טורניר BF:BC2 על השרת שלנו - בואו לזכות בכרטיס מסך 560GTX - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טורניר BF:BC2 על השרת שלנו - בואו לזכות בכרטיס מסך 560GTX

RnG

Recommended Posts

• תגובות 184
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

רק בשביל הריקורד - MadNetic משחק בצורה ממש ממש ממש ממש מוזרה.

וזה היה רק על MADNETIC, והאינפורמציה הכי גדולה שיכולנו לתת זה איפה אנחנו נהרגנו על ידו.

בכ"מ, אני בכל זאת מאמין שהוא משחק נקי.

אז ברכות על הזכייה! (:

לא רוצה להכנס לזה אבל יש לי הקלטה שאומרת אחרת :P

בכל מקרה היה טורניר מעניין , מקווה שאני אגיע לטורניר הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה להכנס לזה אבל יש לי הקלטה שאומרת אחרת :P

בכל מקרה היה טורניר מעניין , מקווה שאני אגיע לטורניר הבא.

לא רוצה להיכנס לזה אבל זה נראה שמאוד אכפת לך, אפילו יותר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא מבינים על מה אתם מדברים בכלל, עזבו שכול המשחק מוקלט, הראוד השני נגמר מהר מידי, אם אתה רוצים להאשים מישהו זה EA עם הבאגים.

דבר שני מה שעשינו זה המשכנו את הסיבוב השני וכאילו יצא שיש שלושה סיבובים וחישבנו את התוצאה של הסיבוב השני+השלישי, מה ציפתם שנעשה ריסט לכולם? מה שמצחיק זה שמי שהתלונן זה האנשים שהרגו הכי פחות.

מה חשבתם שנעשה את אותו הסיבוב חמישה פעמים עד שלכולם תצא תוצאה שונה? עשינו 1+1, השלבים הראשונים היה נטו ניקוד והשלב השני והשלישי נטו הריגות, זה הכול כתוב בחוקים של הטורניר,אז יצא תיקו ומה שעשינו זה ניפנו את השחקנים עם הKD הכי גרוע, זה הכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו משחקים טובים :)

elyasaf לפעמיים יש שחקנים טובים ואתה צריך לקבל אתזה.. לא כל אחד שהורג אותך הוא "מוזר"

בהצלחה בטורנירים האחרים.

אני לא קיבלתי את זה? O.o

יש כאן עוד משהו שבירך אותך על הזכייה חוץ ממני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא מבינים על מה אתם מדברים בכלל, עזבו שכול המשחק מוקלט, הראוד השני נגמר מהר מידי, אם אתה רוצים להאשים מישהו זה EA עם הבאגים.

דבר שני מה שעשינו זה המשכנו את הסיבוב השני וכאילו יצא שיש שלושה סיבובים וחישבנו את התוצאה של הסיבוב השני+השלישי, מה ציפתם שנעשה ריסט לכולם? מה שמצחיק זה שמי שהתלונן זה האנשים שהרגו הכי פחות.

מה חשבתם שנעשה את אותו הסיבוב חמישה פעמים עד שלכולם תצא תוצאה שונה? עשינו 1+1, השלבים הראשונים היה נטו ניקוד והשלב השני והשלישי נטו הריגות, זה הכול כתוב בחוקים של הטורניר,אז יצא תיקו ומה שעשינו זה ניפנו את השחקנים עם הKD הכי גרוע, זה הכול.

עם כל הכבוד, על מה אתה מקשקש. אף אחד לא היה בעד rematch, וכמעט כולם היו בעד דעה של לתת רק ל-3 שהיה להם תיקו לשחק בינהם בשביל המקום האחרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ציפיתי לנצח אבל כן ציפיתי להגיע לגמר. וזה פשוט מחרפן שהסיבה שלא הגעתי זה כי ל-3 אנשים שהרגו פחות ממני היה תוצאה זהה.

בכל זאת שאפו על ההרמה של האירוע, מקווים היה עוד בקרוב, BF3 אבל כבר. ותעשו טובה ולשם שינוי תכתבו את החוקים מראש ותכסו כל מקרה ולא תמציאו על הדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...