COD:MW1 COD:MW2

הבעיה היא שאינפיניטי כבר לא קיימים ולכן גם COD:MW3 נראה כ"כ מחורבן.

עכשיו תן לי להציג לך בצורה קלה ומהירה עד כמה שהעתיד של COD התחרבן מרוב מסחור יתר:

ACTIVISION, המפיצה, או במילים אחרות, השטן, החליטו שפשוט חייב לצאת COD חדש כל שנה, לפיכך הם שכרו 3 חברות שונות לפיתוח משחקים [למען האמת 4, אבל אח"כ נתמקד בזה]

חברה אחת זו TREYARCH שהיא חברה כושלת למדי, COD:BO היה היחידי שהוא עוד איכשהו בסדר, אבל לא יותר מבסדר, החברה מחוייבת להוציא משחק חדש בסדרת COD תוך שנתיים מעכשיו.

חברה שניה זו INFINITY WARD - היוצרת המקורית של הסדרה, התפזרה לחלוטין, והורכבה מחדש מצוות חסר ניסיון. שהיה צריך לפתח משחק גדול יותר וטוב יותר מMW2, וכל זה בתוך שנתיים מרגע הרכבת הצוות. מה שאומר בערך שנה וחצי של . על משחק שצריך לפחות 3 שנים. לא נשמע מבטיח יותר מדי, אה? וככה גם המשחק נראה. גראפיקה לא טובה, הם השתמשו במשהו כמו 40% מהמודלים של MW2 ולא שינו שום דבר במנגנון המשחק. אבל מה זה משנה לאקטויזי'ן? הם פשוט חייבים לפמפם משחק חדש בסדרת COD! תהיה אשר תהיה איכותו, הוא יוצא בדד ליין שהם הציבו, כי החל משם הם כבר רוצים לספור את הכסף. במליונים. כמה שיותר. כמו שפחות השקעה. -מאותה סיבה אגב גם אמרו היוצרים של COD:BLOPS שהוא היה חצי אפוי למחשב [בתכלס, הם השיקו משהו שקרוב לגרסאת בטא], כי לא היה להם מספיק זמן.

החברה השלישית אינה ידועה - אבל היא צריכה להוציא עד שנה הבאה משחק חדש בסדרת COD. השמועות מדברות על משחק פעולה מאסיב מולטיפלייר על בסיס תשלום חודשי. כמובן שהוא יהיה גבוה, בהתאם למסורת של אקטויז'ן, מעבר לתשלום ה-300 ש"ח של המשחק עצמו.

החברה הרביעית, ששכחתי את שמה, מתעסקת בפיתוח הפלטפורמה של הCOD ELITE, פלטפורמה עלובה שהייתה צריכה להיות מוצעת בחינם לכולם, אבל אקטויזי'ן חושבים אחרת.

לכן גם החלטתי להחרים את הסדרה המסריחה הזו, ולא לקנות שום דבר שקשור אליה.

אהבתי את המשחקים של IW, הם היו מעולים. אבל מה? IW ערקו לEA, ובצדק, ועובדים שם על כותר חדש ומבטיח. בסדרה חדשה. ולא הדרעק הממוסחר שנקרא COD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תרשום שטויות.מה קשור FANBOY ?!

אני משחק דיי הרבה BC2,ואני יכול להגיד לך שאין בו הנאה כמו ב COD.

אם MW לא היה נהרס בגלל השרתים והצ'יטרים אז תהיה בטוח שהייתי ממשיך לשחק..

אז בסך הכל אני נותן את חוות דעתי ואני אומר ש BF לא נותן לי הנאה כמו ב COD.

משהו ששמתי לב אליו..שחקנים שעברו מ BF לCOD MW2,היו בתחתית הטבלה ורובם חזרו לBF.חלקם נשארו ב COD והשתפשפו מאוד.שחקנים ותיקים שעברו מ COD ל BF,התאקלמו מהר יותר וכך השיגו תוצאות טובות בזמן קצר יותר.המסקנה שלי היא ש BF הוא משחק קל יחסית ל COD מבחינת אסטרטגיה וחשיבה מהירה !מכיר כאלה שקנו COD,שחקנו והתאכזבו,ומרוב התסכול וחוסר הסבלנות התחילו לקלל את המשחק..ולא חסר כאלה :)

דוגרי!!!

יאללה אני נגמל מהדיון החופר הזה.

חג שמח לכולם!

תאמין לי שראיתי אותך משחק לא מעט בBC2.

גם בBC2 יש צ'יטרים והמשחק כולו מפוצץ בבאגים, השרתים.. אני לא יודע באמת כמה ממה שאמרת הוא אמת.

