הצעות לשיפור/שינוי המפרט הבא למשחקים עד כ6000 שח ללא ציוד ומסך - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעות לשיפור/שינוי המפרט הבא למשחקים עד כ6000 שח ללא ציוד ומסך

חן וייסמן

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מתכנן לקנות מחשב שבוע הקרוב וקצת התעניינתי בפורום וראיתי כל מיני מפרטים.

מה התקציב המקסימאלי? 6000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?לנצל הכל

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?400-500 שח

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?משחקים

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.בעיקר משחקים כמו DUES EX וחבריו

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).במחשב מחובר למסך 26' לכן הרזולוציה היא 1920X1080

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.שום ציוד היקפי, ללא צורב

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)?7

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?אולי קל בעתיד

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.איזור פ"ת אך לא מחייב

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).לא

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?לא בשנה הקרובה

אני חשבתי על המפרט הבא מחנות IQPC: (ערכתי קצת את המפרט)

[table] [tr] [td]

[table][tr][td] מעבד:[/t][/t][/t]

[/td][td]

INTEL 2500K (TRAY) + AC FREEZER 13- שילוב מושלם של מעבד +קירור - זמין במלאי

אחריות: שלוש שנים למעבד ושנה לקירור.

מחיר: ₪1071

[/td][/tr][tr][td]

לוח אם:

[/td][td]

ASROCK P67 EXTREME 4 B3 - זמין במלאי

אחריות: שלוש שנים. 4 שנים עד חודש יוני.

מחיר: ₪763

[/td][/tr][tr][td]

זיכרון:

[/td][td]

CRUCIAL/MICRON 4GB 1333MHZ - זמין במלאי

כמות: 2

אחריות: שלוש שנים.

מחיר: ₪138

[/td][/tr][tr][td]

כרטיס מסך:

[/td][td]

PNY GTX570 1280MB - RETAIL - לרוכשי מחשב חדש מעל 3500 ש"ח !

כמות: 2

מחיר: ₪1474

[/td][/tr][tr][td]

מארז:

[/td][td]

COOLERMASTER HAF 922 w/o - זמין במלאי

אחריות: שנה.

מחיר: ₪476

[/td][/tr][tr][td]

ספק כוח:

[/td][td]

HEC COUGAR "A" 760W - RETAIL - זמין במלאי

מחיר: ₪440

[/td][/tr][tr][td]

הרכבת מחשב:

[/td][td]

הזמנת חלקים בלבד - ללא הרכבה

מחיר: ₪0

[/td][/tr][tr][td][/td][td]

מחיר סופי: ₪5974

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ מפרט לא טוב

- לוח מוגזם

- זכרונות יקרים ללא סיבה

- יש כ.מסך דומים ב 300 ש"ח פחות

- מארז לא משהו

- ספק מוגזם

באופן כללי אם אתה לא לחוץ על רכישה כדאי לשקול דחיה של הקניה בכמה

ימים ייתכן ותהיה ירידת מחירים בזמן הקרוב http://hwzone.co.il/news/136008

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע למעבדים החדשים שיובילו לירידת מחירים זה פחות מעניין מאחר ואת כל המערכת אני אקנה בהנחה משמעותית..

אני כן מעדיף לקנות I5 ללא "מחלות ילדות" למיניהן..

בנוגע ליתר החלקים, אשמח לקבל חוו"ד על , אני מתכנן בבוא העת לרכוש עוד כ.מסך GTX570.

בקשר לזכרונות, מסכים שזה יקר ומיותר, האם לא כדאי לקנות מערך של 16 ג'יגה?

לגבי מארז - מה מומלץ?

ולגבי הספק- בעתיד הלא רחוק יהיו 2 כ.מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה צוחק עם המחלות ילדות. אומרים לך שהמחירים ירדו - בלי קשר לטכנולוגיה החדשה של AMD.

לגבי הזכרונות, 8 ג'יגה זה כבר מיותר לרוב הדברים היום, אבל בגלל ההפרש במחיר ל-4 והיתרון העתידי זה מומלץ. 16 זה באמת מיותר לך.

מארז מומלץ וזול בהרבה לדוגמה - http://www.nzxt.com/new/products/classic_series/source_210_elite

עולה כ-270 שח, ומגיע עם כניסת USB3 בחזית, וסידור כבלים פנימי.

