למה מפצלי חשמל ל4 שקעים לא נמכרים יותר? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה מפצלי חשמל ל4 שקעים לא נמכרים יותר?

Boris_yo

Recommended Posts

טוב שכבר אין...

יותר מדי משקל/לחץ/שטח על שקע אחד: חוסם שקעים קרובים, עלול לגרום לנזק לשקע שאליו הוא מחובר בעת הפעלת לחץ, חשוף יותר למכות/משיכות וכו'.

מפצל עם כבל אפשר להחביא בארון ולא להשאיר חיבורים/כבלים חשופים על הקיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי בחדר במקום להתעסק עם מפצלים חלשים פשוט החלפתי את השקע לאחד עם הרבה חיבורים (שמחובר עם ברגים לקיר).

מה נשמע קיין מקומנד & קונקיואר? ;D

היום עשיתי אותו דבר וחיברתי אקוואריום (3 מקורות), מנורה וטלפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הנה מצאת פתרון לבעיה בעצמך ::)

לא זה כבר משהו אחר. אני דיברתי על מפצל חשמל ל4 בשביל לחבר לשקע מגן, שקע מגן לחבר לקיר. מודם, נתב , דיסק קשיח חיצוני - זה מה שאני אחבר למפצל. הרבה משקל דווקה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפצל אם הכבל טוב יותר מכל בחינה אפשרית

אם אתה רוצה את המפצל המרובע (למה ??? ) תחפש סטוק ישן בחנויות חומרי בניין של השכונה

כי אני לא רוצה לראות אותו על הרצפה. מים, אבק, גשם בחלון בחוץ... ואפשר למעוד עליו אפילו בסיכוי נמוך כמובן. מפצל בקיר, לא יפריע, אני אוכל לראות אותו תמוד ולחבר דברים בלי להתכופף - יהיה נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפצל 4 תקעים בקיר הוא הרבה יותר גרוע. הוא יוצא קצת ומתחיל להתחמם ולעשות קשת, בלי שתשים לב שהוא יצא. זה הרבה יותר חמור ממים או אבק

לרוב המפצלים של השקעים יש חורים שמאפשרים לתלות אותם אל הקיר

אם אתה רוצה משהוא קבוע, תחליף את השקע בקיר עצמו ל 4+ שקעים של ניסקו או דומים שיהיו מחוברים קבוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתרחק מהמפצל הזה(המרובע) כמו מח*א :bash::nono:

לא מפליא שאסרו למכור אותו בכל מקום שקצת מכבד את עצמו.

אצלי בעבודה הוא שרף שקע בגלל חיבור לשקע שהתרופף ממשקל הכבלים שהיו מחוברים אליו, דבר שהיה נמנע אם היה מקובע מפצל עם כבל ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...