C# - SortedList - עמוד 2 - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

C# - SortedList

wow

Recommended Posts

פונקציה יכולה להחזיר אך ורק ערך אחד. ברגע שמגיעים ל-return, הפונקציה נגמרת. אם אתה עושה לולאה ובתוכה אתה עושה return, אז שאר האיטרציות של הלולאה לא ירוצו - ברגע שתגיע ל-return הראשון הפונקציה תסתיים. עכשיו תחשוב קצת ותבין למה אתה מקבל רק את הצורה הראשונה.

עכשיו, תזכור שהפונקציה שלך צריכה להחזיר מחרוזת (אחת!) שמייצגת את כל הצורות שיושבות בתוך הרשימה. איך תעשה את זה? נניח שמדובר ברשימה של מספרים, שמחזיקה את המספרים 1, 2 ו-3. איזו מין מחרוזת היית רוצה שהפונקציה תחזיר במקרה כזה? איך בונים אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הצלחתי תודה רבה לך ויש לי שאלה אחרונה, אני רוצה לכתוב מתודת Find שמוצאת Shape לפי ה-ID שאני נותן ואני רואה שיש מתודה שנקראת

GetByIndex שזה מצויין לי אבל משום מה אני לא מצליח להגיע אליה (יש לי System.Collections), כשאני נותן את השם של ה-SortedList שלי ואז נק' הוא לא משלים לי ל- GetByIndex ואין לי מושג למה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GetByIndex מחפשת לפי הסדר של האיברים ברשימה. היא לא רלוונטית עבורך, כי כל הפואנטה היא להשתמש בעובדה ש-SortedList הוא Dictionary. חוץ מזה, GetByIndex היא מתודה של SortedList ולא של <>SortedList (אלה שני קלאסים שונים).

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms132378.aspx

עשה לעצמך טובה - לפני שאתה מתחיל להשתמש במחלקה כלשהי, קרא עליה, קרא את התיעוד שלה ובמיוחד את הדוגמאות, ונסה להבין אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...