בנוגע להבלטה שלך, יש בזה משהו אבל בBF יש לך קבוצה שעוזרת אחד לאחד. אז יש לזה כנראה סיבה. ולא השטות שרשמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינפיניטי וורד. טרייארק היו חברה עלובה שנשכרה ע"מ ליצור פורטים עלובים לגרסאות הפלייסטיישן של קול אוף דיוטי 1 וכל המשחקים המוזרים שיצאו לPS2.. ביג רד וואן ועוד מוזרים. הם גם עשו את 3 שהיה משחק כושל עם ציונים גרועים והם גם עשו את WORLD AT WAR הסביר מינוס מינוס.

אח"כ הם הוציאו את COD:BLACK OPS שהיה היחידי שהוא באמת בסדר. הבעיה היתה בגרסאת המחשב שלו - שהגיעה מפוצצת תקלות טכניות ולא שחיקה בתחילה. וזה היה מעצבן.

איניפיניטי וורד לעומת זאת תמיד עשו משחקים מצוינים.. COD1, COD2 COD:MW1 COD:MW2

הבעיה היא שאינפיניטי כבר לא קיימים ולכן גם COD:MW3 נראה כ"כ מחורבן.

עכשיו תן לי להציג לך בצורה קלה ומהירה עד כמה שהעתיד של COD התחרבן מרוב מסחור יתר:

ACTIVISION, המפיצה, או במילים אחרות, השטן, החליטו שפשוט חייב לצאת COD חדש כל שנה, לפיכך הם שכרו 3 חברות שונות לפיתוח משחקים [למען האמת 4, אבל אח"כ נתמקד בזה]

חברה אחת זו TREYARCH שהיא חברה כושלת למדי, COD:BO היה היחידי שהוא עוד איכשהו בסדר, אבל לא יותר מבסדר, החברה מחוייבת להוציא משחק חדש בסדרת COD תוך שנתיים מעכשיו.

חברה שניה זו INFINITY WARD - היוצרת המקורית של הסדרה, התפזרה לחלוטין, והורכבה מחדש מצוות חסר ניסיון. שהיה צריך לפתח משחק גדול יותר וטוב יותר מMW2, וכל זה בתוך שנתיים מרגע הרכבת הצוות. מה שאומר בערך שנה וחצי של . על משחק שצריך לפחות 3 שנים. לא נשמע מבטיח יותר מדי, אה? וככה גם המשחק נראה. גראפיקה לא טובה, הם השתמשו במשהו כמו 40% מהמודלים של MW2 ולא שינו שום דבר במנגנון המשחק. אבל מה זה משנה לאקטויזי'ן? הם פשוט חייבים לפמפם משחק חדש בסדרת COD! תהיה אשר תהיה איכותו, הוא יוצא בדד ליין שהם הציבו, כי החל משם הם כבר רוצים לספור את הכסף. במליונים. כמה שיותר. כמו שפחות השקעה. -מאותה סיבה אגב גם אמרו היוצרים של COD:BLOPS שהוא היה חצי אפוי למחשב [בתכלס, הם השיקו משהו שקרוב לגרסאת בטא], כי לא היה להם מספיק זמן.

החברה השלישית אינה ידועה - אבל היא צריכה להוציא עד שנה הבאה משחק חדש בסדרת COD. השמועות מדברות על משחק פעולה מאסיב מולטיפלייר על בסיס תשלום חודשי. כמובן שהוא יהיה גבוה, בהתאם למסורת של אקטויז'ן, מעבר לתשלום ה-300 ש"ח של המשחק עצמו.

החברה הרביעית, ששכחתי את שמה, מתעסקת בפיתוח הפלטפורמה של הCOD ELITE, פלטפורמה עלובה שהייתה צריכה להיות מוצעת בחינם לכולם, אבל אקטויזי'ן חושבים אחרת.

לכן גם החלטתי להחרים את הסדרה המסריחה הזו, ולא לקנות שום דבר שקשור אליה.

אהבתי את המשחקים של IW, הם היו מעולים. אבל מה? IW ערקו לEA, ובצדק, ועובדים שם על כותר חדש ומבטיח. בסדרה חדשה. ולא הדרעק הממוסחר שנקרא COD.

החברה השלישית "העלובה" שיוצרת את הMMO היא ככל הנראה Bungie....

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:

חברה שניה זו INFINITY WARD - היוצרת המקורית של הסדרה, התפזרה לחלוטין, והורכבה מחדש מצוות חסר ניסיון.

אני מבין שביקרת במחלקת הפיתוח ולאחר בדיקה מעמיקה הבנת שהצוות שם חסר נסיון...

השמועה היא ששנה הבאה הולך לצאת BO2 והפלטפורמה "העלובה" שפיתחה Beachhead

נראית כמו תוספת לא רעה והיא חינמית. יהיו בה כמה פיצ'רים שיעלו כסף ואף אחד לא חייב לרכוש את

גירסת הפרימיום שאגב כוללת בתוכה את כל ה DLC'S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:

אני מבין שביקרת במחלקת הפיתוח ולאחר בדיקה מעמיקה הבנת שהצוות שם חסר נסיון...

