הכל על אייפון 4S - השקה,"שירי",מחירים,הערות והארות - עמוד 12 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכל על אייפון 4S - השקה,"שירי",מחירים,הערות והארות

KoM

Recommended Posts

אדון Lev0 ואדון MiCool,

זו הפעם האחרונה שאני מזהיר לפני שיחולקו אזהרות. די להספים את הדיון. רוצים להתצנח על VS אנדרו'? בבקשה. רוצים להתנצח אם ג'ובס היה גאון או סתם מזליסט? אתם מוזמנים.

אין בפורום הזה בכלל ובדיון הזה בפרט מקום לשטויות כאלו (כן מעליב את ג'ובס או לא). ההודעות השטויות שלכם נמחקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 210
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

החלה המכירה המוקדמת באתר של אפל

http://store.apple.com/us/browse/home/shop_iphone/family/iphone/iphone4s?mco=MjU5MTk4NzE

650$ !בארה"ב! לגרסת ה-16 ג'יגה......

זה אותו המחיר של האייפון 4 בגירסת האנלוק ,אין פה שום דבר מפתיע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפתיע לא. אבל עד כמה שזכור לי כשיצא האייפון 4 הוא פחות או יותר היה הכי טוב בשוק, גם מבחינת חומרה.

כיום עם ה-4S זה ממש לא המצב. יש את הסנסיישן ואת ה-SGS2 שאולי יש שיגידו קצת פחות טובים, אבל בהחלט דומים. כשה-SGS2 נמכר בכ-20% פחות מהמחיר של ה-4S, לדעתי מחירו של ה-4S הופך ליקר מאוד. לא מפתיע, פשוט יקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפתיע לא. אבל עד כמה שזכור לי כשיצא האייפון 4 הוא פחות או יותר היה הכי טוב בשוק, גם מבחינת חומרה.

כיום עם ה-4S זה ממש לא המצב. יש את הסנסיישן ואת ה-SGS2 שאולי יש שיגידו קצת פחות טובים, אבל בהחלט דומים. כשה-SGS2 נמכר בכ-20% פחות מהמחיר של ה-4S, לדעתי מחירו של ה-4S הופך ליקר מאוד. לא מפתיע, פשוט יקר

במה נופלת החומרה של האייפון מה SGS2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם היו מריצים את אותה מערכת הפעלה עם אותה דרישה למשאבים אז אולי היה מקום להשוואה. אם יש לך מערכת א שצריכה חד ליבתי במהירות 10MHz וזה מספיק לה בשביל לפתוח דף אינטרנט בשלוש שניות ומערכת ב צריכה ארבע ליבות במהירות 4GHz ועדיין לוקח לה חמש שניות יותר אז זה לא ממש משנה שמאחורי מערכת ב מסתתרת חומרה מתקדמת וטובה בהרבה.

אני לא מתייחס למי מהם ומי או WM7, פשוט אין מקום להשוואה מבחינה חומרתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם היו מריצים את אותה מערכת הפעלה עם אותה דרישה למשאבים אז אולי היה מקום להשוואה. אם יש לך מערכת א שצריכה חד ליבתי במהירות 10MHz וזה מספיק לה בשביל לפתוח דף אינטרנט בשלוש שניות ומערכת ב צריכה ארבע ליבות במהירות 4GHz ועדיין לוקח לה חמש שניות יותר אז זה לא ממש משנה שמאחורי מערכת ב מסתתרת חומרה מתקדמת וטובה בהרבה.

אני לא מתייחס למי מהם ומי או WM7, פשוט אין מקום להשוואה מבחינה חומרתית.

אתה צודק..

אבל יש מקום להשוואה מבחינת חווית משתמש...

וגם כאן, לא נופלת ואפילו עולה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד שאפל אולי עולה בו, זה הליטוש(שהרבה פעמים מפצה על החוסר בביצועים).

בפועל, SGS2 פועל בצורה מהירה יותר מה iPhone 4, נראה מה יהיה עם ה-4S

(למרות, שאם חויית המשתמש תהיה דומה לזו שב 2 שלי, שהיא גרועה בטירוף, אני לא אתפלא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שם קונים את המכשירים האלו בסיבסוד מהמפעילה,המחיר של של ה4S 16GB והSGS2 הוא 199$ אצל חברות הסלולר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפל כבר לא עולה בשום נושא,

אחרי שנגעתי בSGS 2 , הרגשתי בבירור שהוא פלאפון הרבה יותר נוח, מהיר וחלק.

זה הסוף של אפל אם הם לא יוציאו משהו חדש ומהר.

מצחיק ...

http://9to5mac.com/2011/10/07/att-200000-iphone-4s-pre-orders-in-just-first-12-hours-of-sales/

לי זה ניראה שהולך להם מצויין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך אפשר להשוות טלפון עם כפולה כשהמערכת הפעלה שלו לא תומכת במעבדים כאלו?!

אפל אומנם יש לה את החסרונות שלה אבל לפחות היא לא מוציאה חצאי מכשירים!

ובלי קשר....כרגע אין בכלל צורך במעבדים כפולי לטלפונים!

ואם כבר כן יהיה שימוש בזה אז זאת תהיה האפסטור שתוציא את המשחק/אפליקציה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאחל רק כל טוב לאפל ושתמשיך להוציא מכשירים מוצלחים. אם לא היתה תחרות קשה מצידם לא הינו מקבלים גם מכשירי אנדרו מוצלחים.

בכל אופן, כרגע אולי אין צורך בכפול ליבה אבל בעתיד בטח שיהיה. זה לא שונה ממה שהיה במחשב האישי. היום 4 ליבות זה די סטנדרטי.

ובחייך, מי תוציא את האפליקציה הראשונה שתתמוך בכפול ליבה - גוגל או , זו באמת נבואה שניתנה לשוטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאחל רק כל טוב לאפל ושתמשיך להוציא מכשירים מוצלחים. אם לא היתה תחרות קשה מצידם לא הינו מקבלים גם מכשירי אנדרו מוצלחים.

בכל אופן, כרגע אולי אין צורך בכפול ליבה אבל בעתיד בטח שיהיה. זה לא שונה ממה שהיה במחשב האישי. היום 4 ליבות זה די סטנדרטי.

ובחייך, מי תוציא את האפליקציה הראשונה שתתמוך בכפול ליבה - גוגל או , זו באמת נבואה שניתנה לשוטים

חנות האפליקציות של ניראת כמו שוק שחור ביום טוב....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...