ספק עדיף עם 5 שנים אחריות - http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=3205, או אם אתה מתעקש על 750 ואט לך על ה- http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=2600

קח בחשבון שלפי ביקורות מערכת עם שני 570 ב-SLI צורכת כ-580 ואט בעומס מלא. אז 650 איכותי צריך להספיק לך בלי בעיה

http://www.guru3d.com/article/geforce-gtx-570-sli-review/13

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שהוא התכוון למעבדים החדשים של שאמורים לצאת במהלך אוקטובר. זה הגיוני להניח שלפלטפורמה חדשה יהיו "מחלות ילדות". הן כנראה תעלמנה אחרי עדכון ביוס או שניים, אבל לפי המעט שהודלף, לא נראה שיש מה לחכות למעבדים האלה אם מדובר במשחקים.

(ובכל מקרה את שלך אם ממש תרצה תוכל כנראה לשדרג ל-IB כשיגיע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המארז אני מקבל את ההצעה, לגבי הספק לפי מה שראיתי שרשום שם זה :

GeForce GTX 570 in 2-way SLI

A second card requires you to add another ~225 Watts. You need a 750+ Watt power supply unit if you use it in a high-end system (800+ to a KiloWatt is recommended if you plan on any overclocking).

לכן אני שואל מאיפה הבאת ש 650 יספיקו?

ומה לגבי יתר הרכיבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איפה קראת את זה, אבל זה ממש לא נכון.

אם ביקורת אחת לא מספיקה לך, הנה עוד כמה שמראות צריכה של שני כרטיסי GTX580 ב-SLI (צורכים הרבה יותר חשמל ועדיין לא מגיעים ל-650 ואט)

וביקורת של GTX590 שלדעתי צורך כמו שני 570 (מדובר ב-2 ליבות 580 מואטות)

http://www.hexus.net/content/item.php?item=29780&page=10

http://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTX_580_SLI/23.html

אני לא אומר שכל ספק 650 ואט יחזיק כזו מערכת, אבל לספק איכותי וטוב יש over-cap שמאפשר לו לספק עד כדי 10 אחוז יותר.

וה- הוא בהחלט ספק מאוד איכותי וחזק.

לדעתי אתה אפילו לא תגיע לצריכה של 650, אבל כדי להרגיע אותך, ספק 650 איכותי יחזיק מערכת כזו גם במצב הכי עמוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה, תודה רבה אני אקשיב לעצתך בקשר לספק.

רק כמה שאלות אם אפשר:

1. לגבי הכרטיסי מסך האם זו בחירה נבונה?

2. האם אני אוכל בעתיד להתקין כרטיס נוסף על הלוח כי ראיתי שהוא כביכול תומך

3. לגבי המארז שהוצע, האם הוא שקט מספיק וזרימת האויר בו טובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לרזולוציה של המסך שלך 2 כרטיסי 570 הם OVERKILL, ואתה מסתכן בסיבוכים הנובעים ממערך כרטיסים (MS). בנוסף יש להם 1.28GB זכרון, אם וכאשר תגיע למצב בו תצטרך יותר זכרון הביצועים יפגעו.

2. אם לא מתוכנן OC (אולי קל בעתיד), ולא נדרשים features מיוחדים, למה בחרת בלוח הזה?

הייתי לוקח כרטיס אחד כמו 6970 עם 2GB זכרון, ובעתיד מוסיף עוד אחד (או עכשיו, זה יכנס בתקציב עם חריגה לדעתי).

לגבי לוח, יש זולים יותר שיתנו לך עדיין אפשרות ל-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערה קטנה לגבי הספק, בטסטים הוא בוחנים רק את הכרטיסים במנוחה ללא המעבד או רכיבים אחרים עובדים, אתה צריך ספייר רצוי של 200W או לפחות 100W אם אתה לא מתכנן OC. מעבד ב OC גם SB יכול להגיע ל 150W למעבד לבד כך שלקחת ספק רק על בסיס צריכת כרטיסים זה לא חכם. הספק המינימלי שהייתי לוקח פה זה 750W ואפילו שואף ל 850W.

אחת הסיבות שלספקים טובים יש אובר הד זה בגלל שכמו כל רכיב אלקטרוני גם הם נשחקים וההספק שלהם יורד עם הזמן. ספק איכותי גם אחרי ירידה של שנים יתן לך עדיין את ההספק המוצהר שלו. אל תבנה על ההספק מעל, לא ככה בונים מערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כל המפרט פה הוא רעיון די רע, הלוח לא משתלם, הקירור למעבד אולי טוב לOC קל בלבד, שני כרטיסי מסך סופר חזקים שלא לצורך מכיוון שבCFX ניתן להוציא את אותם ביצועים עם זוג כרטיסים חלש בהרבה (6870/6950) שגם פחות מתחממים ודורשים פחות מהספק.

