דרוש הצעות למפרטי משחקים . - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש הצעות למפרטי משחקים .

לביא2112

Recommended Posts

בבקשה תבנו לי מפרט אני ישתמש במחשב במיוחד למשחקים ברמה גבוהה כמו וסרטים ותוכנות וזיכרון 6 /8 ושני כוננים קשיחים מעל 250 GB מעבד

i5/7 4 ליבות

1. מה התקציב המקסימאלי?

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)?

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?

1. עד 3500 לנסות לחסוך 100 - 300

2. משחקים חזקים כמו Portal 2,Crysis 2,Brink PC,Call Of Duty: Black Ops,Assassin's 2\3,world of warcraft

סרטים ותוכנות . תוכנות אנטי וירוס , אופיס וצריבה רזולוציה לא יודע אולי יהיה 1080 על 1920 והגדרות בינוניות/גבוהות .

3. לא .

4. לא.

5. 8

6. לא .

7. חוץ מ WINDOWS PRO 64 HEBREW לא צריך כלום .

8. מרכז ואזור חדרה נתניה .

9. חיבור אודיו חיבור USB 2 ו3 חיבור מסך וכו ' וגם אם אפשר שני אפשרויות של מחיר עם יציאת ובלי .

10. לאחר 2.5 -4 שנים אולי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מציע את המפרט הבא שאמור להספיק לך :xyxthumbs:

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il .

מעבד:

Intel Quad Core I5 2400 Quad Core 3.1GHZ 1155 6MB Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪802

קירור למעבד:

ZALMAN CNPS5X SI EDITION - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪112

לוח אם:

Biostar H61MLC for 1155 socket

כמות: 1 - מחיר: ₪255

מארז:

SilverStone Precision Black X1 120MM + Silverstone Strider 500W- ברכישת מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪480

קירור למארז:

Raidmax 120mm Retail Quiet Fan

כמות: 1 - מחיר: ₪23

זיכרון:

Kingston 4GB DDR3 1333

כמות: 1 - מחיר: ₪128

קשיח למחשב שולחני:

Samsung 500GB Sata II 16MB SpinPoint F3

כמות: 1 - מחיר: ₪194

כרטיס מסך:

Giada GTX560 TI 1GB GDDR5 HDMI Retail - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪917

כונן אופטי:

SONY NEC DVDRW DVR x 24 SATA AD7280S BLACK

כמות: 1 - מחיר: ₪101

תוכנות:

Microsoft Windows 7 Home Premium Hebrew 32/64 BIT COA + DISK - למערכות חדשות מלאות ומחשבים ניידים בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪373

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪3385

.

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 3318 ₪

..fzsd92ec

מפרט חזק במיוחד לגיימינג כבד, שקט רמת רעש בערך 7.

אותו מפרט בדיוק עם 8GB יעלה לך 3513 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד ששמתם לי הוא 4 ליבות ? ושווה להוסיף 72 ש''ח בשביל 2500 ? ואם אפשר בבקשה לשנות את המפרט שיהיה 8 ג'יגה ו מערכת הפעלה פרופשונל במקום פרימיום ולוח אם כמו שאמרו שיהיה בבקשה עם חיבור USB3 אחד מספיק ו לפחות 4 חיבורי USB2 ואת שאר החיבורים תחליטו אתם אם לדעתכם אני צריך או לא ועוד כונן 500 GB ואם צריך עוד איוורור או משהו אחר בגלל ששיניתי דברים תוסיפו ובבקשה תרשמו שני אפשרויות כמה זה יוצא אם פחות מ 4500 ש''ח ןאם יוצא יותר מ 4500 ש''ח תרשמו גם כמה זה יוצא בבקשה וגם אם זה יוצא יותר מ 4500 ש''ח לדעתכם כדי לשנות כרטיס מסך כי רשמתי שאני משחק בהגדרות בינוני עד גבוה ככה שלא משנה לי כל כך אם זה יהיה לדוגמא NVIDIA-GeForce-GTX-460M או יותר טוב כי בדקתי באתר http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-460M.33612.0.html ורואים שזה מפעיל כמעט את כל המשחקים על גבוה ואולטרה בבקשה תנו אפשרויות של שלדעתכם כדי שקצת יותר טובים מזה או קצת קצת פחות טובים מזה .

דרך אגב אם יוצא פחות 4500 או קרוב בבקשה תרשמו כמה יעלה כדי לשנות את המחשב לרמת שקט 8 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-4500 אתה כבר יכול לקבל את כל הדרישות שלך. שים לב שאם אינך צריך באמת גרסת PRO של הווינדווס אתה יכול לחסוך 200 ש"ח.

