המלצה למארז וספק שקטים מהממוצע בתקציב גמיש - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למארז וספק שקטים מהממוצע בתקציב גמיש

pini k

Recommended Posts

שלום לכולם

אני אשמח לקבל ממכם המלצה למארז וספק איכותיים ושקטים מצד אחד ומשתלמים כלכלית מצד שני.

קשה לי לכמת מהי כמות הרעש אותה אני "מוכן לסבול", אך רעש של מחשב סטנדרטי יכול להציק לי לעיתים, ומצד שני אני לא צריך מערכת שקטה בטירוף. אני מניח שמשהו באמצע.

המחשב ככל הנראה יירכש בחנות IQPC, לכן אני אעדיף המלצות של מוצרים איתם הם עובדים גם אם הם לא זמינים כרגע במלאי.

הספק והמארז הם עבור המפרט הבא

מעבד:

INTEL CORE i7 S1155 2600 3.4Ghz - TRAY

לוח אם:

INTEL COLD LAKE : BLKDH67CL-B3

זיכרון:

KINGSTON 8192MB (2X4096MB) DDR3 1333 CL9

כמות:2

צורב DVD:

LG DVDRW GH-24NS70 X24 - BLACK - SATA

קרור למעבד:

SCYTHE KATANA III - FOR INTEL ONLY

קרור למארז:

SCYTHE SLIP STREAM 120mm 1200rpm

דיסק קשיח:

SAMSUNG F3 1TB SATA2 7200RPM

בנוסף, ייתכן ובעתיד אני אוסיף כרטיס גרפי טוב (לא ידוע כרגע איזה) וכרטיס רשת, כך שאני רוצה ספק שיתאים לשדרוג עתידי.

עבור המפרט הנ"ל הציעו לי את SilverStone Precision Black X1 120MM + Silverstone Strider 500W

אך לא מצאתי אותם בחנות. ייתכן והם מופיעים תחת שם שונה?

בנוסף הציעו לי גם את האופציה ברמת שקט הרבה יותר גבוהה של Antec P183 v3 Front USB3.0 ו-Enermax Pro82+ 525Watt 80Plus Bronze או לחילופין Seasonic S12II-520 520Watt 80Plus Bronze. אך המחיר הוא 1175+ ש"ח.

התקציב שלי הוא בסה"כ גמיש, לכן אם לדעתכם האופציה היותר שקטה היא מאוד משתלמת אני אלך עליה, אבל אם ניתן לחסוך ועדיין להרכיב מחשב שקט, מה טוב.

בתודה מראש

פיני

נ.ב.

SCYTHE SLIP STREAM 120mm 1200rpm עולה בחנות כמו 1600rpm. האם מהירות גבוהה יותר תיצור יותר רעש או שגם ה1600 שקט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...