בנוסף המארז לא נותן תמורה למחיר.

מפרט הגיוני + CFX חזק מאוד וב1000 ש"ח פחות שעדיין אוברקיל לרזולוציה (שים לב ש570GTX יחיד ב1080p עוד לא התחיל להזיע ב90 אחוז מהמשחקים):

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il .

מעבד:

Intel Quad Core I5 2500K Quad Core 3.3GHZ 1155 6MB + Scythe Mugen 2- בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪1159

לוח אם:

Gigabyte GA-P67X-UD3-B3

כמות: 1 - מחיר: ₪619

מארז:

Gigabyte Aurora 570 TowerCase Aluminum Body 3x120mm Black - בקניית מחשב חדש מעל 3000 ש"ח בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪299

ספק כוח:

Seasonic SS-750AT 750W Active PFC 4X PCI-E 62A/12V Single Rail

כמות: 1 - מחיר: ₪554

זיכרון:

Kingston 4GB DDR3 1333

כמות: 2 - מחיר: ₪128

קשיח למחשב שולחני:

Samsung 1TB Sata II 32MB SpinPoint F3

כמות: 1 - מחיר: ₪275

כרטיס מסך:

SAPPHIRE HD 6870 1GB GDDR5 PCIE DVI HDMI - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 2 - מחיר: ₪789

כונן אופטי:

SONY NEC DVDRW DVR x 24 SATA AD7280S BLACK

כמות: 1 - מחיר: ₪101

סה"כ: ₪4841

.

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 4745 ₪

..z7sm8chk

שמתי לך ספק חזק מאוד, 650 וואט יספיק בכיף אבל אני מאמין שהמערכת תשרוד עוד כמה שנים לפחות וספק כזה משאיר מקום לשדרוג של כרטיס מסך חזק מאוד + OC קל למעבד שיגרום לכושר השרידות של המחשב לגדול בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות

שאלה לי, קראתי שמבחינת CF לעומת עלולות להיות יותר בעיות עם CF. האם זה נכון?

ולגבי הספק, ראיתי ספק של HEC 750 ואט ב408 שח. האם הוא לא יותר משתלם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות

שאלה לי, קראתי שמבחינת CF לעומת עלולות להיות יותר בעיות עם CF. האם זה נכון?

ולגבי הספק, ראיתי ספק של HEC 750 ואט ב408 שח. האם הוא לא יותר משתלם?

בהחלט יותר משתלם,עם זאת, אני נוטה ללכת עם סיסוניק מכיוון שמניסיוני ספקי כוח זה לא דבר שכדאי לשחק איתו במערכות צמאות לחשמל, בסופו של דבר לפעמים החסכון הולך לטמיון אם הספק מחליט לשבוק חיים / עושה בעיות עם מתח לא יציב.

עד כמה שאני יודע הבעיה העיקרית עם CF/SLI זה המיקרו סטטרינג שהיא תופעה הגורמת למשחק להיראות בFPS נמוך יותר ממה שfraps באמת תציג לך בגלל בעיה בסנכרון הכרטיסים ו"דילוגים" בין פריימים.

הבעיה קיימת גם בSLI, אך אינה משמעותית כל כך. עם זאת עדכונים ופאטצ'ים למשחקים חדשים לרוב מסדרים את בעיות הCFX ואז אתה יכול להנות מקצב פריימים גבוה במיוחד.

שוב אני מזכיר כשאתה לוקח כרטיס בסדר גודל של 6950/570GTX/560Ti/6870 תוכל גם לכבות את אחד מהם ועדיין להינות מקצב פריימים גבוה בהגדרות מלאות ברוב המשחקים כאשר ה6950 וה 570GTX ממש לא זקוקים למערך שכזה.

טכנולוגית הCFX עדיפה בכל אופן מבחינת סקאלת הביצועים של שני כרטיסים חלשים משמעותית משני כרטיסים בSLI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק רוצה להגיד שמבחינת התקציב זו לא בעיה, אני מעדיף להשקיע עכשיו ולהיות בראש שקט שנה שנתיים.. ברור לי שגם מה שהצעת לי יהיה לי ראש שקט השאלה היא האם באמת מערך של 2 של 570 לא עדיף על 6970 XF.

לגבי הספק אני מסכים איתך שעדיף ללכת על איכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...