השמועה היא ששנה הבאה הולך לצאת BO2 והפלטפורמה "העלובה" שפיתחה Beachhead

נראית כמו תוספת לא רעה והיא חינמית. יהיו בה כמה פיצ'רים שיעלו כסף ואף אחד לא חייב לרכוש את

גירסת הפרימיום שאגב כוללת בתוכה את כל ה DLC'S

BO2? אבוי לנו.. אז הוא יהיה בפיתוח שנתיים בלבד.

נשמע נורא מבטיח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המשחקים של COD היו "שנתיים"(על הנייר לפחות) בפיתוח, גם אלה של IW...

COD2 2006

MW 2008

MW2 2010

הבעיה עם COD זה ממש לא זמן הפיתוח שלהם, כי גם BF2 למשל יצא שנתיים וחצי אחרי BF1, ושנה בלבד אחרי BF:V, ושנזכיר בכלל את BF2142?(בקושי "שנה" פיתוח).

בחברות פיתוח יש הרבה צוותים וכל מפתחת בסדר גודל כזה עובדת על לא מעט משחקים במקביל, אני מבטיח לך לפני שMW1 יצא כבר עבדו על 2, אותו הדבר עם BO שהתחילו לעבוד עליו לפני שWoW יצא.

אי אפשר לשייך זמן פיתוח לאיכות, יש משחקים איכותיים שמפותחים בזמן קצר, ויש משחקים שמפותחים שנים ועדיין לא יוצאים שלמים.

כל אחד שניהל או השתתף בפיתוח תוכנה ברמה כלשהי יודע שלזמן יש תפקיד אבל זה ממש לא העניין המרכזי באם משחק יוצא בשל או לא, התכנון של הפיתוח חשוב הרבה יותר מאשר מסגרת הזמן הכללית.

אי אפשר להשוות את COD לBF, מדובר על משחקים שונים לגמרי, במיוחד עם מה שנעשה עם BF:BC2 וBF3, המשחקים האלה מבוססים על לחימה של כוחות משולבים, גם בהיטב של תפקידים שונים, וגם השימוש בכלי רכב וציוד.

ב-COD מדובר על Death Match וזהו, ובזה הוא טוב, בלחימה בסדר הגודל של BF גם אם תעשה מפה באותו גודל COD יהיה משחק גרוע ביותר. אפשר אפילו לראות את זה ע"פ האיזון של הנשקים, תסתכל על איך מתנהג בCOD וב-BF2, הנשקים תוכננו לטווחים ולצורת משחק שונה לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זמני הפיתוח הקצרים מידי היו אחת הסיבות ש EA הדרדרה כל כך בעבר, הם היו נותנים שנה-שנה וחצי לפיתוח וכל המשחקים שלהם היו יוצאים מפוצצים בבאגים או פשוט גרועים. למזלם בשלב מסויים הם שינו את הגישה וגם הגדילו את המפתחות בשביל שכל משחק יהיה בפיתוח לפחות שנתיים. באותו זמן בכלל נתנה 2-4 שנים לפיתוח, היום הם לרוב נותנים שנתיים.

BUNGIE לא עובדים על COD, הם עובדים על משחק משלהם. COD יפותח רק על ידי חברות שבבעלות .

המפתחות של COD הן:

- IW

- TRY (ועוד כמה חברות שאו נסגרו או אוחדו ל TRY)

- Sledgehammer Games שהוקמה על ידי אנשים שעזבו את המפתחת של DEAD SPACE

- RAVEN שרק עוזרת בפיתוח DLC ו- UI

- Beachhead שמפתחים שירותים נוספים למשחק

בקשר ל IW, מצבם לא רע כמו שרמזו בהתחלה. נשארו שם מספיק עובדים והמבנה של החברה נשמר, נשארו שם אפילו אנשים שעבדו על MOH. הם גם לא מיהרו להכניס עובדים חדשים וחסרי ניסיון, הם שמרו על הדרישות שהיו קודם ב IW ובמקום למהר צרפו את Sledgehammer לפיתוח. Sledgehammer חברה חדשה אבל יש בה הרבה אנשים שעבדו לפני זה על DEAD SPACE ומשחקים שונים של אז רמה כן יש להם.

עוד לא ברור מה המשחק שיצא שנה הבאה אבל כניראה שזה יהיה המשך ל BLOPS. אחרי זה אמור לצאת המשחק של Sledgehammer ואז שוב IW.

יש גם סיבה למה הם מוביאים עוד חברה, הם רוצים לעבור למודל של 3 שנות ולא שנתיים. דור הקונסולות הזה מגיע לסופו ולדור הבא הם יהיו חייבים מנוע חדש. שנה נוספת גם תקל על TRY שמתקשה לעמוד בזמנים ומוציאה משחקים שבורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...