עוד שבוע לפסיכומטרי!! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד שבוע לפסיכומטרי!!

id3232

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מה אתם מקשקשים לו?

תעשה מה שאתה רוצה, אני בשבועיים האחרונים עשיתי סימולציות ועברתי על רוב המילים אחרי שבמשך החודשיים של הקורס בקושי נגעתי בהם.

לדעתי תעשה סימולציות של המרכז הארצי ותראה איפה אתה עומד.

אני ועוד הרבה שאני מכיר למדנו גם יום לפני, כי מה כבר אפשר לעשות, בכל מקרה וכולנו קיבלנו תוצאות שהספיקו לנו(ויספיקו גם לך...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח, טוב. :screwy:

ואני אומר לך את זה בתור אחד שהצטיין גם בלימודים בתיכון וגם בפסיכומטרי.

כן אני באמת מעט LOOPY .... :) . כנראה זה נובע מכך שכבר שנים לא קיבלתי שנת לילה ראויה. הייתי מתעור לתיכון בסביבות 13:00 חח

אבל אצלי הפיסכו לא דרש הכנה כמעט בכלל והוא דיי בא בטבעיות, הייתי צריך לתרגל בעיקר ניצול נכון של הזמן המוקצה. גם לא ניגשתי לקורס.

יש גם הדרכות ווידיאו http://www.youtube.com/user/glad2teach

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא פשוט, במקצועות החשובים (מתמטיקה, אנגלית, מדעי המחשב, גיאוגרפיה) יש לו 5 יחידות ובכולם 90+.

כדי לשפר את סיכויי הקבלה, עליו לשפר בגרויות בתנך, לשון והבעה, ספרות והסטוריה. ממש לא קל וצריך להוציא בכולם ציונים גבוהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא פשוט, במקצועות החשובים (מתמטיקה, אנגלית, מדעי המחשב, גיאוגרפיה) יש לו 5 יחידות ובכולם 90+.

כדי לשפר את סיכויי הקבלה, עליו לשפר בגרויות בתנך, לשון והבעה, ספרות והסטוריה. ממש לא קל וצריך להוציא בכולם ציונים גבוהים.

אפשרי בכלל להוציא במקצועות האלה ציונים גבוהים?

רוצה לומר, מקצועות שהתשובה בהם כל כך פתוחה ואין הגדרה ממשית ל"נכון", כמו שמתרחש בספרות

ומקצועות שכל כך סותרים את עצמם OVER AND OVER AGAIN, שהגישה ללימוד של אותו מקצוע משתנת משנה לשנה (ולפעמים כמה פעמים בשנה) והשימוש במקצוע הזה הוא אפסי לגמרי בחייו של אזרח ממוצע כמו תנך...

אני לא רוצה לסטות מהנושא של הת'ארד, אבל כל רגע ורגע שאני מבזבז בשיעורים הללו פשוט קורע אותי מבפנים...

זה כמו שההורים שלי למדו על כל כינוסי המפלגה הקומוניסטית כשהם היו צעירים, רק שהם חיו תחת שלטון דיקטטורי ואני במדינה דמוקרטית ועדיין לומד USELESS CRAP...

בכל מקרה, חבר'ה שעשו היום פסיכומטרי, איך היה ?^^

אני עושה מחר, תשע וחצי בבוקר :)

WISH ME LUCK PLEASE ;D

נ.ב.!

יש לי סטופר שמצפצף ציפצופון קט אחרי כל לחיצה על כפתור, יתנו לי להשתמש בו?

ובאוניברסיטת תל אביב אני יכול לא לדאוג לדברי שאשאיר בתיק שהבאתי איתי?

תודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שידוע לי, בבן גוריון ובבר אילן יש דבר כזה שנקרא סכם הנדסה/ריאלי.

שמתמקדים רק במקצועות ריאליים ובחלק הכמותי בפסיכומטרי ולוקחים רק מקצוע

חובה הומאני אחד, הגבוה מביניהם.

אבל אני לא צריך לספר לך, אאל"ט אתה לומד באב"ג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...