מחשב למשחקים כבדים + מסך 6K - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב למשחקים כבדים + מסך 6K

tamir950

Recommended Posts

OR2OO

ומה גורם לך לחשוב שה-GTX580 לא יהיה חלש בעוד 3 שנים? לא ידעתי שאתה נביא.

הדרך היחידה לשמור על ביצועי המחשב היא לשדרג. כלומר, במקרה הזה, במקום לקנות GTX580 ב-2400~ שקלים ולהתקע איתו 3-4 שנים, אתה קונה כרטיס טוב ב-800-1400 שקלים ובעוד שנתיים מחליף לאחד אחד בהפרש הכספי, שכן בסופו של יום המחשב יהיה הרבה יותר חזק ומתקדם טכנולוגית.

ותמיר, כן, הייתי לוקח את הזיכרונות הזולים ביותר שיש.

בקשר למסך, אין הבדל גדול בין 23" ל-24". לך לחנות מחשב/אלקטרוניקה ותבחן את הגדלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OR2OO

ומה גורם לך לחשוב שה-GTX580 לא יהיה חלש בעוד 3 שנים? לא ידעתי שאתה נביא.

הדרך היחידה לשמור על ביצועי המחשב היא לשדרג. כלומר, במקרה הזה, במקום לקנות GTX580 ב-2400~ שקלים ולהתקע איתו 3-4 שנים, אתה קונה כרטיס טוב ב-800-1400 שקלים ובעוד שנתיים מחליף לאחד אחד בהפרש הכספי, שכן בסופו של יום המחשב יהיה הרבה יותר חזק ומתקדם טכנולוגית.

ותמיר, כן, הייתי לוקח את הזיכרונות הזולים ביותר שיש.

בקשר למסך, אין הבדל גדול בין 23" ל-24". לך לחנות מחשב/אלקטרוניקה ותבחן את הגדלים.

תודה אח שלי על העזרה.

שאלה קטנה, אתה בטוח שכדי (נגיד נכון להיום) לקחת כרטיס כמו ה560? הרי מה זה יתן לי אם אני יחסוך לכרטיס מסך בעתיד שכרגע אני מתפשר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מתפשר.

זה שפה ושם תשחק ללא פילטרים ומשחקים יקרטעו לך טיפה, יקרה לך בכל כרטיס כי יש משחקים שפשוט בנויים חרא.

כיום, הכרטיס הזה מריץ את כל המשחקים הכבדים ברוזלוציית FHD, על איכות גרפית מקסימאלית עם מספר פילטרים מופעלים, במעל ל-40 פריימים לשניה. ללא פילטרים, על פריימרייט גבוה הרבה יותר. כרטיס יקר פי 2 כמו GTX580 אך בפועל יספק לך כ-150%~ יותר FPS במשחקים. אתה באמת חושב שתרגיש הבדל בין 40FPS ל-60FPS? ככל הנראה שלא, שלא נדבר על FPS גבוה יותר כי המסך מגביל ממילא.

יש לא מעט השוואות ברשת, מציע לך לקרוא אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מתפשר.

זה שפה ושם תשחק ללא פילטרים ומשחקים יקרטעו לך טיפה, יקרה לך בכל כרטיס כי יש משחקים שפשוט בנויים חרא.

כיום, הכרטיס הזה מריץ את כל המשחקים הכבדים ברוזלוציית FHD, על איכות גרפית מקסימאלית עם מספר פילטרים מופעלים, במעל ל-40 פריימים לשניה. ללא פילטרים, על פריימרייט גבוה הרבה יותר. כרטיס יקר פי 2 כמו GTX580 אך בפועל יספק לך כ-150%~ יותר FPS במשחקים. אתה באמת חושב שתרגיש הבדל בין 40FPS ל-60FPS? ככל הנראה שלא, שלא נדבר על FPS גבוה יותר כי המסך מגביל ממילא.

יש לא מעט השוואות ברשת, מציע לך לקרוא אותן.

תודה יאיר, אני קורא השוואות כבר כמה שנים טובות.. דווקא תמיד חשבתי שכן מרגישים הבדל בין 40 ל60 אבל אם אתה אומר.. אז סבבה.

על כל מקרה תודה על העזרה אני יתפח דיון חדש כמו שאמרת כמה ימים לפני הרכישה, מקווה לעזרה ממך גם אז.

לילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנו הבדל בין FPS ממוצע ל-FPS מינימאלי. הדוגמא שאני הבאתי היא FPS מינימאלי. ב-FPS ממוצע אתה כמובן תראה הבדלים שכן זה אומר שהמשחק לפעמים רץ על 20FPS לדוגמא ועל 60FPS באותה הכמות.

ויודע מה, גם אם היית מרגיש הבדל- היית משלם עליו 1200 שקלים אקסטרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...