טורניר BF:BC2 על השרת שלנו - בואו לזכות בכרטיס מסך 560GTX - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טורניר BF:BC2 על השרת שלנו - בואו לזכות בכרטיס מסך 560GTX

RnG

Recommended Posts

כל השלבים יתבצעו באותו יום מהסיבה הפשוטה שזה לא לוקח כל כך הרבה זמן. השלב הראשון הוא הכי ארוך, השני קצר יותר ושני השלבים האחרים לא אמורים לקחת זמן כי זה מספר נמוך של שחקנים.

בכל מקרה, אל דאגה, אנחנו נחכה מספיק זמן בכדי לקבל תשובה מהמשתתפים, ואם נרשמתם להשתתף מחר בטורניר אז אם תיבחרו גם תשתתפו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 184
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כל השלבים יתבצעו באותו יום מהסיבה הפשוטה שזה לא לוקח כל כך הרבה זמן. השלב הראשון הוא הכי ארוך, השני קצר יותר ושני השלבים האחרים לא אמורים לקחת זמן כי זה מספר נמוך של שחקנים.

בכל מקרה, אל דאגה, אנחנו נחכה מספיק זמן בכדי לקבל תשובה מהמשתתפים, ואם נרשמתם להשתתף מחר בטורניר אז אם תיבחרו גם תשתתפו :)

איך שהחג יוצא התחרות מתחילה...

אז אני לא חושב שיהיה מספיק זמן לאשר...

אני אשמח אם תאשרו אותו מראש. שם במשחק Elyasaf755

אני מניח שאת שאר הפרטים תוכלו למצוא לבד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wtf? עפ"י מה בוחרים אותנו?

זה לא מי שנרשם ראשון? :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים בזה הרגע נשלח אימייל אישור. כל מי שנכנס לטורניר אמור לקבל אימייל, כאשר הבחירה נעשה לפי זמן הרישום - כל הקודם זוכה.

מי שקיבל אימיל, שיאשר על ידי אימייל חוזר המכיל את שם השחקן במשחק ושיהיה לו בהצלחה מחר!

מי שלא קיבל, תודה על ההשתתפות בהרשמה ואנחנו נשמח לראות אותכם בטורנירים עתידיים שנערוך!

שאלות, טענות מענות תמיד יתקבלו בברכה, ואתם מוזמנים לכתוב פה את כל העולה על דעתכם בקשר לטורניר. תמיד נשמח לשמוע פידבקים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אני אישרתי מי עוד קיבל ? נדע מול מי אנחנו .

ושאלה האם יהיו אדמינים בזמן אמת על השרת כדי למנוע GC/CAMP וכודומה {תופעה שפורחת שאין אדמין בזמן אמת על השרת שאוכף את החוקים הללו} .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא קיבלתי... באסה ... חשבתי שאם תיהיה הרבה הענות תעשו עוד סיבובים

כל אופן בעמוד 5 גם פניתי אלייך MISHAX וגם שאלתי בכללי ולא ענו... ואז שאלתי עוד שאלה... וגם לא ענו ...לגבי הטורניר ומעבר..

הצעות לשיפור ...

אולי יותר הענות בפעם הבאה =]

קחו איזה 4 אנשים שנרשמו ושימו אותם בתור גיבוי לאנשים שפתאום לא יגיעו או יאחרו... אני מניח שלפחות אחד פתאום יהיה לו מקרה שהוא לא יוכל להגיע...

שלחו פעם הבאה מייל שאומר איזה מס' נרשם אתה בשביל לדעת בכלל אם יש לך סיכוי... ואם צריך להערך להגיע באותו יום... להודיע יום לפני בלילה זה לא הכי יעיל וגם לא הכי נחמד לקבל שום דבר

ואפילו אם פתאום יעיפו מישהו ויתפנה מקום אני אפילו לא ידע אם כן או לא... וסתם פוגע בכל הסדר של היום...

מקווה שיהיה שונה בפעם הבאה

=]

בהצלחה למי שצריך

מקווה שילך טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...