ספק כוח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק כוח

adomi

Recommended Posts

תבדוק באתר http://antec.outervision.com

אני לא יודע איך הספקים של (הם לא של , הם מיוצרים אל ידיי חברה אחרת כלשהיא אם מדבקה של gigabyte), אם הם באיכות נורמלית אז לפי מה שכתוב באתר, אם הם גנריים אז רצוי להחליף בכל מקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכללי האתר עובד דיי טוב

אם קיבלת 380W אז זה הגיוני (וגם גבולי, אם אתה תשדרג לכרטיס שלוקח יותר אז כן תחליף את הספק)

אם קיבלת 100W או 800W או משהוא לא קשור אחר אז כנראה שבחרת משהוא לא נכון או שיש בעיה באתר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את התוצאה הזאת אחרי החישוב של הכרטיס מסך שאני רוצה לקנות- gts 450, אז יכול להיות שבניגוד למה שהרוב אומרים, הספק שלי כן יעשה את העבודה כי חוץ מהכרטיס מסך שאני אקנה והמעבד שיש לי, אין לי הרבה מאווררים או הארד דיסקים שזוללים כי בסך הכל יש לי הארד דיסק אחד ואולי עוד שני מאווררים.

אשמח גם אם תגיב על זה ותודה על הסבלנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרווח של 40W עד למקסימום המוחלט הוא כלום. תביא בחשבון שבמצב כזה הספק חם, והוא ייהרס מהר (לא בהכרח יפסיק לעבוד, אבל כן יתחילו להתייבש קבלים המתח יהיה פחות יציב וזה יכול להתחיל להרוס את המחשב)

לכן רצוי שתיקח ספק שיש לו מקדם ביטחון גדול יותר משהוא כמו 100W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ספק של FSP ב99 אחוז.

הוא יספיק ל450..

אתה יכול לתת לי הסבר יותר מפורט? אתה מתכוון לספק שלי (ששמתי פה את התמונה שלו)?

וחבר'ה באמת תודה רבה לכם אתם אולי הפורום היחידי שנותן לי מענה כמו שצריך. כל הכבוד לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהוא יספיק, אבל למה לטחון ותו ככה ? כל ספק גם הכי איכותי, אם אתה טוחן אותו, אתה מקצר את האורך חיים והאמינות שלו

אתה צודק, ואני חייב לציין שטעיתי שאמרתי לך שהוא נותן לי 40w הפרש מתחת ל420w, הוא נותן לי 80w.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...