כמו כן, במנוחה המחשב יהיה ממש שקט. לא יודע אם רמה 8 אבל בהחלט קרוב (אני עם המארז הנ"ל ויכול לקבוע אם המחשב דלוק רק עפ"י הלד:

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Quad Core I5 2500 Quad Core 3.3GHZ 1155 6MB Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪874

קירור למעבד:

Scythe KATANA 3 1156 / 1366 only

כמות: 1 - מחיר: ₪116

לוח אם:

Gigabyte GA-Z68A-D3-B3

כמות: 1 - מחיר: ₪538

מארז:

Gigabyte Aurora 570 TowerCase Aluminum Body 3x120mm Silver - בקניית מחשב חדש מעל 3000 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪299

ספק כוח:

Seasonic PSU 620W Active PFC 80+ Retail - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪346

זיכרון:

Kingston 4GB DDR3 1333

כמות: 2 - מחיר: ₪128

קשיח למחשב שולחני:

Samsung 1TB Sata II 32MB SpinPoint F3

כמות: 1 - מחיר: ₪275

קשיח למחשב שולחני:

Samsung 500GB Sata II 16MB SpinPoint F3

כמות: 1 - מחיר: ₪194

כרטיס מסך:

Sparkle GTX560 Ti 1GB GDDR5 - למזמינים מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪989

כונן אופטי:

PIONEER DVR-S19LBK SATA x24 Retail

כמות: 1 - מחיר: ₪136

תוכנות:

Microsoft Windows 7 Pro English 32/64 BIT COA + DISK - למערכות חדשות מלאות ומחשבים ניידים בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪569

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪4592

מתחרים בכל הצעה ומפרט בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 4501 ₪

http://tms.co.il/preview/spec/32z4axkd

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול בבקשה להסביר לי מה ההבדלים בין פרו ל פרימיום כי שאלתי והרבה אמרו לי שכדאי פרו ולשנות בבקשה לעברית לא אנגלית וגם לשנות את הכונן אופטי לשני 500 GB ולא 1 ועוד אחד 1000 ולשנות את הכרטיס מסך ל GTX460 או משהו קצת פחות טוב או משהו קצת יותר טוב עד הפרש של 50 ש''ח מה 460 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הגרסאות השונות של ווינדווס אתה יכול לקרוא כאן.

למה אתה צריך דווקא שני קשיחים של 500 ולא 1 של 1TB? ה-1TB משתלם יותר וחדש יותר.

ה-460 כבר לא זמין היום בארץ. במערכות גיימינג הרכיב החשוב ביותר הוא כרטיס המסך ולכן משקיעים עליו. ה-6850 מעט חזק יותר מה-460

ומעליו יש לך את ה-6870 שנמכר במחיר משתלם מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תבנה לי בבקשה כמה מפרטים חדשים עם כל האפשרויות של הכרטיסי מסך וגם לשנות לפרימיום 64 סיביות בעברית ולשנות לשתי 500 GB כי אני לא צריך 1000 GB אני לוקח שני כוננים שיהיה לי אחד לגיבוי וגם לא נראה לי שאני בכלל השתמש יותר מ 250 GB ולוח אם אם יש יותר זול עם כמעט אותם חיבורים וגם אני לא צריך יותר מחיבור 3 אחד ואם יש תרשום בבקשה כמה חיבורים יש לכל אחד ואיזה חיבורים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תבנה לי בבקשה כמה מפרטים חדשים עם כל האפשרויות של הכרטיסי מסך וגם לשנות לפרימיום 64 סיביות בעברית ולשנות לשתי 500 GB כי אני לא צריך 1000 GB אני לוקח שני כוננים שיהיה לי אחד לגיבוי וגם לא נראה לי שאני בכלל השתמש יותר מ 250 GB ולוח אם אם יש יותר זול עם כמעט אותם חיבורים וגם אני לא צריך יותר מחיבור 3 אחדואם יש תרשום בבקשה כמה חיבורים יש לכל אחד ואיזה חיבורים .

יש להיות יסודי ויש להיות אנאלי :silly:

אתה משוכנע שאתה רוצה "מפרטים חדשים עם כל האפשרויות של הכרטיסי מסך.. ופירוט מדויק של איזה חיבור קיים באיזה לוח"?..

יש לי רעיון יותר טוב... לעשות תרשים של כל הקבלים בלוח אם ובספק!...אם אומרים לך שרכב X הוא איכותי, חסכוני, נוח, מאובזר, מפנק, מהיר, בטיחותי, אחריות שלוש שנים לפחות וגם מתאים לך בתקציב - לא תלך על זה?..

אז נותנים לך בדיוק את זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...